Nikon D3400

Vakit geldi. D3400 ile fotoğraflarınızı harika bir şekilde çekin ve anında paylaşın.

DSLR kalitesinde görüntüler çekmeyi ve paylaşmayı son derece kolaylaştıran D3400. Nikon’un SnapBridge¹ teknolojisi fotoğraf makinesini Bluetooth®² üzerinden akıllı cihazınıza bağlı tuttuğundan, çekim yaptığınız sırada bile fotoğrafları senkronize edebilirsiniz. Telefonunuzu elinize aldığınızda fotoğrafları anında görebilir ve paylaşabilirsiniz. Çaba harcamanıza ve beklemenize gerek kalmaz.

Üstelik bunlar sıradan fotoğraflara benzemez. 24.2 MP DX biçimli büyük sensör düşük ışıkta olağanüstü sonuçlar elde etmenizi sağlar ve NIKKOR objektifinizle birlikte çalışarak sanatsal görünümlü bir arka plan bulanıklığı sunar. Basit Mod fotoğrafçılık becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olurken, yüksek kapasiteli pil D3400’ün her an haber akışınıza canlılık katmaya hazır olmasını sağlar.

Arkadaşlarınızı Şaşırtın: DSLR Resim Kalitesi

D3400 ellerinizde olduğu sürece, her seferinde etkileyici kalitede görüntüler elde etmek kolaydır. Enstantane çekimlerinin ötesine geçin ve düşük ışıkta çekim yaparken baş döndürücü sonuçlara ulaşmanın ya da pürüzsüz arka plan bulanıklığına sahip portreler elde etmenin tadını çıkarın. Hem fotoğraf hem de film çekimlerinde 24,2 megapiksel DX biçimli büyük sensör Nikon’un güçlü EXPEED 4 görüntü işlemcisi ve NIKKOR objektifinizle birlikte çalışarak zengin ayrıntılara sahip sonuçlara ulaşmanızı sağlar. 100 ile 25600 arasını kapsayan geniş ISO ışık duyarlılığı aralığı sayesinde bir etkinliğin karanlığında ya da romantik bir akşam yürüyüşünde bile net sonuçlar elde edebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak fotoğraf makinesi sürekli bağlı kaldığından, paylaşmaktan gurur duyacağınız görüntüler çekme özgürlüğüne sahip olursunuz. Anında.

Akıllı Cihazınıza Sürekli Bağlı Kalmasını Sağlayan Snapbridge ile Anında Paylaşın

DSLR kalitesinde görüntülerle sosyal haber akışlarınıza saniyeler içinde canlılık katın! Nikon’un devrim niteliğindeki SnapBridge’i, Bluetooth® low energy (BLE) teknolojisini² kullanarak D3400’ün akıllı telefon ya da tabletinizle sürekli, düşük enerjili bir bağlantı kurmasını sağlar. Fotoğraf makinesini akıllı cihazınıza bağlamak kolaydır. Bağlantı bir kere kurulduktan sonra hep açık kalır. Fotoğraf makinesi, nerede olursanız olun her seferinde yeniden bağlanmanıza gerek kalmadan fotoğrafları çekim yaptığınız sırada akıllı cihazınızla senkronize edebilir. Fotoğraf makinenizin pilini tüketme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz ve akıllı cihazınızı kesinti yaşamadan kullanmaya devam edebilirsiniz. SnapBridge görüntülerinizi aktarmak için arka planda çalışır. Akıllı cihazınızı elinize aldığınızda fotoğraflarınızın cihazda olduğunu görürsünüz: Çekim yaptığınız sırada senkronize edilen görüntülerin kolayca gözden geçirilebilmesi ve sosyal medyaya hızla yüklenebilmesi için otomatik olarak yeniden boyutlandırılır. Fotoğraf makineniz uyku modundayken bile fotoğraflarınızı akıllı cihazınızla senkronize edebilir. D3400’ün görüntüleme gücü, takipçilerinizin hep daha fazlasını isteyeceği içerikler oluşturmanıza imkan tanır. SnapBridge ile fotoğraflarınızı çektiğiniz an paylaşabilirsiniz.

