• A6000

Sony A6000

DSLR’den hızlı otomatik netleme

Hızı otomatik netleyeme sahip, rahat taşınabilir 24 MP α6000 ile daha iyi çekimler yapın. OLED Tru-Finder™, manuel kontroller ve lenslerle büyük DSLR makinelere kıyasla üstün bir alternatifine sahip olun.

Mükemmel anlar, harika çekimler

Çoğu rakibinin aksine, α6000’in Hızlı Hibrit Otomatik Netleme özelliği hem aşama hem de kontrast algılamalı otomatik netlemenin güçlü yönlerini birleştirir. Görüntünün neredeyse tamamını kapsayan, sınıfında lider 179 aşama algılamalı nokta ve yüksek hızlı kontrast algılama işlevi, 11 fps gibi etkileyici bir hıza sahip seri çekim modu sunmanın yanı sıra hem fotoğraflarda hem de videolarda hassas hareket takibi sağlar.

Sony otomatik netlemede yeni bir çağ açıyor

4D FOCUS dört boyutta üstün otomatik netleme performansı sunar: geniş otomatik netleme kapsamı (2D yükseklik ve genişlik), yüksek otomatik netleme hızı (3D derinlik) ve gelişmiş tahmini takip (4D zaman).

Sizin fotoğraf makineniz, sizin renginiz

Anı hiç olmadığı kadar hızlı yakalayın. α6000’in otomatik netlemesi DSLR makinelerdekinden daha hızlıdır; böylece hiçbir çekimi kaçırmazsınız. Antrasit, Gümüş, Beyaz, Siyah renk seçenekleriyle, kendinizi ifade etmek için fotoğraflarla sınırlı kalmazsınız.

Kalite sensörden başlar

Büyük sensörler güzel görüntüler sağlar ve α6000 bu alanda çoğu modelden daha iyidir. APS-C sensörünün sunduğu alan 4/3 sensörlerden 1,6 kat, sıradan modellerin 1/2,3 sensörlerinden ise 13 kat büyüktür. Böylece olağanüstü kalite seviyesi elde edilir.

Daha keskin ayrıntılar, daha hızlı otomatik odak

ski modellerden üç kat daha yüksek işleme hızına sahip olan yeni BIONZ X™, hem fotoğraflarda hem de videolarda dokuları hassas şekilde yakalayabilir, bulanık ayrıntıları azaltabilir ve belirli alanlardaki görsel gürültüsü bastırabilir.

Ultra hızlı otomatik netlemeyle tanışın

Ultra hızlı otomatik netleme özellikli α6000, bulabileceğiniz en çok yönlü değiştirilebilir objektifli fotoğraf makinelerinden biridir. Sadece 0,06 saniyede aile toplantılarından spor ve doğa çekimlerine kadar her koşulda mükemmel çekimi yakalayabilirsiniz.

Daha hafif ve gelişmiş bir fotoğraf makinesi

Uzman özellikler, özelleştirilebilir düğmeler ve manuel kontroller kompakt ve hafif bir tasarımda bir araya geliyor.

Faydalı yardımcınız

En iyi fotoğraf makinesi elinizin altındakidir. Kompaktlığı ve hafifliğiyle α6000 daha büyük ve ağır DSLR’lerden daha avantajlıdır. Değiştirilebilir lensler, manuel kontroller ve diğer özelliklerle hiçbir işlevden ödün vermeniz gerekmez.

Daha iyi fotoğraflar için akıllı vizör

OLED Tru-Finder™ EVF, α6000’in gelişmiş araçlarından bir diğeridir. Planlama ve önizleme için veri sunar. Pozlama Kontrolü aydınlık/loş sahneleri dengeler, Odak Zoom’u ayrıntıyı büyütür ve Görüntü Modu histogramları ve diğer bilgileri sunar.

Takın, dokundurun ve paylaşın

Wi-Fi® ve NFC bağlantı seçenekleri, dehanızı sergilemenizi ve paylaşmanızı kolaylaştırır. Karmaşık kurulum işlemleri gerektirmez ve fotoğrafların veya videoların tek adımda NFC uyumlu Android telefonlara ve tabletlere aktarılmasını sağlar.

PlayMemories Camera Apps

Sony’nin uygulamaları fotoğraf makinenizi daha akıllı hale getirir. Fotoğrafçılık becerileriniz geliştikçe fotoğraf makinenizi yükseltin ve yeni özelliklerle donatın.

Smart Remote Control

Akıllı telefonunuzla fotoğraf makinenizi kontrol ederek kendi fotoğrafınızı çekin, grup çekimi yapın veya sahneyi olağan dışı açılardan yakalayın.

 

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş