• Go Bluetooth Hoparlör

Go Bluetooth Hoparlör

JBL Ses Kalitesi

Ses teknolojisinde en iyilerden olan JBL, hem ses kalitesi ile hem de fiyatı ile herkesin sahip olmayacağı isteyeceği bir ürün JBL GO yu sunmakta.

Bluetooth Bağlantı

Bluetooth bağlantılı cep telefonunuz veya diğer cihazlarınızdan kablosuz olarak müzik yayını yapmanızı sağlar. Bluetooth cihazınız ile bir kez bağlantı yaptığınızda artık otomatik olarak birbirini tanırlar ve hemen kullanabilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz yerde JBL GO ile çok kolay ve hızlı bağlantı yaparak rahatlıkla müziğinizi dinleyebilirsiniz.

Mikrofon

Üzerinde gürültü engelleyici mikrofon bulunmaktadır. Telefonunuzu bluetooth ile bağladığınızda telefon görüşmenizi bu cihaz üzerinden yapabilirsiniz. Bu sayede elleriniz dolu iken veya telefonu tutmayıp rahatlıkla ortam görüşmesi yapmak istediğinizde JBL GO yu kullanabilrsiniz.

Tekrar Şarj Edilebilir Pil

Beş saat kullanıma uygun pilini aynı cep telefonu gibi uygun olduğunuzda doldurabilir dilediğiniz yerde hiçbir bağlantı olmadan müziğinizi dinleyebiliriz.

 

8.1 Toplam Puan

Fiyat
9
Dizayn
8
Ses Kalitesi
7.5
Şarj
8
Yorum yaz
Marka JBL
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu HBV000001IELM
Garantisine güvenmeyin. Ürünü çok beğendim gerçekten fiyatın hakkını veriyor fakat sakın ola şarj giriş yerini bozmayın sebebi 125 liraya aldığım ürünün tamiri için 95 lira istemeleri.Bir ürünün tamiri için asıl fiyatının 4'de 3'ünü vermek insana yoluncak kazmışsınız gibi hissettiriyor.
Ertan Dinler - December 22, 2017
evden kovulacaz bu gidişle. Ürün yeni elime geçti vallahi parasının değerini fazlasıyla karşılıyor. Çok güzel bi sesi var şimdiden komşular duvarlara vurup rahatsız olduklarını ifade ediyorlar
Arif Kerem KABİL - December 21, 2017
Beş Yıldız. Ses gereçekten çok iyi. Ürün kaliteli ve sağlam. Fiyatıda düşünüldüğünde çok iyi diyebilirim.
Hepsiburada Üyesi - December 21, 2017
Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap yazın

Toplam Puan

Neisterim
Yeni Hesap Kaydet
Reset Password
Ürünleri Karşılaştır
  • Cep Telefonu (0)
Karşılaştır
0