Her Yerde Daha İyi Görüntüler Çekin: Durup Dinlenmeksizin Çekim Yapan Küçük DSLR

Kaptığınız gibi dışarı çıkabileceğiniz hafif D3400, unutulmaz yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve filmler çekmek için kullanabileceğiniz harika bir fotoğraf makinesidir. Fotoğraf makinesinin düşük enerji kullanan tasarımı ve yüksek kapasiteli pili sayesinde şarj edilmiş³ bir pille daha uzun süre ve 1200 kareye kadar çekim yapabilirsiniz. 7,5 cm’lik (3,0 inç) yüksek çözünürlüklü büyük LCD ekran, kareleri oluşturup incelemenize ve kusursuz netlikte özel efektler uygulamanıza imkan tanır. Nerede olursanız olun, fotoğraf makinesinde kullanabileceğiniz Basit Mod dilediğinizde size adım adım yardım sağlar. DSLR fotoğrafçılığına yeni başlıyorsanız ya da daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Basit Mod’dan daha iyi bir yardımcı bulamazsınız: Yanınızda bir uzman varmış gibi hissetmenizi sağlayan bu mod, harika fotoğraf ve filmler çekebilmeniz için fotoğraf makinesinin ayarlarını tam olarak nasıl ayarlamanız gerektiğini gösterir.

Nikon DSLR Avantajı: Hassaslık ve Güzellik

Bu kadar göz alıcı kareleri kolayca çekebilmek için gerekli hız, hassaslık ve kullanım rahatlığına yalnızca bir Nikon DSLR ile sahip olabilirsiniz. İster yakın çekim yapıyor olun ister uzaktan, fotoğraf makinesinin son derece keskin otomatik netleme (AF) sistemi konunuza hemen kilitlenir ve konunun net kalmasını sağlar. Aksiyon başladığında D3400 tam 5 fps hızla çekim yaparak saniyede beş göz alıcı görüntü yakalayabilir. Efsanevi NIKKOR objektifleri her seferinde renkli ve net kareler elde etmenizi sağlar. Nikon’un dünyaca ünlü ergonomik tasarımı sayesinde önemli kontrollere kolayca erişebilirsiniz. Fotoğraf makinesinin optik vizörü sayesinde fotoğraf kompozisyonu bir akıllı telefon ya da kompakt fotoğraf makinesinde olduğundan çok daha tatmin edicidir. İşte o an fotoğrafçılık gerçekten fotoğrafçılık gibi gelmeye başlar: Gözünüzü vizöre dayadığınızda objektifin görüş alanını net bir şekilde görebilirsiniz. Vizör güneş ışığını ve dikkatinizi bozacak şeyleri engellediğinden konunuza odaklanabilirsiniz. Vizörle çekim sırasında fotoğraf makinesini daha sabit tutacağınızdan, özellikle uzun bir objektifle uzaktaki konuları çekerken daha sabit kareler elde edersiniz.

Yönetmen Koltuğuna Oturun: Full HD Filmler

D3400 ile fotoğraf çekmek, yapabileceklerinizin sadece yarısıdır. Video kaydetmek istediğinizde, fotoğraf makinesinin D Film işlevi 50p/60p’ye kadar olan kare hızlarında düzgün, ince detaylı Full HD videolar kaydeder. Sürekli otomatik netleme, aksiyon hızlandığında metrajın son derece keskin kalmasını sağlar. Üstelik, fotoğraf makinesinin geniş ISO ışık duyarlılığı aralığı sayesinde sokaktan gece manzaraları veya iç mekan eğlencelerinin videosunu kolayca çekebilirsiniz. Çekimlerinize çarpıcı bir hava katmak istiyorsanız Nikon’un DX NIKKOR objektif serisi gören herkese parmak ısırttıracak sinema tadında filmler oluşturmayı kolaylaştırır. AF-S DX NIKKOR 35mm f/1.8G gibi hızlı bir DX ana NIKKOR objektifle çekim yapın ve göz alıcı bir arka plan bulanıklığı ile konunuzu öne çıkarma fırsatının keyfini çıkarın. AF-P DX NIKKOR 18-55 mm kit objektifle çekim yaptığınızda neredeyse hiç sürücü gürültüsü içermeyen video metrajları çekebilirsiniz.

Yaratıcılığınızı Konuşturun: Fotoğraf Makınesınde Uygulanabılen Özel Efektler Ve Pıcture Control’ler

D3400 yaratıcılığınızı beslemek için gerekli donanıma sahiptir. Fotoğraf makinesinde uygulayabileceğiniz on farklı efekt, sanatsal bir dokunuşla çekim yapmayı kolaylaştırır. Çekim yapmadan önce uygulamak istediğiniz efekti belirtmeniz yeterlidir. Fotoğraf makinesindeki rötuş menüsü, çekim sonrasında hızla atmosferik efekt ekleme özgürlüğü sunar. Daha ileri düzey seçenekler içinse fotoğraf makinesindeki Picture Control’leri kullanarak görüntülerin kontrast ve doygunluğunda ince ayar yapabilir ve tam istediğiniz gibi görünen görüntüler elde edebilirsiniz. İzleme yakınlaştırma sırasında ‘i’ düğmesine basarak fotoğrafları anında kesebilirsiniz. Fotoğraf makinesinin SnapBridge bağlantısı, yaratıcı süreci sürdürmek için akıllı telefonunuzdan ve tabletinizden yararlanmanıza olanak tanır. Sorunsuz fotoğraf senkronizasyonu sayesinde eserlerinizi akıllı cihazınızda incelemek ya da görüntüleri en sevdiğiniz uygulamada düzenlemeye devam etmek hiç olmadığı kadar kolaydır.

Nıkon Dslr’ınız: Fotoğrafçılık Maceralarınızın Başlangıç Noktası

Nikon DSLR’ınız varsa sahip olduğunuz tek şey bir fotoğraf makinesi değildir. Fotoğrafçılıkta yepyeni bir dünyayı keşfetme şansına da sahip olursunuz. DSLR’ınız efsanevi NIKKOR objektiflerden tutun kullanımı kolay Nikon flaş ünitelerine ve daha birçok şeye uzanan ve sınırsız bir biçimde genişletilerek sizinle birlikte büyüyebilen sistemin bir parçasıdır. NIKKOR objektiflerinin kalitesi, bir Nikon DSLR fotoğraf makinesinin diğer tüm fotoğraf makinesi türlerine kıyasla sahip olduğu önemli bir avantajdır ve D3400, neredeyse tüm olası çekim koşullarını kapsayan geniş DX biçimli NIKKOR⁴ yelpazesiyle uyumludur. Güzel bir arka plan bulanıklığı için hızlı bir ana objektif, uzak konular için bir telefoto objektifi veya dramatik kompozisyon için geniş açılı bir objektif kullanın. Işığın yaratıcı potansiyelini keşfetmeye hazır olduğunuzda, Nikon’un ünlü Speedlight flaş birimleri bunu kolaylaştırır. Bu taşınabilir flaş üniteleri ışığı dağıtmayı veya yumuşatmayı, gün ışığında çekilen resimleri daha etkili hale getirmeyi, zayıf ışık çekimlerini geliştirmeyi veya ters ışıklı ortamlarda bile çekilen karelerin daha fazla ayrıntısını verebilmeyi kolaylaştırır.

Marka Nikon
Çözünürlük 24 MP
Fotoğraf Çözünürlüğü 6000 x 4000
Hafıza Kartı Tipi SD
Kamera Formatı DX / (1.5x Crop Factor)
Maksimum ISO 25600
Sensör Boyutu CMOS, 23.5 x 15.6 mm
Video Çözünürlüğü 1920 x 1080
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu HBV000003LCP4
Çok iyi bir makine. Ürün paketlemesi çok iyi yapılarak kargolanmış sorunsuz bir şekilde teslim aldım. Kamera özelliklerini keşfettikçe ve gerçek anlamda kullanmayı öğrendikçe mükemmel sonuçlar veriyor. Doğru kullanımla her türlü konuda ve planda mükemmel çekimler yapıyor. Fiyatıyla yeni başlayanlar için bir seçenek olarak görülse de taşıdığı sensör ve kullanılacak lenslerle birlikte çok daha üst düzeyde bir potansiyel taşıdığı belli oluyor. Ayrıca bluetooth özelliği çok kullanışlı telefonu tanıttıktan sonra makine kapalıyken dahi telefonla makineye bağlanarak aktarım yapabiliyorsunuz, aktarılan dosyayı orijinal jpeg olarak ya da sosyal medya için daha kullanışlı boyutlara düşürülmüş haliyle telefona alabiliyorsunuz.
esengul akbaba - May 23, 2018
Başarılı. Söz verildiği tarihte kargoya verildi ertesi gün elime ulaştı.güzel bi şekilde paketlenmiş eksiksiz bir şekilde elime ulaştı.Teşekkürler...
Ozan Baydar - May 22, 2018
başarılı. Hızlı kargo için teşekkürler. Giriş seviyesi bir kullanıcı olarak gündüz ve akşam çekim yapma fırsatım oldu. Gündüz çekimleri seçtiğiniz modlara göre başarılı fotoğraflar çektiği söylenebilir, Akşam çekimleri fena değil üzerindeki kit lens uzun süre işinizi görecektir, SnapBridge uygulaması ile makinenizdeki fotoğrafları telefonunuza bluetooth ile atabiliyorsunuz, aktarım hızı çok iyi...
önder erdoğan - May 2, 2018
başarılı satıcı. teşekkürler sağlam kusursuz bir şekilde elime ulaştırıldı.
Orhan Karaman - May 1, 2018
başlangıç icin ideal. ilk DSLR makinem genel olarak oldukça başarılı çekilen resimleri anlık olarak telefondan görüp düzenleyip paylaşmak süper, şarjı normal kullanımda 1 gün çok rahat görür, yanında 16gb uhs 1 destekli hafıza kartı aldım 1800 fotoğraf kapasitesi sunuyor. anlık fotoğraflara ulaşma ve şarjı için bile alınır. hemen hemen d5500ile aynı özelliklerde bir cihaz. Fotoğrafçılıkta yeniyseniz ve beni uzun süre idare etsin derseniz şiddetle tavsiye ederim.
MEHMET İSHAK BAŞAR - April 2, 2018
TERCİH SİZİN. Fotoğrafçılık yapacaklar D5000 serisi ile başlarsa daha iyi olur. bluetooth özelliği ile D3300 ün önüne geçiyor fakat harici mikrofon girişi bir alt sürümde var iken D3400 de neden olmaz onu alyabilmiş değilim. bluetooth makinada yer kapladı. birşeylerden feradat etmek gerekiyordu diye düşünsemde küçük bir makina değil, koya bilirlerdi diyorum içimden.Ek olarak Yeni nesil VR lensler ile çalışması yerinde olmuş. Son sözüm: Sony A6000 serilerini incelemenizi tavsiye ederim. ben bu makinayı almak ile biraz pişman oldum.
Hepsiburada Üyesi - March 3, 2018
FOTOFİX BAŞARILI SATICI. FİRMAYA VE HEPSİBURADA YA TEŞEKKRÜLER
Hepsiburada Üyesi - February 10, 2018
Herkeze tavsiye ederim kargo hızlı geldi paketleme çok iyi vede paketi açtığımızda için de ayriyett. Ilginize tesekur ederiz musteriyi memnun etmeyi cok iyi biliyorsunuz icindeki hediye içinde çok teşekürler. Çok iyisiniz.
ozan öner - January 20, 2018
8.1 Toplam Puan
İyi

Fiyat
8
Zoom
8
Video Çekimi
8
Lens
8
Dizayn
8.5
ARTILARI
  • Hafiflik
EKSİLERİ
  • Harici Mikrofon Girişinin Olmaması
Yorum yaz
Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap yazın

Toplam Puan

Neisterim
Yeni Hesap Kaydet
Reset Password
Ürünleri Karşılaştır
  • Cep Telefonu (0)
Karşılaştır
0