Logitech G613 Mekanik Oyuncu Klavye

Yüksek Performansa Uygun Oyunlar

G613, yüksek performansa uygun özelliklere sahip mekanik anahtarların yanı sıra kablosuz oyun özgürlüğünü yaşamak isteyen oyuncular için tasarlanan yeni nesil bir kablosuz klavyedir. G613, 1 ms yanıt hızıyla üstün hız sunan LIGHTSPEED™ kablosuz teknolojisine, çok konaklı bağlantılar için Bluetooth® özelliğine ve 6 adet programlanabilir G tuşuna sahiptir. Üstün Romer-G mekanik performansı ve olağanüstü pil ömrü sunar.

LIGHTSPEED Kablosuz Teknolojisi

LIGHTSPEED™ kablosuz teknolojisi, olağanüstü hızlı ve duyarlı 1 ms yanıt hızı sunan kablosuz bağlantıyla uçtan uca optimize edilmiş kablosuz çözümümüzdür. Bu profesyonel sınıf kablosuz çözüm, üstün yanıt hızı ve tutarlı performans sunmak üzere G613 oyun klavyesine entegre edilmiştir.

Romer-G Mekanik Anahtarlar

Romer-G mekanik anahtarlar; sessiz ve hassas mekanik performans ile kusursuz dokunuşun yanı sıra 70 milyon kez tıklama ömrüyle üstün dayanıklılık avantajı sunar. En iyi e-spor profesyonellerinin tercihi olan Romer-G anahtarları, 1,5 mm’lik kısa aralıklı işlem hızıyla rakiplerinin standart mekanik anahtarlarına göre %25 daha hızlıdır. Romer-G, hız, hassasiyet ve sessiz çalışma özelliklerini kusursuz bir şekilde bir araya getirir.

Programlanabilir G tuşları

Altı özel G tuşu özel makrolarla ve uygulama içi komutlarla programlanabilir. Tek bir tuş vuruşuyla karmaşık eylemleri kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirin. Özelleştirilebilirlik ve kolaylık için G tuşları, her bir oyuna veya uygulama profiline göre farklı komutlara atanabilir. Profilleri, komutları ve daha fazlasını kolayca ayarlamak ve yönetmek için Logitech Gaming Software’i (LGS) kullanın.

Birden Fazla Aygıta Bağlanın

Ultra hızlı 1 ms yanıt hızıyla LIGHTSPEED kablosuz teknolojisine veya Bluetooth® bağlantıyla bir düğmeye basarak diğer cihazlara hızlıca bağlanın. LIGHTSPEED kablosuz teknolojisi ve Bluetooth arasında dilediğiniz zaman hızlı ve kolay bir şekilde geçiş yapın.

Pil Ömrü

Yalnızca 2 AA pil kullanan G613’ün pil ömrü 18 aya kadar kullanım sunar.1 Pil düzeyi %15 olduğunda klavyede ve Logitech Gaming Software bildirimlerinde yanan LED durum gösterge ışıkları, pilin bitmekte olduğunu belirtir.

Yeni Nesil Kablosuz Oyun Masaüstü Ortamı

G613 kablosuz mekanik klavyeyi G603 kablosuz mouse ile eşleştirerek kablosuz masaüstü ortamı çözümünü tamamlayın. G603 yeni nesil HERO sensörüne, LIGHTSPEED kablosuz teknolojisine, HI-LO güç yönetimi sistemine ve profesyonel oyuncuların aradığı diğer yüksek performans özelliklerine sahiptir.

 

Marka Logitech
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu HBV000008T1RA
Beş Yıldız. RGB led aydınlatmasının olmaması dışında herhangi bir eksiği yok. Bir hafta boyunca BF1 üzerinden test ettim ve gerçekten kablolu kuzenleriyle arasında herhangi bir fark yok. FPS oyunları başta olmak üzere, benim kablosuz kullanmak zorunluluğu olan kullanıcılar için mükemmel bir seçenek. Ayrıca bu tip bir klavyenin çıkmasını şahsen 6 yıldır beklemekteydim. Bir 6 yıl daha g900 ve g613 ikilisiyle yoluma devam ederim kanısındayım...
Hepsiburada Üyesi - January 26, 2018
Piyasadaki Tek Kablosuz Oyuncu Klavyesi. Oyuncu profilinden bakarsak; piyasada üst düzey performans sunabilen tek kablosuz oyuncu klavyesi G613. Dolayısıyla zaten başka seçeneğiniz yok, kablosuz ürün istiyorsanız bunu alacaksınız. Diğer yandan; bu ürün herhangi bir tuş aydınlatmasına sahip değil. Tamamen plastikten üretilmiş bir kasası var ve batarya değil, şarj edilebilir piller ile kullanılıyor. Piyasada kablolu klavyelerin sunabildiği özelliklere ve fiyatlarına bakıldığında G613 kablosuz olmasının dışında çok geride kalıyor. Aynı fiyat aralığında başka markaların göz alıcı ürünlerinin olduğu düşünüldüğünde, G613'ü tercih etmek için kablosuz olması yeteli olmayacaktır.
Selim Aslan - November 23, 2017
8.4 Toplam Puan
İyi

Fiyat
9
Tuş Sesi
8
Avuçiçi Desteği
8
Dizayn
8.5
ARTILARI
  • Tepki Süresi
  • Batarya
EKSİLERİ
  • Arka Aydınlatmanın Olmaması
  • Bileklik Desteği Yüzeyinin Sert Olması
Yorum yaz
Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap yazın

Toplam Puan

Neisterim
Yeni Hesap Kaydet
Reset Password
Ürünleri Karşılaştır
  • Cep Telefonu (0)
Karşılaştır
0