Karşılaştırma listesine ekle

G213 Prodigy Oyuncu Klavye

1
Genel Puanı:
Fiyatı düşünce haber ver
×
Notify me, when price drops
Set Alert for Product: Logitech G213 Prodigy Oyuncu Klavye 920-008094 - 298.29 TL

G213 Prodigy Oyuncu Klavye

Çoklu Tuş Girişiyle Performans İçin Ayarlanmıştır

G213’te bulunan her bir tuş, dokunma deneyimini geliştirecek şekilde tasarlanmıştır ve standart klavyelerden 4 kata kadar daha fazla olacak şekilde son derece hızlı yanıt veren geri bildirim sunar. Gölgeleme önleyici oyun matrisi optimum oyun performansı için ayarlanmıştır ve aynı anda birden fazla oyun tuşuna bastığınızda, kontrolün sizde kalmasını sağlar.

Keskin, Parlak RGB Aydınlatma Bölgeleri

Yaklaşık 16,8 milyon renk arasından seçim yapın. 16,8 milyon renk yelpazesine sahip beş ayrı aydınlatma bölgesiyle modern klavye. Renkleri değiştirerek ayarlarınıza, oynadığınız oyunlara uygun hale getirebilir ya da yalnızca en sevdiğiniz renkleri sergileyebilirsiniz. Tuşların etrafında daha az ışık olması, harflerden daha fazla ışık çıkması, her tuşun karanlıkta daha parlak görünmesi ve daha kolay bulunması anlamına gelir.

Sıvı dökülmelerine karşı dayanıklı ve sağlam

Gerçek hayat için tasarlanmıştır. Kazalar yaşanabilir; bu yüzden G213 Prodigy gerçek hayat düşünülerek tasarlanmıştır. İster oyun oynayın, ister çalışın, G213 Prodigy sıvı dökülmelerine*, kırıntılara ve kire karşı dayanıklı yapısıyla gerçek dünyadaki kazaların sizi engellemesine izin vermez.

* 60 ml sıvı dökülerek test edildi

Avuç İçi Desteği ve Ayarlanabilir Ayaklar

Daha uzun süre oynayın. Tümleşik avuç desteği rahat bir şekilde oyun oynamaya devam etmeniz için rahatınızı koruyup yorulmanızı önlerken iki düzeyli açı ayarı klavyenizi ideal konumda ayarlamanızı sağlar.

Atanmış Medya Denetimleri

Yürüt, duraklat, atla, ayarla. Eylemi duraklatmadan arka plan parçanızı denetleyin. G213’te şarkı ve videoları anında oynatmak, duraklatmak ve sesi kapatmak için kullanılabilen atanmış medya denetimleri bulunur. Tek bir tuşa dokunarak sesi ayarlayın ya da sonraki şarkıya geçin.

Logitech Gaming Software ile özelleştirin

Oyununuzu basitleştirin. Logitech Gaming Software daha fazla kullanım kolaylığı ve kişiselleştirme için G213’ü özelleştirmenizi sağlar. RGB aydınlatmasını ayarlayın, belirli tuşlara birden fazla işlev atayarak zaman kazanın ve çok daha fazlasını elde edin.

 

Marka Logitech
Bağlantı USB
Dili Türkçe Q
Oyuncular için Var
Tipi Normal
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu HBV00000247UE
Güzel ve hızlı. Güzel işte ne diyem .
Koray Karadağ - December 28, 2017
GÜZEL ÜRÜN. Hızlı kargo ayrıca ürün çok güzel klavye hissiyatı olsun tasarımı olsun şık bir klavye tereddüt eden arkadaşlara önerim sıkıntısız alışveriş yapabilirsiniz.
emre ceylan - December 28, 2017
Beş Yıldız. 90'larda kullandığım 80'lerin başından kalma bir IBM klavyem vardı... O klavyeden aldığım keyfi hiçbir klavyeden alamamıştım. Bu klavyeye kadar... Hissi gayet iyi. Fiyat güzel. Düşünmeden alabilirsiniz.
Hepsiburada Üyesi - December 28, 2017
8.1 Toplam Puan
İyi

Sıvı dökülmelerine karşı dayanıklı ve sağlam

Fiyat
8
Tuş Sesi
8
Avuçiçi Desteği
8.5
Dizayn
8
ARTILARI
  • Sıvı dökülmelerine karşı dayanıklı ve sağlam
  • 16.8 milyon renk seçeneği
  • Bilek desteği
  • Oyun butonu
EKSİLERİ
  • Klavye sesi
Yorum yaz  |  İncelemeleri ve yorumları oku
1 Yorum
  1. La idea estupendo, mantengo.
    Rexuiz FPS

Cevap yazın

Toplam Puan

Neisterim
Yeni Hesap Kaydet
Reset Password
Ürünleri Karşılaştır
  • Cep Telefonu (0)
Karşılaştır
0