Xiaomi Amazfit Pace

Akıllı saat kategorisinde yeni bir devrim yaratan Xiaomi Amazfit, üstün performansı ile teknoloji tutkunlarının karşısına çıkıyor. Kalp atış hızı monitörü, dokunmatik ekran, GPS, hava durumu, akıllı bildirim hatırlatma, Bluetooth ve gelişmiş birçok yeni özelliği ile Xiaomi akıllı saat, kullanıcılarına yepyeni bir deneyim kazandırıyor. Bireylere bir aksesuardan çok daha fazlasını sunan akıllı saat, spor faaliyetlerini daha kaliteli vakitlere dönüştürmenin yanı sıra günlük hayatın yorucu temposu için de vazgeçilmez bir yardımcı haline geliyor. Günlük adımlarınızı, kat ettiğiniz mesafeyi, yaktığınız kalorileri ve uyku kalitenizi otomatik olarak izleyen Amazfit bileklik, günlük yaşamı kolaylaştırırken; yuvarlak kadranı, seramik kasası, silikon bandı ve şık tasarımıyla da tarzınızla uyum sağlıyor. İlginç fonksiyonları ve işlevselliği ile dikkatleri üzerinde toplayan cihaz, formunu korumak isteyen, sağlıklı yaşayanların beğenisine sunuluyor.

320 x 300 piksel HD çözünürlük ve 12 mm çevirme kalınlığı ile 1,34 inç kapasite dokunmatik ekrana sahip olan Xiaomi akıllı saat, herhangi bir SIM karta ihtiyaç duymadan cep telefonuna Bluetooth ile bağlanabiliyor. Sadece 0,0540 KG ağırlığı olan Xiaomi Amazfit özellikleri ile de alıcılarını şaşırtmaya devam ediyor. 11 günlük inanılmaz pil ömrü ile kullanıma her daim hazır olan ürün, 35 saatlik GPS izleme kapasitesiyle de beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyor. Yerleşik GPS özelliği sayesinde cep telefonundan veya diğer izleme cihazlarından çok daha doğru tespit yapan Xiaomi Amazfit modelleri, 280 mAH akü kapasitesi ile de kullanım süresini uzatmaya yardımcı oluyor. Sürekli kullanımda bile en az 5 gün şarj ihtiyacı duymayan bu akıllı bileklik, yaklaşık 3 saat şarj süresi ve lityum polimer pil tipi ile tüm gözleri üzerine çekiyor.

Geliştirilmiş GPS tekniği sayesinde egzersizler için doğru tempoyu ve mesafeyi ayarlayan akıllı saat aynı zamanda su geçirmez özelliği ile kullanıcılarının yüzme faaliyetlerinde de yanlarında bulunuyor. Çağrı veya mesaj alındığında, golf sahasında veya bulunulan yerden uzakta olup olunmadığı akıllı saat ile kolayca anlaşılabiliyor. İstenmeyen bir çağrıyı reddetmek için ekranı sadece kaydırmak yeterken Alipay ile ödemeler akıllı telefon aracılığıyla saat üzerinden tamamlanabiliyor

Amazfit seramik çerçeve tasarımı ile çizilmeye ve olası darbelere karşı dayanıklılık gösteriyor, Her zaman açık olan ekranı, parlak güneş ışığında bile kolaylıkla okumayı sağlıyor. IP 67 su geçirmez özelliği sayesinde Xiaomi Amazfit modelleri; toza, yağmura, sıçramaya ve kazayla sızmaya karşı dirençli kalıyor. Çok yönlü bir tasarımda gelişmiş ileri teknolojisi ile bu devrim niteliğindeki cihaz, 5 – 10 m Wi-Fi mesafesi ve bağlantı yeteneği ile de bireylere spor faaliyetlerinde destek oluyor. Ayrıca kullanıcılar yanlarında başka bir MP3 cihazı olmadan, akıllı saatlerini eşleştirdikleri Bluetooth kulaklıkları ile de müzik keyfini doyasıya çıkartabiliyor. Üstün Xiaomi Amazfit özellikleri ile yapılan her faaliyet her gün en üst seviyeye çıkıyor; akıllı koşu izleme sistemi ile egzersizler kişi tarafından denetlenebiliyor ve yapılan egzersiz boyunca temponun aynı şekilde tutulması sağlanarak kişiye verimli bir spor yapma imkanı sunuluyor. Ayrıcı bu akıllı spor saati fitness özelliklerinden yararlanmaya olanak tanıyarak iOS ve Android sistemini de destekliyor. Dolayısıyla bu muhteşem bileklik üstün performansı ile bireylerin vazgeçilmeyen yardımcısı haline geliyor.

Corning Gorilla cam malzeme kullanılarak yüksek kalitede üretilen Xiaomi Amazfit, yansıtıcı ekran teknolojisiyle daha iyi ve daha net bir görüntü kalitesi sunuyor. İstediğiniz bütün müziklere – 500 MP3 dahili depolama kapasitesiyle – her an ulaşabileceğiniz akıllı saat ile aynı zamanda her bir spor faaliyeti bilimsel veriye dökülebiliyor. Bu veriler sayesinde kişi kendi vücudunu daha iyi anlama imkanı buluyor. Çoklu kayıt modları, akıllı saatin yapılan egzersizi her an izlemesine; mesafeyi, zamanı, kaloriyi, yüksekliği ve maksimum hız ortalamasını yakalayıp kaydetmesine olanak tanıyor. Günün her saatinde telefonun serbest dolaşımını akıllı saat üzerinden kişiye rahatça yaptırabilme imkanı sunan Xiaomi Amazfit fiyatı ile de alıcısının ilgisini çekiyor. Bu yüksek performanslı bileklik ile fitness takibi yaparken bir yandan da telefona gelen bildirimler rahatça okunabiliyor.

 

Siyah ve kırmızı renk seçenekleriyle Xiaomi Amazfit modelleri kullanıcılarına; saat, gelen çağrı, bildirimler, mesajlar, e-postalar ve hava tahmini dışında izleme modu ile de pusula, alarmlar ve daha pek çok uygulamaya titreşim ve akıllı uyarı modları sayesinde kolay erişim imkanı sunuyor. Hızlı tempoda yaşayanların daimi asistanı olan Xiaomi Amazfit satın alımda da dünya sporcularının ilk tercihi arasında yer alıyor.

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş