• Gear IconX

Samsung Gear IconX

Müziği Hissedin

Ses kalitesiyle müziği hissedin. Fitness için size en uygun bass deneyimini ve daha geniş bir ses yelpazesini sunar. Ölçeklenebilir Samsung codec bileşeni, zorlu durumlarda bile sabit bir müzik akışına sahip olmanızı sağlar.

Kusursuz Tasarım

Koşmaya Uyumlu: Hazırlıklarınızı yapın ve Gear IconX ile fitness konusuna odaklanın. Kablo içermeyen kulakiçi kulaklıklar, bir egzersizin ortasında bile yerinde sabit kalacak şekilde tasarlanmıştır. Ergonomik ve kusursuz tasarımı, onları giyerek rahat hissetmenizi sağlar.

Tarzınıza Göre: Şık şekli ve seçtiğiniz renkler ile Gear IconX kulaklıklar, ister iş ister koşarken olsun, herhangi bir kıyafete sorunsuz  bir şekilde eklenebilir.

 

Telefonunuzu Özgür Bırakın

Gear IconX kulakiçin kulaklıklar, telefonunuzdan müzik açtığınızda bağımsız müzik çalar devreye girerek çalışmaktadır. Ayrıca iki tane çalma listesi daha oluşturabilirsiniz: bir tanesi favori, diğeri ise spor salonu için. Spora gitmek şimdi daha bir güzel! Ayrıca telefonunuza ihtiyacınız varsa, Gear IconX Bluetooth ile telefonunuza kolayca bağlanır.

Dahili Koşu Koçluğu ile Koşmaya Başlayın

Gear IconX’in dahili izleme modu yürüyüş yada jogging algıladığında, zamanınıza, mesafenizi ve yakılan kalorileri günlüğe kaydeder. Koşarken dahili koşu koçluğu özelliğini başlatmak için uzun basın. Ardından ilerleme kaydetmek için Gear IconX’inizi telefonunuzda ki S Health uygulamasıyla senkronize edin.

Dokunarak Kolayca Kontrol Edin

Oluşturduğunuz müzik listelerini dinleyin, parçalar arasında gezin ve ses seviyesini ayarlayın. Telefonunuzu çıkarmaya gerek kalmadan dokunarak ya da kaydırarak kolayca kontrol edin.

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş