Fifa 2019

Yolculuk: Şampiyonlar

Alex Hunter, Danny Williams ve Kim Hunter’ın hikayelerinden bir Şampiyon olun. Her kahraman, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde ya da uluslararası sahnede bu üç yıldıza rehberlik ederken, Yolculuklarında kariyer belirleyici seçimler ve futbol zorluklarıyla karşılaşacak.

Ultimate Team

Rüya takımınızı binlerce oyuncudan oluşturun ve FIFA’daki en popüler modda rekabet edin. Yeni FUT 19 özellikleri UEFA Şampiyonlar Ligi, yeni online maç modu Division Rakipler ve daha fazla canlı içerik içerir.

Şampiyonlar Ligi

UEFA Şampiyonlar Ligi’nin eklenmesiyle dünyanın en prestijli kulüp yarışmasını yaşayın. Efsanevi turnuva, FIFA 19’da oynayacağınız yepyeni yolları tanıtarak her moda giriyor.

Yeni Oyun Özellikleri

Her teknik dokunuştan, Tech The Pitch’i EA SPORTS FIFA 19’daki yeni oyun özellikleriyle her an kontrol edin. Yepyeni Aktif Dokunma Sistemi daha yakın bir kontrol sağlar, Dinamik Taktikler daha derin ve daha erişilebilir kadro kurulumlarına olanak tanır, 50/50 Battles gevşek toplara meydan okuduğunda daha fazla fizikselliğe ve daha fazla kullanıcı becerisine olanak tanır ve Zamanlanmış Sonlandırma, kullanıcı kontrolünü çarpıcı bir şekilde artırır.

Aktif Dokunma Sistemi: Yeni Aktif Dokunma Sistemi, daha yakından kontrol, daha fazla akışkanlık, daha fazla yaratıcılık ve artırılmış oyuncu kişiliği sağlayarak topu aldığınıza ve topa vurduğunuz şekli temelde değiştirir. Neymar Trap gibi gizlenmiş tuzak, fiske vurma voleybolları, hatta beceriye özel animasyonlar gibi yeni ilk dokunma araçlarını kullanın, rakibinizi yenmek ve puanlama fırsatları yaratmak için kullanın.

Dinamik Taktikler: Yeniden tasarlanan bir sistem oyunculara çoklu taktiksel yaklaşımlar belirleme, derinlemesine özelleştirme öncesi eşleme sunma araçları ve D-Pad’den basit eşleştirme ayarlamaları için daha fazla seçenek sunar. Her taktik yaklaşım, oyunlarınızı, zihniyetlerinizi ve hem saldıran hem de defansif oyun stillerini birleştirerek oyununuzu herhangi bir duruma kolayca uyarlamanızı sağlar.

Zamanlanmış Bitirme: İster kutunun dışından bir vuruş olsun, ister hassas bir başlık, ister deft dokunma olsun, zamanlanmış son işlem, hedefinizin önündeki şansınıza yeni bir kontrol katmanı ekler.

1/1 Mücadele: 1/1 mücadele ile, kullanıcı tepkileri ve oyuncu özellikleri sahadaki gevşek topları kazanmanın sonucunu belirler. Takım arkadaşının zekası ve mekansal farkındalığı arttıkça, her zorluk, sahip olma mücadelesinde önemlidir.

Gerçek Oyuncu Hareket Teknolojisi: EA SPORTS FIFA’ya oyuncu kişiliği kazandıran ve hareket kabiliyetini arttıran oyun değiştiren animasyon sistemi, saha boyunca daha fazla kapsama alanıyla geri dönüyor. Taktiksel kalkanlama, darbe dengeleme ve fiziksel zıplamalar için geliştirilmiş animasyonlar, gerçekçi oyuncu hareketi, tepki verme ve kişiliği yeni zirvelere getirir.

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş