Football Manager 2018 Lımıted Edıtıon

Yönetilecek 2500’ün üzerinde gerçek kulüp ve sözleşme imzalanacak 500.000’in üzerinde futbolcu ve kadro ile birlikte Football Manager 2018, sizleri canlı, nefes alan bir futbol menajerliği dünyasının merkezine taşıyor.

Transferler tamamen sizin kontrolünüzde olacak ve kimin oynayıp kimin yedek kalacağına siz karar vereceksiniz. Taktikler, takım konuşmaları ve saha kenarı talimatları üzerinde tam kontrol sahibi olacak ve beğenilen 3D maç motorumuz ile maçı canlı olarak izleyeceksiniz. Ayrıca, gerçek futbol medyasıyla ilgilenecek, oyuncu memnuniyetiyle ilgili problemleri çözeceksiniz ve kurul her hareketinizi izleyecek.

 

Marka SEGA
Uyumluluk PC
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu HBV000008F0O1
kırmızı gurup (sıkıntı). Oyunun çoğu sürümlerini de oynayarak yazıyorum özellikle bana cm03-04'ü aratti.Kulüp renkleri ile kavrama olsun sözleşme ve transfer pazarlıklarım..O sürümde daha gerçekçi..18 yasında çocuk oyuncu kulübü baskiya aliyor kim len o ?? :))) hepsi burada tahmini kargo teslimat süresini belirttiği tarihten daha erkene cekip göndermiş.Bunun icinde teşekkürler ayrica teslimat için..Afyonsporun rengi ne renk ??? oyunda ne renk ?? Afyona ayip valla beee.! 03 04 cmde takim simgeleri yok sadece renkler...Bunda lisans patent muhabbetine çicek böcek oluyor arkadaslar ayrica takim simgeniz..
ÖMER GÜRKAN - November 11, 2017
Kaldığı yerden devam. Gene fırtına koparttın FM
Engin Karasulu - November 7, 2017
8.1 Toplam Puan
İyi

Fiyat
8
Gerçeklik
8
Oynanabilirlik
8.5
Senaryo
8
ARTILARI
  • Saha İçinde Uyum Özelliği
  • Kaleci Fonksiyonları
Yorum yaz
Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap yazın

Toplam Puan

Neisterim
Yeni Hesap Kaydet
Reset Password
Ürünleri Karşılaştır
  • Cep Telefonu (0)
Karşılaştır
0