HP ENVY 13 AD101NT

İncelik ve hafifliğin sınırlamalar getireceğini kim söyledi? Hem son derece ince hem de olağanüstü güçlü olan en yeni ENVY dizüstü bilgisayar etkileyici bir taşınabilirlik sunar. Bir heykeli andıran yalın tasarıma ve en yeni donanımlara sahip bu bilgisayar karşısına çıkan hayal edebileceğiniz neredeyse her şeyin üstesinden gelebilir.

Etkileyici dayanıklılık. İnanılmaz hız.

14 saate varan pil ömrü, ışık hızında PCIe SSD ve en yeni Intel® Core™ i işlemci en zorlu görevlerin bile üstesinden gelen dizginlenemez bir performans sunmak için bir araya geldi.

İnce. Hafif. Özgürleştirici.

1,3 kg’den başlayan ağırlığıyla, bu hafif güç istasyonu maksimum taşınabilirlik için tasarlandı. Yumuşatılmış hatlara ve neredeyse kenarlıksız mikro kenarlı ekrana sahip bu baştan aşağı metal tasarım pürüzsüz ve inanılmaz bir inceliktedir.

Duyularınızı coşturun

Ultra parlak FHD IPS ekran, olağanüstü bir bas sesi veren dört HP hoparlör ve Bang & Olufsen tarafından ayarlanmış profesyonel ses sistemi eğlence deneyiminizi yepyeni bir düzeye taşır.

8’inci Nesil Intel® Core™ i İşlemci

Olağanüstü bir bilgisayar deneyimi sağlayan sorunsuz sistem yanıtı ve hızlı yükleme süreleriyle performansı yükseltin. Çarpıcı 4K’ya kadar çözünürlük desteğiyle birinci sınıf içerik akışı yapın veya kendi içeriklerinizi oluşturun.

PCIe SSD depolama

256 GB olarak sunulur, PCIe® temelli flash depolama geleneksel 5400 rpm dizüstü sabit sürücülerinden 17 kata kadar daha hızlıdır.

Windows 10

Windows işletim sisteminin tanıdık duygusuyla harika şeyleri güven içinde, daha iyi yapın. Windows Hello ve Cortana gibi önceden yüklenmiş özellikler ve geliştirmelerle daha güvenli, daha üretken ve daha kişisel olun.

Çift 4K desteği

Sürükleyici çift 4K kurulum için gerekli tüm bağlantı noktalarıyla iki harici 4K ekranı kolayca bağlayarak kapsayıcı bir eğlence veya üretkenlik deneyimi elde edin.

Son derece zengin bir ses deneyimi

HP Dörtlü Hoparlör, HP Audio Boost ve Bang & Olufsen uzmanları tarafından sunulan özel ayarlamayla, eğlence hissedebileceğiniz sesle hayat buluyor. Bilgisayardan gelen kusursuz sesle tüm duyularınızı harekete geçirin.

SecurePad

Birden çok parmak izi kaydı yapabilen ve Windows Hello işlevli dokunmatik yüzey camının altında yerleşik ayrı parmak izi okuyucusuyla güvenliğinizi geliştirin.

Kaldırmalı klavye tasarımı

Klavyenin hafif eğimi rahat bir yazma deneyimi sağlar ve hava sirkülasyonuna izin vererek bilgisayarınızı serin tutar.

USB-C

Tek bir USB-C™ bağlantı noktasından aygıtınıza güç verin, 5 Gbs’ye kadar veri aktarın veya harici bir ekrana bağlayın. Ters çevrilebilir olduğu için ters veya düz takıp takmadığınızı kontrol etmeniz gerekmez.

HP Hızlı Şarj

Dizüstü bilgisayarın pili azaldığında, kimse yeniden şarj etmek için saatlerce beklemek istemez. Aygıtınızı fişe taktıktan sonra yaklaşık 90 dakika içinde 0’dan %90 şarj düzeyine ulaşırsınız.

HP Wide Vision HD Kamera

88 derecelik geniş görüntüleme açısı sayesinde tüm ailenizle ya da arkadaş grubunuzla kristal netliğinde görüntülü sohbetler yapabilirsiniz.

Çift dizi mikrofon

İki adet mikrofon ve gelişmiş gürültü önleme yazılımı ile görüntülü sohbet veya kayıtlar sırasında ses her zaman kristal netliğinde çıkar.

Kenardan kenara aydınlatmalı klavye

Az ışıklı odalarda veya gece uçuşlarında bile kullanmaya devam edin. Tam boyutlu, kenardan kenara aydınlatmalı klavye sayesinde çok çeşitli ortamlarda rahatça yazabilirsiniz.

Amazon Alexa Ses Hizmeti

Kolay anlaşılır ses tanıma özelliğiyle bilgisayarınızla kişisel olarak etkileşime girin. Binlerce özel beceri arasından seçim yapın: müzik çalın, hatırlatmalar planlayın ve hatta evinizin içindeki akıllı aygıtları kontrol edin.

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş