Karşılaştırma listesine ekle

GC9650/80

1
Genel Puanı:
Fiyatı düşünce haber ver
×
Notify me, when price drops
Set Alert for Product: Philips Akıllı Elite GC9650/80 T-IonicGlide Tabanlı Sessiz 7.5 Bar Otomatik Kapanma ve Dikey Ütüleme Özellikli Buhar Kazanlı Ütü - 1,699.90 TL
Fiyat geçmişi
×
Price history for Philips Akıllı Elite GC9650/80 T-IonicGlide Tabanlı Sessiz 7.5 Bar Otomatik Kapanma ve Dikey Ütüleme Özellikli Buhar Kazanlı Ütü
Latest updates:
  • 1,699.90 TL - May 5, 2019
  • 1,748.00 TL - February 18, 2019
  • 1,729.90 TL - December 19, 2018
Since: December 19, 2018
  • Highest Price: 1,748.00 TL - February 18, 2019
  • Lowest Price: 1,699.90 TL - May 5, 2019

Philips GC9650/80 Akıllı Buhar Kazanlı Ütü

Akıllı Ütü Elite, Philips’in en iyi ve etkili buhar kazanlı ütüsüdür. Akıllı Çip teknolojisi ile artık kottan ipek kumaşlara tüm giysileri sıcaklık ayarı yapmadan ütüleyebilirsiniz. Ütülenebilir tüm giysilerde yanma riski yaratmadığı garanti edilir.

En hızlı ütüleme için en güçlü buhar

Maksimum 7,5 bar basınç
500 g’a kadar şok buhar
1,8 L su haznesi kapasitesi
Çıkarılabilir su haznesi

Kolay doldurma için geniş ve çıkarılabilir su haznesi

Çıkarılabilir su haznesi sayesinde cihazı kapatmaksızın hazneyi kolayca tekrar doldurabilirsiniz. Büyük doldurma deliği sayesinde ise su haznesini musluktan doldurabilirsiniz. 1,8 L kapasite, size hazneyi tekrar doldurmadan 2 saat sürekli kullanım rahatlığı sağlar.

ECO modu ile enerji tasarrufu yapın

ECO modu, ütüleme sonuçlarınızdan ödün vermeden enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. ECO modu düşük miktarda; ancak tüm giysilerinizi ütülemeye yetecek kadar buhar kullanır.

Sıcaklık ayarını değiştirmeniz gerekmeden kotlardan ipek kumaşlara kadar her şeyi ütüleyin

OptimalTEMP teknolojisi ile sıcaklık ayarlarını değiştirirken, sıcaklığın ayarlanmasını beklerken veya kıyafetleri önceden ayırırken beklemenize gerek kalmaz. Sıcaklık ve kesintisiz güçlü buhar birleşimi sayesinde kotlardan ipek kumaşlara kadar çok çeşitli kumaşları sıfır yanık garantisiyle ütüleyin.

Güvenli taşıma kilidi

Buhar kazanlı ütünüz, ütünüzü tabana sabitleyerek kayma veya birisinin sıcak tabana değmesi riskini ortadan kaldıran güvenli taşıma kilidine sahiptir. Bu kilit, evde ütüyü koyduğunuz yerden güvenli ve kolay taşıma sağlar.

Sıcak ütü tabanını ütü masasına güvenle bırakabilirsiniz

Yenilikçi OptimalTEMP teknolojisi, ütülenebilir kumaşlar üzerinde yanık oluşturmamayı garanti eder. Bunun ütüleme sırasında sağladığı güvencenin yanı sıra sıcak ütünüzün tabanını herhangi bir hasara neden olmaksızın doğrudan pamuklu ütü masanızın üzerinde bırakabilirsiniz. Ütüyü sürekli kaldırıp indirmeniz gerekmeyeceği için bileklerinizdeki rahatsızlığı azaltmaya yardımcı olur

Güvenlik ve enerji tasarrufu için otomatik kapanma

Otomatik kapanma güvenlik işlevi, buhar kazanlı ütünüz birkaç dakika kullanılmadığında ütünüzü otomatik olarak kapatarak enerjiden tasarruf eder ve içinizin rahat etmesini sağlar.

Bağımsız tekstil uzmanları tarafından test edildi ve onaylandı

Bu ütü mükemmel ütüleme performansı bakımından DWI, IWTO ve Woolmark gibi bağımsız tekstil uzmanı kuruluşlar tarafından test edilip onaylanmıştır. Woolmark Giysi Bakım programı, tüketicilerin The Woolmark Company tarafından yünlü ürünlerde kullanımı onaylanan kaliteli ürünleri ayırt etmelerine yardımcı olur. OptimalTEMP teknolojisi sayesinde Philips, şimdiye kadar Woolmark Gold standardını almaya layık görülen tek ütü markasıdır. Woolmark tarafından onaylanan giysi bakım ürünlerinin tüm yünlü kumaşlarda kullanıma uygun olduğuna emin olabilirsiniz.

Philips’in en iyi kayma performansı sunan ve çizilmelere karşı dayanıklı tabanı

T-ionic Glide, daha zahmetsiz ve hızlı ütüleme garanti eden Philips’in yüksek kaliteli tabanıdır. Çizilmeye karşı üstün dayanıklılık için entegre bir titanyum oksit katmanla birlikte alüminyumdan daha sert ve dayanıklı olan paslanmaz çelikten bir tabana sahiptir. Bunlara ek olarak dikkatle tasarlanmış şekli ve hava delikleri kırışıklıkların hızlı bir şekilde giderilmesi için buharın daha iyi dağıtılmasını sağlar.

Üstün kırışık giderme için güçlü buhar

Devrim niteliğindeki teknolojiyle son derece hızlı bir ütüleme deneyimine kavuşun. Güçlü ve sürekli buhar en zorlu kırışıklıklarla bile baş eder, kalın kumaşlar hızlı ve kolayca ütülenir. Gerekirse dikey ütüleme veya inatçı kırışıklıklar için ideal olan ekstra buhar püskürtme özelliği de vardır.

Hafif ve kullanımı rahat

Buhar kazanlı ütünüz ideal ağırlıktadır. Son derece hafiftir ve kullanımı rahattır. Giysilerinizin üzerinde kolayca kayar, en zor kırışıklıkları bile anında açar ve bileğinizdeki basıncı azaltır. Ayrıca dikey buhar püskürtme oldukça kolay ve etkilidir. Artık ipek bluz, elbiseler ve ceketler gibi hassas kumaşların ve hatta ütülemesi zor olan pileli, süslemeli, düğmeli vb. giysilerin kırışıklıklarını rahat ve etkili bir şekilde dikey olarak açabilirsiniz.

Kolay ve etkili kireç temizleme sistemi

Düzenli olarak kireç temizleme işlemi yapmak ütünüzü korur ve ütünüzün buhar performansından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Özel olarak tasarlanıp ideal şekilde ayarlanan Easy De-Calc Plus özelliği kireç birikimini önler ve buhar kazanlı ütünüzün kullanım ömrünü uzatır. Ütü, temizlik ve kireç temizleme vakti geldiğinde sizi ışık ve sesle uyarır. Cihazınız soğuduğunda Easy De-Calc düğmesini açın ve kirli suyla kireci bir kaba alıp atın.

Marka Philips
Buhar Basıncı (bar) 7.5
Buhar Kazanı Var
Otomatik Kapanma Var
Su Doldurma Kapasitesi 1800 ml
Sürekli Buhar gr/dk 140 gr/dk
Taban T-ionic Glide
Ürün Rengi Beyaz
Watt Aralığı 2201 - 2400
Watt 2400
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu EVPHILIPGC965080
Marka Philips
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu HBV000004DIDR
bu ütüyü alın.. bu ütüyü araştıran insanlara faydalı olmak adına yazıyorum. Eğer bunu alırsanız hayatınız kolaylaşır, çok daha kısa sürede ütü yaparsınız. abartısız iki saatte yaptığım ütü bir saate düştü...
ALİ PARMAK - January 22, 2018
Beş Yıldız. Utu cok guzel,kargoda cok hızlı idi. Paketleme de ayrıca cok iyi. Cok tesekkürler.
yeliz açık - January 19, 2018
super hızlı gönderi. ürün zaten Philips kalitesinde olduğundan tercih sebebimiz olmuştu. fiyat cazip kargo çok hızlı.
Fatma ÇINARLI ADALI - January 16, 2018
Harika. Şimdiye kadar kendime eziyet etmişim.Harika bir ütü, ütüye harcadığım süre kısaldı ve çok memnun kaldım.
Elif Ersoy - December 8, 2017
Süper. Eşime aldım seçeneği bana bırakmıştı.Özelliklerini inceleyip bu ütüde karar kıldım.Buhar basıncının 7.5 bar olması,dikey ütüleme özelliği olması,ve kumaş türünü tamamen otomatik kendi ayarlaması en büyük artıları. Eco,normal ve turbo olarak 3 modda çalışıyor.Philips kalitesi kendini konuşturmuş.Diğer kazanlı ütülere göre hem daha güçlü hem de daha portatif.Yanında gelen hediye çantalar süper.Eşim hem ütüyü hem çantaları çok beğendi.Ayrıca kesintisiz buhar verme özelliği var istendiğinde.Tek üzüldüğüm nokta aldıktan 2 gün sonra fiyatı 50 tl düştü.Yine hepsiburadada aynı ütü daha uygun olan satıcı var 100tl daha uygun fakat çanta hediyesi yok.Çantalar da Beymen Club 1.Kalite.Fiyat biraz fazla gibi ama kalitesine göre hakediyor.Tavsiye ediyoruz.
Mustafa Erbir - September 11, 2017
Beş Yıldız. harika bir ürün kesinlikle tavsiye ederim..ütü zamanım kısaldı hiç böyle bir performans beklemiyordum açıkçası.
Hepsiburada Üyesi - August 24, 2017
8.1 Toplam Puan
İyi

Fiyat
7.5
Su haznesi
8.5
Buhar Gücü
8.5
Ses
8
ARTILARI
  • Optimal Temp Teknolojisi
  • Ağırlık
  • Yüksek Buhar Çıkışı
EKSİLERİ
  • Kireç Birikimi
Yorum yaz
Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap yazın

Toplam Puan

Neisterim
Yeni Hesap Kaydet
Reset Password
Ürünleri Karşılaştır
  • Cep Telefonu (0)
Karşılaştır
0