OnePlus 5T

Kamera

Düşük ışıklı ve portre fotoğrafçılığı için optimize edilmiştir. Yüksek beğeni toplayan 16 + 20 MP kameralar, kristal netliğinde çekimler yapmanıza yardımcı olur. OnePlus 5T’de Portre Modunu kullanarak yüzleri net bir şekilde yakalayın. Çift kamera sistemimiz, yakaladığınız yüze odağı koymak için arka planı bulanıklaştırırken nazik fakat güçlü bir efekt için iki sensör kullanır. Güneş battıktan sonra bile net bir şekilde fotoğraf çekin. Her pikselin yakalayabileceği ışık miktarını en üst düzeye çıkarmak için OnePlus 5T, ‘Akıllı Piksel Teknolojisi’ ile donatılmıştır. Ortam ışığı 10 lux * ‘ten daha düşük olduğunda 4 piksellik birliğe birleştirerek, düşük ışıklı ortamlarda gürültüyü azaltır ve netliği arttırır.

Dizayn

OnePlus 5T, 18: 9 en / boy oranlı Full Optik AMOLED Ekranın tanıtımına işaret ediyor ve daha geniş bir izleme deneyimi sunuyor. OnePlus 5’in aynı rahat formunu korurken, neredeyse sınırsız hissedilen temiz, berrak bir ön ekran. Güneşli olsa bile net bir görüntü deneyimi yaşayın. Yeni Sunlight ekran galerisine eriştiğinizde, fotoğraf çektiğinizde, video kaydettiğinizde ve oyun oynadığınızda otomatik olarak sert ışık seviyesine uyar. Yeni bir adaptif algoritma net bir izleme deneyimi sağlamak için ekran kontrastı gibi parametreleri otomatik olarak ayarlar.

OxygenOS

OxygenOS’un başından beri mümkün olan en iyi deneyimi sunabilmesi için kullanıcılarımızla birlikte çalıştık. OxygenOS hızlı ve şişirilmemiş bir yazılım sağlamak için özenle hazırlanmış ve özenli ayrıntılarla rafine edilmiştir. En yeni yapılarla dolu sık güncellemeler sayesinde Android deneyiminiz her zaman gelişir. OxygenOS güncellemeleri basit bir misyonla yürütülür: kullanıcılarımızın gerçekten kullandıkları bir yazılım sistemi geliştirmek. Beta Programımız topluluğumuzdan sürekli geri bildirim toplamamıza yardımcı olur. Yeni özellikler OxygenOS Beta Programımız aracılığıyla kullanıcılar tarafından yeşil renkte yanıyor; böylece her değişiklik telefonunuzu kullanma şeklinizi geliştiriyor.

Performans

Yazılımımızı, endüstri lideri Qualcomm® Snapdragon ™ 835 işlemciyle güzel bir şekilde eşleştirmek için ince ayarladık. OnePlus 5T, zorlayıcı uygulamalar ve oyunlar aracılığıyla güç verirken, hepsi inanılmaz güç tasarruflu kalır. Daha fazla uygulama açın ve aralarında anında geçiş yapın. 8GB’a kadar LPDDR4X RAM ile günden güne görevler her zamankinden daha hızlıdır ve pil ömrü daha iyidir. Ekranınıza iki kez hafifçe dokunun, kameraya bakın ve telefonunuzu ikinci bir düşünce olmadan sorunsuzca erişin. Gelişmiş yüz tanıma yazılımımız yüzünüzü taramak için 0,5 saniyeden az sürer. Face Unlock, şapka, gözlük veya yatak başı giydiğinizi fark eder – uyanık olduğunuz sürece.

Dash Charge

Dash Charge, yalnızca 30 dakika içinde OnePlus 5T’yi gün için yeterli pil ömrüyle dolduruyor. Oyun, metin ve ateş tüm video istediğiniz. Artık gece şarjı gerekli değildir. Dash Charge, geleneksel şarj teknolojileri gibi artan gerilimin tersine, daha büyük elektrik akımlarına dayandığı için şarj hızlı ve kararlıdır.

 

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş