• A6300

Sony A6300

En hızlı netleme performansı

α6300 ile tanışın. Bu APS-C aynasız fotoğraf makinesi, otomatik netlemenin (AF) yanı sıra görüntüleme hızı ve performansını da nefes kesici yeni seviyelere taşıyor.

Görür görmez netleyin

Dünyanın çok (4251) aşama algılamalı AF noktasına sahip en hızlı (0,05 sn) otomatik netlemesi, olağanüstü görüntü kalitesi ve en iyi 4K kayıt ile hedefinizden asla şaşmayın.

Dünyanın en çok (425) aşama algılamalı AF noktası

Görüntü alanının tamamına daha yoğun bir şekilde yerleştirilmiş 425 netleme düzlemli aşama algılamalı AF noktası sayesinde bu geniş AF noktası kapsamı, hiçbir nesneyi dikkatinden kaçırmaz.

En iyi anları koruyun

En önemli anları net bir şekilde çekin. AF/AE takibi ile 11 fps’ye kadar ya da EVF veya LCD ekrandaki gecikmeyi en aza indiren canlı önizleme ile 8 fps’ye kadar kesintisiz çekim yapın.

Görüntüleme yeniliğinin altyapısı

Exmor® CMOS sensör ve BIONZ X işleme algoritması, ISO 51.200’e varan geniş hassasiyet aralığında yüksek kaliteli görüntüler yakalamanıza yardımcı olur.

Ekstra görüntü sensörü algısı

Işık toplama verimliliğini artıran daha az bakır içerikli yeni kablo katmanına ve işleme devresine sahip görüntü sensörü, gürültüyü azaltarak hassasiyet aralığını ISO 51.200’e çıkarır.

Hareketli anları rahatça çekin

Yüksek çözünürlüklü 4K kayda ek olarak, avantajlı video işlevleri profesyonel videolar çekmenize yardımcı olur.

Üstün çözünürlüklü 4K için

Piksel gruplamasız tam piksel okuması (yaklaşık 2,4 kat (6K’ya eşdeğer) daha fazla görüntü verisi 4K’ya yoğunlaştırılır), 4K video çözünürlüğü ve gerçekçiliğinde en iyi performansa ulaşır.

Film yapımı hedeflerinizi büyütün

Yeni geliştirilen S-Gamut/S-Log, post prodüksiyonda daha yaratıcı videolar oluşturmak için geniş dinamik aralıkta (maks. %1300) çekim yapma imkanı sunar. α6300 ayrıca S-Log3 ayarında 14 kademeli aralık sunar.

Gelişmiş çalışma ve güvenilirlik

Sağlam magnezyum alaşım gövdesinde gelişmiş, güvenilir, kullanımı kolay işlevler barındıran α6300, profesyonel düzeyde performansı yeni zirvelere taşıyor.

Aklınızdaki görüntüyü önizleyin ve takip edin 

Yüksek kontrastlı, yüksek çözünürlüklü yeni XGA OLED Tru-Finder™, özellikle hareketli sahneleri daha kolay takip etmek için yüksek kare hızlı yeni 120 fps modu seçildiğinde olağanüstü görüntüler sunar.

Artık çektiklerinizi daha kolay paylaşabilirsiniz

Yakın Alan İletişimi (ve şimdi NFC özellikli akıllı telefonu olmayanlar için QR kodu) ile kurulan kablosuz bağlantılar, görüntü verilerini α6300’den mobil cihazlara çok daha kolay aktarma imkanı sağlar.

 

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş