Seagate Backup Plus 4TB 2.5″ USB 3.0 Taşınabilir Disk STDA4000200

Backup Plus Ailesiyle Tanışın

Hiç bu kadar fazla seçeneğiniz olmamıştı ve seçim yapmak hiç bu kadar zor olmamıştı. En yeni Ultra Slim ve popüler Slim disklerinden sıra dışı kapasite ve performans sunan Taşınabilir ve Fast disklerine, Backup Plus ailesine her zaman güvenebilirsiniz. Ve tüm Backup Plus diskleri Seagate yedekleme yazılımının da dahil olduğu harika özelliklerle ve Windows/Mac uyumluluğu ile birlikte sunulur. Hareket halinde kalın ve belgelerinizi, fotoğraflarınızı ve videolarınızı güvenli bir şekilde yanınızda götürün.

Yüksek Kapasite, 2 Kat Daha Fazla Performans, Sıfır Taviz

Zaman önemlidir ve her saniye fark yaratır. Fast, piyasadaki diğer taşınabilir sabit disklerin iki katı hızda kesintisiz performans sağlar ve 220 MB/sn’ye varan aktarım hızları sunar.

Basit PC Yedeklemesi

En sevdiğiniz dosyalarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız, indirilebilir Seagate yedekleme yazılımı sayesinde PC’nizden kolayca yedeklenebilir.

Mac® ve Windows Hazır

Backup Plus Taşınabilir Disklerinizi yeniden biçimlendirmeye gerek kalmadan hem PC hem de Mac bilgisayarlarınızda kolayca kullanabilirsiniz. Mac’inize NTFS sürücülerini yüklemeniz yeterli olacaktır.

 

 

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş