Karşılaştırma listesine ekle

Dobby Mini Selfie

1
Genel Puanı:
Fiyatı düşünce haber ver
×
Notify me, when price drops
Set Alert for Product: Zerotech Dobby Selfie Drone Beyaz - 1,277.09 TL

Dobby Mini Selfie

Cebe sığacak şekilde katlanır. Dobby, herkesin hava fotoğrafçılığı yapabilmesi için tasarlanış bir mini drone. Dahili kamera, akıllı uçuş kontrol seçenekleri ve Do.fun uygulaması ile, Dobby havadan selfie veya manzara resmi çekmenizi çaba harcamadan yapmanızı sağlar.

199 gr. ağırlığında, akıllı telefondan daha hafif.  Katlanarak cebinize sığacak şekilde katlayın, taşınması kolaydır. Takılabilir pil, adaptör ve daha fazla aksesuar dahildir. Üstelik DOBBY, İHA0 sınıfında olduğundan uçuşa elverişlilik ve özel uçuş izin belgesi düzenlenmesine gerek yoktur.

Dahili kamera ile DOBBY 4K yakalayabilir, 1080P video ve 1300P görüntü üretebilir. Video çekimi sırasında EIS’i destekler ve PANO modu ve benzeri gibi yaratıcı çekimleri güçlendirir.

 

Marka Zerotech
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu HBV000006JS54
ürün harika. ürün harika fotoğraf kalitesi vesaire çok güzel tek eksiği menzil inin yüz metre olması ama bu da yeterli. Benim için biraz daha gitsin diyorsan wi-fi yükseltici alırsın 60 lira ya bir powerbanka tak uyumluluk yap menzilini 500-600 metreye çıkar. ama bunun özelliği selfie droneu içerisinde ki bir çok özelliği sayamıyorum bile bütün ihtiyacınızı görecek bir cihaz.
Hepsiburada Üyesi - January 6, 2018
7.8 Toplam Puan
İyi

Fiyat
8.5
Video
8
Fotoğraf
7.5
Uçuş Süresi
7
Yorum yaz
Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap yazın

Toplam Puan

Neisterim
Yeni Hesap Kaydet
Reset Password
Ürünleri Karşılaştır
  • Cep Telefonu (0)
Karşılaştır
0