Canon EOS M10 Dijital Fotoğraf Makinesi

EOS M10’unuzu istediğiniz yere götürün

Kullanımı kolay ve her zaman hazır durumda olan bir fotoğraf makinesine ihtiyacınız var. Hayat karşınıza sürprizler çıkardığında ve iyi hikayeler ortaya çıktığında hazırdır.

Güçlü performans

APS-C boyutlu 18 megapiksel CMOS sensör ve DIGIC 6 işlemci ile etkileyici fotoğraflar ve filmler çekin. 12.800’e kadar ISO değeriyle (25.600’e genişletilebilir) düşük ışıkta bile performans verir.

Değiştirilebilir lensler

Çok yönlü EF-M serimizden veya EF-EOS M Yuva Adaptörü aracılığıyla geniş EF ve EF-S lens serimizden seçim yaparak görüşünüzü değiştirin

Uzaktan çekim dünyasını keşfedin

Akıllı cihazınızı canlı önizlemeli kablosuz uzaktan kumanda olarak kullanabilmeniz sayesinde Dokunmatik AF’ye ve tam yaratıcı pozlama kontrolüne erişerek hedeflediğiniz grup çekimini yapın.

Güzel, kolay ve yaratıcı kontrol imkanı

Sade, geliştirilmiş ergonomi ve selfie’ler için 180˚ eğilebilen 3,0 inç sezgisel dokunmatik ekranla (1.040.000 sRGB nokta) rahat kullanım

Yaratıcı Asistan

Son derece basit şekilde açıklanan ayarlar sayesinde deneysel çekimler yapabilirsiniz.

Zahmetsiz paylaşım

Fotoğraf makinenizi tek dokunuşla anında akıllı telefonunuz, tabletiniz veya Canon Connect Station’a bağlamak için Wi-Fi ve Dynamic NFC’yi kullanarak fotoğrafları ve filmleri kolayca paylaşın ve yedekleyin

Otoportre modu

Size uygun doğru görünümü elde etmek için parlaklığı ayarlayın ve pürüzsüz cilt ayarı yapın. Ayrıca balık gözü ve minyatür ölçekli model efektleri gibi geniş yaratıcı filtre seçeneklerini keşfedin.

Deneyiminizi daha da ileriye taşıyın

Kendinize güveniyor musunuz? Tam uzman düzeyde kontrolü kullanarak gelişmiş düzenleme için 14 bit RAW çekim yapın ve HDR moduyla daha fazla ton yakalayın veya Tripodsuz Gece Çekimi ile sabit çekimler yapın.

Canon Fotoğraf Rehberi uygulaması

Hikayelerini görsel olarak anlatan herkes için ideal olan Fotoğraf Rehberi uygulamamız sayesinde hikayelerinize tam anlamıyla hayat verebilmek için özelleştirilmiş, uzman bilgi ve içeriklerine en çok ihtiyacınız olduğu anlarda erişebilirsiniz.

 

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş