Samsung Galaxy Tab A SM-P580 10.1 İnç

Hepsini bir araya getirin

Galaxy Tab A, daha da fazla S Pen kullanılabilirliğine sahiptir, böylece yapabileceğiniz şeylerin sonu yoktur. Basitçe boya, yazma, taslak oluşturma, çevirme, GIF animasyonları oluşturma, PDF dosyalarını açma ve açıklama ekleme.

Görünümünüzü genişletin

Duyularınızı gerçekten sürükleyici bir deneyime bırakın. Daha geniş 10.1 inçlik WUXGA ekranıyla, dergiler veya gazeteler dahil olmak üzere en sevdiğiniz içerikleri en üst düzeyde rahatça izleyebilir ve okuyabilirsiniz. Görünümünüzü genişletin

En iyi anları sonsuza kadar tekrar yaşayın

En önemli ayrıntılarında değerli anları yakalamak. 8MP AF f / 1.9 arka kamera ile düşük ışıkta hızlı çekim yapın ya da yaratıcı ruhunuzun isteğe bağlı HDR ve Pro Modu seçenekleriyle yükselmesini sağlayın.

Çocuklar için yaratıcı tuval

Kids Mode 4.0, çocuklara güvenli ve güvenli bir ortamda zengin içerikli içerik sağlamak için LEGO® ile ortaklık kurmuştur. Sadece Çocuk Modu ana sayfasından sola kaydırarak çok sayıda video ve oyun arasında kolayca gezinebilirsiniz.

Çocuklar için dijital oyun alanı

Daha geniş çizim tahtalarına ve gelişmiş ses efektlerine sahip olan Kids Mode 4.0, çocuğunuzun yaratıcı tarafını açığa çıkarmak için optimize edilmiştir. Ayrıca, uygulamalarınızı kilitlemenize ve kullanım sürelerini ayarlamanıza izin vererek zihninizi rahatlatır.

Her zaman ulaşılabilir

Artık aramalar yapabilir ve SMS uyarılarınızı akıllı telefonunuzdan tabletinize yönlendirebilirsiniz. Bunun dışında doğrudan yanıt vermek için Quick Reply özelliğini kullanabilirsiniz ve Pano modunda gelen bildirimleri takip edebilirsiniz.

TV ve tablet birleşiyor

Görüntüleme deneyiminizi çabucak değiştirin. Kablo bağlantılarıyla uğraşmadan Wi-Fi Direct ile bağlanın içeriğinizi TV’niz ve tabletinizde izleyin ve cihazlarınız arasında paylaşın.

Çok yönlü görüntüleme

Çeşitli açılardan en uygun görüntüler sağlayan kolay, hafif ve katlanır manyetik cihaz kapağıyla tabletinizi ayağa kaldırarak tüm favori ortamlarınızı izlemeniz için ideal.

Açıkçası her yönüyle mükemmel

Zarif kaplamasıyla elde harika bir görüntü ve his yaratan cihaz yumuşak dokunuşlarla güzel, minimalistik tasarımı her açıdan seyredilesi bir güzelliktir.

 

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş