Karşılaştırma listesine ekle

Değiştirilmiş Karbon

1
Genel Puanı:
Fiyatı düşünce haber ver
×
Notify me, when price drops
Set Alert for Product: Değiştirilmiş Karbon - Richard K. Morgan - 25.60 TL
Fiyat geçmişi
×
Price history for Değiştirilmiş Karbon - Richard K. Morgan
Latest updates:
  • 25.60 TL - July 2, 2018
  • 20.16 TL - April 12, 2018
Since: April 12, 2018
  • Highest Price: 25.60 TL - July 2, 2018
  • Lowest Price: 20.16 TL - April 12, 2018
Last Amazon price update was: Temmuz 2, 2018 10:20 am
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

Değiştirilmiş Karbon

21. yüzyıl bilimkurgu edebiyatının en önemli eserlerinden biri olan Değiştirilmiş Karbon’dan uyarlanan ve Netflix’in yayımlayacağı distopik dizi Altered Carbon, 2018’in en çok seyredilecek projelerinden biri olmaya aday!

Phılıp K. Dıck En İyi Roman Ödülü

25. yüzyıl. İnsanlık BM’nin gözetimi altında tüm galakside hüküm sürmekte. Irk, inanç ve sınıf farklılıklarının hâlâ devam ettiği bu dönemde teknolojideki yükseliş hayatı âdeta baştan tanımladı. Bir insanın bilinci depolanarak yeni bir bedene (ya da “kılıf”a) kolayca indirilebilir hale geldi ve ölüm olgusu, ekrandaki bir bip sesine indirgendi.

Eski bir asker ve BM elçisi olan Takeshi Kovacs daha önce de öldürülmesine rağmen son ölümü bilhassa acı vericiydi. Evinden 180 ışık yılı uzakta, eski adıyla San Francisco, yeni adıyla Bay City’de yeni bir bedende uyanan Kovacs kendini, “varoluş”u alınıp satılır şeyler olarak gören bir topluma göre bile karanlık ve büyük ölçekli bir komplonun tam merkezinde buldu. Dünyanın en güçlü insanlarından biri olan Laurens Bancroft bir ölümün sırrını açığa çıkarmak için Kovacs’ı tutmuştu: Kendi ölümünün.

Blade Runner ve Neuromancer gibi eserlerin izinden giden siberpunk türündeki Değiştirilmiş Karbon, son zamanların en dikkat çeken bilimkurgu-distopya romanlarından biri.

“Değiştirilmiş Karbon’un evreni özgün ve çarpıcı. Muazzam karakterler ve eşsiz bir gizem barındırıyor.”

– Patrick Rothfuss –

“Şahane bir iş. Mükemmel bir bilimkurgu. Değiştirilmiş Karbon, çok iyi bir giriş yapıyor ve hızını gittikçe arttırıyor. Eşit derecede merak uyandırıcı ve özgün bir eser; son sayfaya kadar elinizden düşüremiyorsunuz.”

– Peter F. Hamilton –

“Zekâ dolu bir kara noir, eşsiz bir kurgu ve hikâyesini dört gözle öğrenmek isteyeceğiniz bir karakter.”

– Ken McLeod –

“Bu hızlı okunan, etkileyici roman William Gibson’ın Neuromancer’ı ve Norman Spinrad’ın Deus X’inin merak uyandırıcı bir karışımı.”

– Publishers Weekly –

Marka İthaki Yayınları
Basım Dili Türkçe, Türkçe, Türkçe, Türkçe
Boyut Normal Boy
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 496
Yayın Evi İTHAKİ YAYINLARI
Yayın Tarihi 2018
Yazar Richard K. Morgan
Yurtdışına Satış Var
Stok kodu HBV000009Y1OX
Uzun zamandır okuduğum en iyi roman. Kitap ilk sayfalarından itibaren sizi içine çekiyor.Bu romanı alıp okuyanların güzel yorumlar yapacağını tahmin ediyorum.Gerçekten çok beğendiğim bir roman oldu. Bilim-kurgu okumayı sevenlerin kaçırmaması gereken bir kitap.Roman kapaklarına önem veririm.Romanın kapağı resimdeki kadar parlak ve hoş görünmüyordu.Tek yıldızı bu yüzden kırdım.
Hepsiburada Üyesi - March 11, 2018
Bilgilendirme. Normalde 3 kitaplık bir serinin ilk kitabı bu diğerlerinin Türkçe çevirilerine ulaşamadım. 2. kitap Broken Angels ve 3. kitap Woken Furies kurcalamak isteyenlere duyurulur.
Arda Talu - February 24, 2018
Beş Yıldız. Harika. İthaki bilim kurgu serisinin her kitabı ayrı güzel zaten
Ferhat Kotanak - February 15, 2018
8 Toplam Puan
İyi

Bilim Kurgu

Yorum yaz
Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap yazın

Neisterim
Yeni Hesap Kaydet
Reset Password
Ürünleri Karşılaştır
  • Cep Telefonu (0)
Karşılaştır
0