• Connect Wireless 16GB

Sandisk Connect Wireless 16 GB

Telefonunuz, Tabletiniz ve Bilgisayarınız İçin Yeniden Yaratılan Flash SürücüSanDisk Connect Wireless Stick yalnızca bilgisayarınızla değil, aynı zamanda telefonunuzla ve tabletinizle çalışacak şekilde yeniden icat edilmiş flash sürücüdür. SanDisk Connect Stick cebinizde, çantanızda veya odanın öteki tarafındayken, medya dosyalarınıza kablosuz olarak erişebilir, büyük dosyalar transfer edebilir, HD video ve müzik akışı gerçekleştirebilir ve mobil aygıtınız ile bu cihazlar arasında fotoğraf ve video aktarımı gerçekleştirebilirsiniz2. 256 GB’a kadar fazladan kapasite sunan SanDisk Connect Wireless Stick, ister bir satış toplantısı ister ormanda yürüyüş yapıyor olun mobil yaşam tarzınıza güç katar. SanDisk Connect Wireless Stick aynı anda en fazla üç başka cihaza video veya müzik yayını yapmanızı sağlar ya da pantolonunuzun cebinden tüm öğelerinize erişmenize olanak tanır. Eskiye dönmek isterseniz de takmak için USB konnektörünü kullanabilirsiniz.

Kablolara Veya Internete Ihtiyaç Duymadan Bağlantı Kurun

Şarj etmek dışında hiç bilgisayara takmak zorunda olmadığınız bir flash sürücü hayal edin. Bunun telefonunuz, tabletiniz, bilgisayarınız – ve bütün arkadaşlarınızın cihazlarıyla – kablosuz olarak çalıştığını düşünün. Şimdi bir de nerede olursanız olun çalıştığını hayal edin – siz mutfaktayken Wireless Stick çalışma odanızda olsa bile.

Dosyalarınızı Kablosuz Olarak Kaydediğ Erişin!

SanDisk Connect uygulaması mobil cihazınıza2 kuruluysa, tüm dosyalarınızı belirli bir mesafeden, istediğiniz cihaz üzerinde yükleyebilir, indirebilir, kaydedebilir, paylaşabilir ve oynatabilirsiniz.

En İyi Arkadaşlarınızla Paylaşın

Özçekimlerinizi, sunumlarınızı, resimlerinizi veya en sevdiğiniz müziklerinizi kendinize saklamayın. SanDisk Connect Wireless Stick içeriği aynı anda birden fazla cihazla paylaşabilir. Gelecek ekip buluşmanızda veya bir sonraki plaj ziyaretinizde bunu bir düşünün.

Aynı Anda 3 Cihaza Kadar Video Akışı Gerçekleştirin

SanDisk Connect Wireless Stick, aynı zamanda harika bir eğlence aracıdır. Müzik ve videoların1 akışını toplamda üç akıllı telefona, tablete veya bilgisayara, yakın mesafede, örneğin arka koltukta, yan çadırda veya konferans masasının diğer ucunda olmaları koşuluyla gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon / Tablet Belleğinde Yer Açın

16, 32, 64, 128, 200 veya 256 GB seçenekleri ile artık asla belleğinizde yer kalmamasından endişelenmek zorunda kalmayacaksınız.

Fotoğraf ve Videoları Otomatik Olarak Yedekler

Uygulamayı, sürücü bağlandığı zaman fotoğraflarınızı ve videolarınızı film rulonuzdan sürücünüze otomatik olarak kopyalamaya ayarlayın.

 

Marka Sandisk
Ağırlık 21,76 gr
Boyutlar 78 x 20 x 12 mm
Giriş / Çıkış Portları Kablosuz (Wi-Fi), USB 2.0
Kapasite 16 GB
Mobil Cihaz Uyumluluğu Android, Apple iOS, Windows
Şifre Koruma Var
USB 3.0 Yok
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu BD804197
PC'de wireless bağlantı yapılamıyor. Bu ürünü wireless bağlantı yapabilmek için aldım ama PC'de bunu yapamıyorum. Mobil telefonda ise düzgün çalışıyor.
erdal hascan - February 5, 2018
Beş Yıldız. Fiyatına göre çok iyi. Aktarım hızı gayet iyi.
MUHAMMET YAZAR - December 5, 2017
Beş Yıldız. Gerçekten çok fonksiyonel bir ürün. Keyifle kullanıyorum.
ESER GERDANLI - August 15, 2017
7.6 Toplam Puan
İyi

Fiyat
8
Kapasite
6.5
Aktarım Hızı
7.5
Boyut
8.5
ARTILARI
  • 3 Cihaza Aynı Anda Bağlanabilme
  • Otomatik Yedekleme
Yorum yaz
Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap yazın

Toplam Puan

Neisterim
Yeni Hesap Kaydet
Reset Password
Ürünleri Karşılaştır
  • Cep Telefonu (0)
Karşılaştır
0