• Gear Fit 2

Samsung Gear Fit 2

GPS Spor Bant

Nihayet, telefonunuz evdeyken bir fitnes bandıyla koşabilirsiniz. Yerleşik GPS koşu rotanızı, mesafenizi ve hızınızı gerçek zamanlı olarak hassasiyet ve bağlılıkla takip eder, böylece daha uzağa, daha rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

Nabız Takibi

Gear Fit2’nin yüksek hassasiyetli nabız monitörüyle antrenmanlarınızdan en iyi şekilde yararlanın. Gücü artırmak için enerjinizin yüksek olduğu zamanı kontrol edin.

Akıllı takip

Otomatik aktivite takibiyle doğru istatistikleri anında görün. Gear Fit2’ye yürüdüğünüzü veya bir kürek çekme makinesinde olduğunuzu söylemenize gerek yok. O zaten bilir.

İstatistikleriniz ekranda

Yeterince geniş Süper AMOLED ekrandan hiçbir nabzı kaçırmadan antrenmanınızın ortasında istatistiklerinizi çabucak kontrol edebilirsiniz.

Sezgisel olacak şekilde tasarlandı

Ekran arayüzleri kolayca anlaşılır ve gezinmesi rahattır. Sezgisel tasarım hedefinize ne kadar kaldığını görmek veya zamanı kontrol etmek istediğinizde bunları kolayca yapabilmenizi sağlıyor.

Oyun arayüzü açık

Mevcut istatistiklerinizi en kolay okunur şekilde görüntülemek için Saat Arayüzünü uygulayın. Harika tasarım seçeneklerinden birini seçin.

Fitness Widge

Saatin etrafındaki fitnes motivasyon widgetleri. Bu widgetler sizi fitnes moduna sokmak ve burada kalmak için tasarlanmıştır.

Hem şık, hem de uyumlu

Gear Fit2’nin kavisli ekranı bileğinizi sarar. Görünümü, mütevazi bir şıklığa sahiptir. Tarzınızın, gününüzün ve gecenizin bir değişmezidir.

Işık konforu

Sağlıklı bir antrenmanı işlevsellikle bütünleştiren fitnes bandı Gear Fit2 son derece hafif ve bileğe takılması kolaydır.

Birlikte fit olun

Arkadaşça yarışmak mükemmel bir motivasyon kaynağıdır. Yarışa dönüştürün. Kimin daha fazla adım attığını görün ve birlikte daha uzağa gidin.

Uyumluluk

Gear Fit2 her kilometrede, her nabız atışında, attığınız her adımda sizinle birlikte çalışır. Ayrıca çok çeşitli akıllı telefonlarla birlikte çalışır.

Marka Samsung
Adımsayar Var
Kalp Ritmi Ölçme Var
Titreşim Var
Uyku Takibi Var
Uyumlu Marka Samsung
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu TELAKLGEARFIT2KG-L
Başarılı ürün. Uygun fiyat kaliteli ürün, iphone ile de samsung ile de kullanabiliyorsunuz
Hepsiburada Üyesi - February 19, 2018
Adamlar bu işi çözmüş hacı :)). Gerçekten başarılı bir ürün. Tam istediğim zamanda hızlı ve sapasağlam geldi.
EMRAH MERİÇ - February 16, 2018
Beş Yıldız. Ozellikleri ve tasarimi ile cok begendim ayrica hepsi burada indirimi ile çok uyguna almis olmam ayrica mutlu etti beni?? eşime almistim oyle bir aliskanlik yapti ki 24 saat takiyor. Sarji 2 gun gidiyor??
Hepsiburada Üyesi - February 15, 2018
8 Toplam Puan
İyi

Fiyat
8.5
Şarj
7.5
Tasarım
8
ARTILARI
  • Nabız Ölçer
  • Spor Takibi
Neisterim
Yeni Hesap Kaydet
Reset Password
Ürünleri Karşılaştır
  • Cep Telefonu (0)
Karşılaştır
0