Karşılaştırma listesine ekle

Avent SCF332/01 Natural Elektronik Göğüs Pompası

4
Genel Puanı:
Fiyatı düşünce haber ver
×
Notify me, when price drops
Set Alert for Product: Philips Avent SCF332/01 Natural Elektronik Göğüs Pompası - 339.99 TL

Philips Avent SCF332/01 Natural Elektronik Göğüs Pompası

Benzersiz tasarım sayesinde daha rahat pompalama pozisyonu

Göğüs pompasının benzersiz tasarımı dik oturduğunuzda bile sütünüzün göğsünüzden doğrudan biberona akmasını sağlar. Böylece pompalama sırasında, sütünüzün biberona akması için öne doğru eğilmenize gerek olmadan daha rahat bir şekilde oturabilirsiniz. Pompalama sırasında konforlu ve rahat şekilde oturmanız, doğal olarak sütünüzün daha kolay akmasını sağlar.

Nazik uyarma modu ve 3 pompalama ayarı sunar

Pompa açıldığında süt akışını sağlamak için otomatik olarak nazik uyarma modunda başlatılır. Ardından, sütünüzün en rahat şekilde akması için 3 pompa ayarı arasında seçim yapın.

Rahatlatıcı etkili yumuşak masaj başlığı

Masaj başlığımızın yeni kadifemsi dokusu, cildinizin rahatlaması ve süt akışınızın nazikçe uyarılması için rahatlatıcı etki sağlar. Yastık, süt boşaltımını uyarmaya yardımcı olmak için bebeğinizin emme hareketini nazikçe taklit edecek şekilde tasarlanmıştır.

Doğal kavrama için Natural biberon ve biberon emziğiyle birlikte gelir

Anne göğsüne benzeyen geniş emzik, doğal emzirmedeki gibi bir kavrama etkisi yaratır ve biberonla beslemeyi emzirmeyle birleştirmenize destek olur.

Kompakt, hafif tasarım

Göğüs pompasının kompakt tasarımı, kolay tutma ve rahatça göğse yerleştirilmesini sağlar. Küçük ve hafif ünite sağım yaparken rahat erişim için kolayca yerleştirilebilir. Hareket halinde ve saklamada kolaylık için tüp kolayca ünitenin etrafına sarılabilir. Ayrıca hareket halinde kolayca pille kullanılabilir.

Kolayca öğrenilebilen montaj. Görsel olarak kolayca eşleşen parçalar

Kolayca öğrenilebilen montaj için görsel olarak kolayca eşleşen parçalar.

Diğer Philips Avent Natural besleme ürünleriyle uyumludur

Bu göğüs pompası Classic biberonlar ve süt saklama kapları dahil olmak üzere Philips Avent ürün serisindeki diğer besleme ürünleriyle birlikte kullanılabilir. Philips Avent ayrıca daha uzun süre emzirmenize yardımcı olmak ve daha rahat etmenizi sağlamak için geniş bir göğüs bakım aksesuarları yelpazesi sunar.

Daha az sayıdaki parça sayesinde kolay temizlemeDaha az sayıdaki parça sayesinde kolay temizleme

Daha az sayıdaki parça sayesinde kolayca temizlenir. Sütünüz hiç bir zaman tüp sistemi ve baz ünitesiyle temas etmez. Elektrikli parçalar dışındaki tüm parçalar bulaşık makinesinde yıkanabilir.Daha az sayıdaki parça sayesinde kolayca temizlenir. Sütünüz hiç bir zaman tüp sistemi ve baz ünitesiyle temas etmez. Elektrikli parçalar dışındaki tüm parçalar bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Tek düğmeye basarak kolay kullanımTek düğmeye basarak kolay kullanım

Tek elektrikli göğüs pompası sık süt pompalayan ve zahmetsizce tek düğmeye basarak süt sağabilmeye önem veren anneler için idealdir.Tek elektrikli göğüs pompası sık süt pompalayan ve zahmetsizce tek düğmeye basarak süt sağabilmeye önem veren anneler için idealdir.

Marka Philips Avent
Göğüs Pompası Türü Tekli
Kullanım Şekli Elektrikli
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu AILEAKM12582
FAYDALI. Ürün gayet kaliteli. Yeni anneler için süt miktarını öğrenmek ve sütü depolamak adına büyük kolaylık. Çalışan olmanıza gerek yok. Bence her anneye lazım.
Hepsiburada Üyesi - February 5, 2018
tavsiye ederim. ürün gerçekten güzel, satıcı firmada çok hızlı bir şekilde ürünümü gönderdi. kullanımı çok pratik 3 kademeli
Hepsiburada Üyesi - January 23, 2018
Çok kullanışlı ve sessiz. Çok pratik ve kullanışlı parasını hak ediyor
ahmet faruk kaya - January 19, 2018
8.4 Toplam Puan
İyi

Fiyat
8
Temizlik
8.5
Hijyen
8.5
Dizayn
8.5
ARTILARI
  • Dizayn
  • Direkt Biberona Aktarım
Yorum yaz  |  İncelemeleri ve yorumları oku
Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap yazın

Toplam Puan

Neisterim
Yeni Hesap Kaydet
Reset Password
Ürünleri Karşılaştır
  • Cep Telefonu (0)
Karşılaştır
0