HP 250 G6 Intel Core i5

Uygun fiyatlı HP 250 Dizüstü Bilgisayar ile dünyaya bağlanın. İşlerinizi Intel® teknolojisi, temel işbirliği araçları ve Windows 10 Pro1 içeren HP 250 ile tamamlayın. Dayanıklı kasa, gün içindeki zorlu koşullara karşı bilgisayarınızı korur.

Dayanıklı mobil tasarım

HP 250 ile hareket halindeyken de işlerinizi halledebileceğinizi bilmenin rahatlığını yaşarsınız. Sağlam kasası dizüstü bilgisayarı korur ve size yakışacak şekilde profesyonel görünmesini sağlar.

İş ortamı için güçlendirilmiştir

Windows 10 Pro ve isteğe bağlı DDR4 Bellekle sunulan en son 7’nci nesil Intel® Core™ i5/i7 işlemcilerin gücüyle projelerinizi güven içinde tamamlayın.

Ekstra özellikler deneyiminize değer katar

Bilgisayar alanında dünya lideri olan HP, RJ-45 bağlantı noktası ve VGA bağlantı noktası ile tüm çevre birimlerinize bağlanmaya hazır olan ve işle ilgili ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmış tam işlevli bir dizüstü bilgisayar sunuyor.

Tüm engelleri aşın

İşletmenizin geleceğini güvence altına alın. HP’nin bilgisayarları, Windows 10 Pro özelliklerinden en iyi şekilde yararlanarak sizi güncel güvenlik tehditlerine karşı korur ve işletmeniz için yönetim ve üretkenlik özelliklerini en üst düzeye çıkarır.

Mükemmel eğlence

İsteğe bağlı DVD Yazıcı Sürücüsü DVD izlemenize ve en önemli verilerinizi yedeklemenize izin verir.

Sanal kişiliğinizi yansıtın

Bazen, bazı görüşmelerin yüz yüze yapılması gerekir. HP’nin geniş dinamik aralıklı (WDR) isteğe bağlı HD Web Kamerası sayesinde hem aydınlık hem de loş ortamlarda gerçekleştirilen görüşmelerde mükemmel görünürsünüz.

Gürültüyü bastırın

HP Noise Cancellation yazılımıyla, klavye tıklamaları dahil tüm arka plan seslerini bastırın.

Doğru bağlantı noktaları ve yuvalar

RJ-45 ve VGA bağlantı noktası gibi eski bağlantı noktalarıyla çevre birimlerinizi ofis veya evinizde hızla bağlayın. Hızlı ve kullanımı kolay SD kart yuvası sayesinde HP 250 dizüstü bilgisayarınızdaki verileri yedekleyin ve hızla aktarın.

Kritik verilerin güvende tutulmasına yardımcı olun

Güvenilir Platform Modülü (TPM) ürün yazılımı verilerinizi, e-postalarınızı ve kullanıcı kimlik bilgilerinizi korumak için donanım tabanlı şifreleme anahtarları sağlar.

Zorluk çıkarmayan bağlantı

Gigabit LAN ve WLAN 802.11ac/Bluetooth® 4.2 birleşimiyle hızlı bağlantılar elde edin.

Çok geniş depolama alanı seçenekleri

512 GB’a kadar kapasiteye sahip isteğe bağlı SSD’ler hızlı önyükleme süreleri ve depoladığınız belgelere kolay erişim sağlayarak işlerinizi halletmenizi kolaylaştırır.

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş