HP DeskJet Ink Advantage 3775 All-in-One Yazıcı

Dünyanın en küçük all-in-one yazıcısıyla yerden tasarruf edin ve kablosuz olarak baskı alın. Bu küçük boyutlu olağanüstü yazıcıyla mürekkep kartuşlarını düşük maliyetle elde edin ve ihtiyaç duyduğunuz güce kavuşun. Neredeyse tüm mobil cihazlardan basın, tarayın ve kopyalayın

Sayısız özellikle dolu minik bir all-in-one

Dünyanın en küçük all-in-one yazıcısıyla yerden tasarruf edin ve ihtiyaç duyduğunuz güce kavuşun. HP Silindir Besleme teknolojisi çeşitli kağıt boylarıyla çoğu tarama işini kolayca yapmanıza yardımcı olur. Bu son derece küçük boyutlu yazıcı ihtiyaç duyduğunuz her odaya ve her noktaya sığacak şekilde tasarlanmıştır. Şık bir tasarım ve baş döndüren çeşitli tonlarla tarzınızı sergileyin.

Doğrudan mobil cihazınızdan baskı alın

Apple, Android ve Windows aygıtlarınızdan belgeler, fotoğraflar ve daha fazlasını basmanın en kolay yolu. Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi doğrudan yazıcınıza bağlayın ve ağ olmadan kolayca baskı alın. Akıllı telefon veya tabletinizden kolay kurumla çabucak bağlanın ve hızlı bir şekilde baskı almaya başlayın. Akıllı telefon ve tabletiniz için HP All-in-One Printer Remote mobil uygulamasıyla hareket halindeyken istediğiniz her şeyi tarayın.

Bütçenize uygun, ihtiyaçlarınıza uygun

Bu uygun fiyatlı all-in-one ile ihtiyaç duyduğunuz her şeyi kablosuz olarak basın, tarayın ve kopyalayın. Uygun fiyatlı Orijinal HP mürekkep kartuşlarıyla kaliteli baskılar alacağınızdan emin olun. Orijinal HP mürekkep kartuşlarınızı HP Gezegen Ortaklığı programı aracılığıyla ücretsiz olarak kolayca geri dönüştürün.

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş