H9R 4K Ultra HD Wifi Aksiyon Kamera

Yüksek çözünürlük:

4k aksiyon kamerası video çözünürlüğü: 4K25fps 2.7K30fps 1080p60fps 720p120fps. Fotoğraf: 12 MP maks. Çok Yönlü Çekim Modu: video modu, fotoğraf modu, fotoğraf patlama, zaman atlamalı ve döngü kayıt modu. EKEN H9R 4k video kamera, insanların en sevdikleri etkinliklerden zevk alan çekici ve ilgi çekici görüntülerini kendilerinin yakalamasına olanak tanır.

Dahili WiFi ve HDMI Çıkışı:

Spor aksiyon kamera hareketlerinizi App EZ iCam ile kaydeder paylaşmaz düzenleyin ve paylaşın. WiFi sinyali 33 fit’e kadar değişir. HDMI çıkışı desteklenir; bu, bir HDMI kablosuyla TV’de gerçek zamanlı görüntüyü izleyebileceğiniz veya videoları ön izleyebilirsiniz demektir.

Su geçirmez gövde:

Su geçirmez aksiyon kamerası, aşırı çevre koşullarına ve koşullara dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Bu kask kamerası takılabilir ve monte edilebilir: sörf, dalış, şnorkel, bisiklet ve sürüş gibi favori etkinlikleriniz süresince çekici biçimde yakalanmayı sağlar.

LCD FHD Ekran:

Video veya fotoğraf oynatımı için yüksek kaliteli ekran. Kolay ayar ayarları ile tüm özelliklerin tadını çıkarın, 4K su geçirmez aksiyon kamerasından yapabilirsiniz. Kamera ek özelliklerini izleme – Video, fotoğraf, fotoğraf patlaması ve zaman aşımı arasındaki işlevleri kaydırmak için 2.4G bilek uzaklığını kullanın anında. Uzun ömürlü piller: 2 pil ile 2 saat video çekim.

1 yorum
  1. It is truly a nice and useful piece of information. I’m glad that you
    shared this helpful information with us. Please keep us informed like this.
    Thanks for sharing.

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş