Samsung Gear S3 Frontier

Gear S3, gerçek anlamda analog bir saatin görünümüne sahiptir; Bezeli döndürdüğünüzde ihtiyacınız olan tüm uygulamalara doğrudan ulaşabilirken, Dahili GPS ve hoparlör gibi bir çok özelliğe de Gear S3 sayesinde kolaylıkla erişebilirsiniz. Ayrıca telefonunuza ihtiyaç duymadan veya şarj etmeden günlerce kullanabileceğiniz Gear S3 Frontier ile özgür hissedeceksiniz.

Sağlam tasarım, yüksek performans

Gear S3, aktif bir yaşam tarzını sevenler için ideal bir saat olmasının yanında lider ruhlu kullanıcılara da hitap eder. Bezelden cama ve düğmeye kadar benzersiz tasarımıyla öne çıkan Gear S3 Frontier, gelişmiş özellikleriyle de rahat bir kullanım sağlar.

Saatinizin yüzünü her zaman açık tutun

Her Zaman Açık ve 1,3 inçlik Super AMOLED ekranı ile Gear S3 analog bir saat görüntüsü verir. Gear S3’ünüzü, önceden yüklenmiş 15 tasarım ve Gear App Store’dan bulabileceğiniz diğer tasarımlarla saat yüzünü değiştirerek kişiselleştirebilirsiniz. Her saat yüzü ‘Her Zaman Açık’ ekran görüntüsü versiyonuyla gelir.

Bezeli döndürün

Çağrıları yanıtlayın veya reddedin, alarmları kapatın, ses seviyesini ve ekran parlaklık seviyelerini kontrol edin. Uygulamalara ve e-postalara göz atın. Bunların hepsini yuvarlak bezeli döndürerek yapabilirsiniz.

Fark yaratmak için değiştirebilir kordonlar

İster resmi ister spor giyinin. Ya da en güzeli kayış renginize uygun bir kıyafet seçin. Gear S3, standart 22 mm kayışlarla uyumlu olduğu için artık kararsız kalmayacaksınız.

Bileğinizden arama yapın

Mobil cihazla Bluetooth bağlantısı ile Gear S3’ün dahili hoparlörüyle özgürce arama yapabilir veya yanıtlayabilirsiniz. Ayrıca sesli mesajları kontrol edebilir ve alarmlarınızı duyabilirsiniz.

Dahili GPS ile özgürlük

Koşmaya, golf oynamaya, bisikletinizle tura çıkın. Dahili GPS sayesinde en uygun dağ yürüyüşü rotalarınızı alabilir, sahadaki bir sonraki deliğe olan uzaklığı görebilir ve oyun sonrası civarda yemek yiyebileceğiniz en iyi yerleri bulabilirsiniz. Telefonunuzu evinizde veya sırt çantanızda bırakabilirsiniz.

Aktif bağlı

Koşudan dağ tırmanışına kadar Gear S3 aktivite verilerinizi toplar ve hedefinizden sapmamanızı sağlar. Ayrıca atmosferik basınç değişikliklerinde sizi uyarır ve hava durumu değişikliklerinden haberdar olmanızı sağlar.

Hareket halinde şarkı dinleme

Bluetooth kulaklığınızı takın ve müziklerinizin keyfini çıkarın, antrenmanınıza keyifle devam edin. Gear S3’ün 4 GB dahili hafızası sayesinde telefonunuzu yanınızda taşımak zorunda kalmadan müziğinizi dinleyebilirsiniz.

Tekrar şarj etmeden günlerce kullanın

Gear S3’ünüzü şarj ettikten sonra dört güne kadar kullanabilirsiniz. Pili uzun ömürlüdür.

Suya ve toza dayanıklı

Gear S3’ü tüm hava koşullarında ve her yerde kullanabilirsiniz. Ürünün toza ve suya dayanıklılığı, saf suda 1,5 metre derinliğe ve 30 dakikaya kadar yapılan IP68 testine dayanır. Suya dayanıklılık özelliği belirli koşullarda geçerlidir.

Acil durum kişilerinizi bilgilendirin

Üç kez ana ekran düğmesine basmanız yeterli. Önceden seçtiğiniz kişilere konum bilginizi anında gönderebilirsiniz ve daha sonra bu kişiler gerçek zamanlı olarak yerinizi tespit edebilirler. Ayrıca, anlaşmalı olduğunuz güvenlik şirketine bir uyarı gönderilecektir.

10000’den fazla uygulama

Güvendiğiniz uygulamalar, olmazsa olmaz uygulamalar ve denemek istediğiniz uygulamalar. Şimdi daha önce hiç deneyimlemediğiniz şekilde hayatı kolaylaştırmak için bileğinizdeki Gear S3’den bu uygulamalara erişin.

Register New Account
Reset Password
× Sipariş