Karşılaştırma listesine ekle

Pixma G3410

3
Genel Puanı:
Fiyatı düşünce haber ver
×
Notify me, when price drops
Set Alert for Product: Canon Pixma G3410 Fotokopi + Tarayıcı + Wifi Yazıcı - 699.00 TL

Canon Pixma G3410

Akıllı cihazlar ve bulut üzerinden ev veya iş ortamlarında baskı alınabilen kompakt, Wi-Fi özellikli, yeniden doldurulabilen ve yüksek verimliliğe sahip mürekkeplerle Hepsi Bir Arada.

Kompakt, bağlantılı, yüksek verimliliğe sahip baskı, fotokopi ve tarama çözümü

Rakipsiz sayfa verimliliğine sahip, yüksek kaliteli belgelerle canlı fotoğrafları uygun maliyete basan, ayrıca akıllı cihaz ve bulut bağlantısı sunan, güvenilir, Wi-Fi özellikli, ev veya ofis için uygun yazıcı.

Olağanüstü sayfa verimliliği

Siyah mürekkep şişesinde 6000 sayfaya, renkli şişe setinde ise 7000 sayfaya varan yüksek verimlilik* oranlarıyla çok uygun maliyetli ve verimli baskı deneyimini yaşayın.

Yüksek kaliteli baskılar

Canon’un FINE teknolojisini ve hibrit mürekkep sistemini kullanarak yüksek kaliteli baskılar alın. Siyah pigment mürekkeple net belgeler, boya bazlı renkli mürekkeplerle ise A4 boyutuna kadar canlı çerçevesiz fotoğraflar basın.

Akıllı bağlantı

Canon PRINT uygulamasını (iOS ve Android) kullanarak akıllı cihazlardan kablosuz olarak kolayca baskı alın ve tarama yapın. Dahili PIXMA Cloud Link ve Mopria® (Android) desteği de sunulur.

Kompakt, güvenilir, çok işlevli

Baskı, fotokopi ve tarama işlevlerine sahip kompakt Hepsi Bir Arada, dayanıklı FINE mürekkep sistemi sayesinde büyük baskı hacimleriyle kolayca başa çıkar. Ev veya ofis için idealdir.

Kolay kullanım

Kullanımı kolaylaştıran 1,2 inç tek renkli segment LCD ekranı kullanarak dilediğiniz sayıda fotokopi çekin ve Wi-Fi durumunu kontrol edin. Ön taraftaki entegre mürekkep kartuşları sayesinde mürekkep seviyelerinin ne durumda olduğunu kolaylıkla kontrol edin.

Marka Canon
Kağıt Giriş Kapasitesi 50 Sayfa
Kartuş / Toner Adedi 4
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Var
Stok kodu HBV00000A8QVE
Dört Yıldız. Satıcı hepsiburada'dan indirimli olarak aldım.Teslimat 1 gün gecikmeli olarak geldi. Yazıcı genel kullanım ihtiyaçlarını karşılıyor.İlk kağıt alımında sesi yakındaysanız rahatsız ediyor.kurulumu wifi olarak yaptım zor olmadı cepten uygulamasını indirip çıktılarnmı alabiliyorum kolayca.baskı kalitesi iyi ama biraz yavaş kalıyor.İşletim sistemi windows xp olan bilgisayarlara kurulamıyor bilginiz olsun.veya ağ üzeriden görüp çıktı alınamıyor.
yusuf moğul - July 11, 2018
Güzel ürün. Kitapçıgına bakarak kurulumunu yaptım. wireless özelligi olması cok iyi. renkli baskı henüz almadım. yazıcı ihtiyacı olanlara tavsiye ederim
halil ibrahim kula - May 21, 2018
Beş Yıldız. hızlı ve güzel baskı veren makine fotoğraf baskısı çok iyi çerçevesiz baskı
R***** Y***** - March 27, 2018
8.1 Toplam Puan
İyi

Fiyat
8.5
Baskı Hızı
7.5
Baskı Kalitesi
8.5
Kartuş Ücreti
8
ARTILARI
  • Fotoğraf Çıktı Kalitesi
  • Sessizlik
  • Kartuş Fiyatı
Yorum yaz
Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap yazın

Toplam Puan

Neisterim
Yeni Hesap Kaydet
Reset Password
Ürünleri Karşılaştır
  • Cep Telefonu (0)
Karşılaştır
0