Sandisk Connect Wireless 32 GB

Telefonunuz, Tabletiniz ve Bilgisayarınız İçin Yeniden Yaratılan Flash SürücüSanDisk Connect Wireless Stick yalnızca bilgisayarınızla değil, aynı zamanda telefonunuzla ve tabletinizle çalışacak şekilde yeniden icat edilmiş flash sürücüdür. SanDisk Connect Stick cebinizde, çantanızda veya odanın öteki tarafındayken, medya dosyalarınıza kablosuz olarak erişebilir, büyük dosyalar transfer edebilir, HD video ve müzik akışı gerçekleştirebilir ve mobil aygıtınız ile bu cihazlar arasında fotoğraf ve video aktarımı gerçekleştirebilirsiniz2. 256 GB’a kadar fazladan kapasite sunan SanDisk Connect Wireless Stick, ister bir satış toplantısı ister ormanda yürüyüş yapıyor olun mobil yaşam tarzınıza güç katar. SanDisk Connect Wireless Stick aynı anda en fazla üç başka cihaza video veya müzik yayını yapmanızı sağlar ya da pantolonunuzun cebinden tüm öğelerinize erişmenize olanak tanır. Eskiye dönmek isterseniz de takmak için USB konnektörünü kullanabilirsiniz.

Kablolara Veya Internete Ihtiyaç Duymadan Bağlantı Kurun

Şarj etmek dışında hiç bilgisayara takmak zorunda olmadığınız bir flash sürücü hayal edin. Bunun telefonunuz, tabletiniz, bilgisayarınız – ve bütün arkadaşlarınızın cihazlarıyla – kablosuz olarak çalıştığını düşünün. Şimdi bir de nerede olursanız olun çalıştığını hayal edin – siz mutfaktayken Wireless Stick çalışma odanızda olsa bile.

Dosyalarınızı Kablosuz Olarak Kaydediğ Erişin!

SanDisk Connect uygulaması mobil cihazınıza2 kuruluysa, tüm dosyalarınızı belirli bir mesafeden, istediğiniz cihaz üzerinde yükleyebilir, indirebilir, kaydedebilir, paylaşabilir ve oynatabilirsiniz.

En İyi Arkadaşlarınızla Paylaşın

Özçekimlerinizi, sunumlarınızı, resimlerinizi veya en sevdiğiniz müziklerinizi kendinize saklamayın. SanDisk Connect Wireless Stick içeriği aynı anda birden fazla cihazla paylaşabilir. Gelecek ekip buluşmanızda veya bir sonraki plaj ziyaretinizde bunu bir düşünün.

Aynı Anda 3 Cihaza Kadar Video Akışı Gerçekleştirin

SanDisk Connect Wireless Stick, aynı zamanda harika bir eğlence aracıdır. Müzik ve videoların1 akışını toplamda üç akıllı telefona, tablete veya bilgisayara, yakın mesafede, örneğin arka koltukta, yan çadırda veya konferans masasının diğer ucunda olmaları koşuluyla gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon / Tablet Belleğinde Yer Açın

16, 32, 64, 128, 200 veya 256 GB seçenekleri ile artık asla belleğinizde yer kalmamasından endişelenmek zorunda kalmayacaksınız.

Fotoğraf ve Videoları Otomatik Olarak Yedekler

Uygulamayı, sürücü bağlandığı zaman fotoğraflarınızı ve videolarınızı film rulonuzdan sürücünüze otomatik olarak kopyalamaya ayarlayın.

 

1 yorum
 1. cevap
  Jeremiah Vanderpool Eylül 14, 2019 de 4:51 am

  How ar you

  I just want to say what a gorgeous shop you have bild!.
  I am a regular customer of your website.
  Relly love your design.
  I had visited your shop last month, and I saw a very nice product i wanne buy.
  But I have a question! today I wanted to order it, but can not find the item anymore in your website.
  The item looks like this picture on this site http://item.pictures/firestick
  i wanne buy from you.
  I’ll wait.

  Yours truly

  “Sent from my iPhone”

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş