Apple Iphone 8 Plus 64 GB

Tasarım

iPhone’u hem dayanıklı cam kullanarak hem de kablosuz şarj edilebilecek şekilde nasıl tasarlarsınız? Yepyeni bir cam türü geliştirerek. Lazerle kaynaklanmış çelik altyapıyla güçlendirip, havacılık ve uzay endüstrisi standartlarında alüminyum şeritle sağlamlaştırarak. Ve suya dayanıklı olması için en ince ayrıntısına kadar mühendislik süreçlerinden geçirerek.

Bir akıllı telefonda şimdiye kadar kullanılan en dayanıklı cam
Ön ve arka yüzeyde kullanılan özel cam, yüzde 50 daha fazla derinliğe sahip bir güçlendirme katmanı içeriyor. Ekstra sağlamlık için, yeni çelik altyapının yanı sıra havacılık ve uzay endüstrisi standartlarında 7000 Serisi alüminyum şerit kullanılıyor. Ve yağ tutmayan kaplama sayesinde parmak izleri ve lekeler kolayca silinebiliyor.

Üç yeni renk. Üç yeni his
iPhone 8, yepyeni cam yüzeyi ve üç renk seçeneğiyle geliyor: uzay grisi, gümüş ve altın. Yedi katmanlı boyama işlemi hassas tonlara, opak bir görünüme ve zengin renk derinliğine olanak veriyor. Ve iPhone’un rengiyle uyumlu alüminyum şerit, cam yüzeyi estetik bir şekilde tamamlıyor.

Suya, sıçramalara ve toza dayanıklı
iPhone 8, mikroskobik düzeyde hassas bir mühendislikle suya, sıçramalara ve toza karşı dayanıklı olacak şekilde geliştirildi.

Kablosuz bir dünya için kablosuz şarj
Amacımız daima, iPhone’u şarj ve kulaklık kablolarından kurtarıp gerçek anlamda kablosuz bir hale getirmekti. Cam arka yüzeyi ve yerleşik kablosuz şarj sistemiyle iPhone 8, kablosuz bir geleceğe bugünden hazır.

Stereo hoparlörler. Daha yüksek ses, daha fazla detay
iPhone 8 için yeniden tasarlanan stereo hoparlörler, yüzde 25’e kadar daha yüksek ses ve daha derin bir bas deneyimi sunuyor. Müzik dinlerken, video izlerken ve hoparlörü kullandığınız görüşmelerde ses daha yüksek ve daha zengin duyuluyor.

Gelişmiş güvenlik
Parmaklarınızın ucunda. Touch ID ile parmak iziniz güvenli bir parolaya dönüşüyor. Touch ID’nizi kullanarak telefonunuzun kilidini açabiliyor ve favori uygulamalarınızın çoğuna giriş yapabiliyorsunuz.

Retina HD Ekran

Etrafınızdaki ortamı daha iyi algılayabilen bir ekranı nasıl tasarlarsınız? Ekrandaki her şeyin daha doğal görünmesi için, ışık algılama teknolojisi ve kapsamlı bir renk spektrumu kullanarak.

True Tone

True Tone teknolojisi, gelişmiş dört kanallı ortam ışığı sensöründen yararlanarak ekrandaki beyaz dengesini ortamdaki ışığın renk sıcaklığıyla eşleşecek şekilde ayarlıyor. Böylece ekrandaki görüntüler kağıt üzerindeymişçesine doğal duruyor ve
gözü de daha az yoruyor.

Gerçekçi renkler ve yüksek kontrast oranı, fotoğraf ve filmlerden oyun ve haberlere kadar baktığınız her şeyi son derece net ve çekici hale getiriyor. Geniş renk yelpazesi ve bir akıllı telefonun bugüne kadar sunduğu en gerçek renkler sayesinde fotoğraflarınız
capcanlı görünüyor.

Kamera

Dünyanın en sevilen kamerasını nasıl daha da iyi hale getirirsiniz? Yepyeni bir sensör ekleyip A11 Bionic çiple güçlendirerek.
Bu yenilik sayesinde, ileri düzey fotoğrafçılık teknikleri basitleşip otomatik hale geliyor. Böylece herkes inanılmaz fotoğraflar ve videolar çekebiliyor. iPhone 8’in kameraları en etkileyici artırılmış gerçeklik deneyimlerine de olanak veriyor.

iPhone 8 Plus’ın Çift Kamerası

iPhone 8 Plus’taki geniş açılı kamera, ƒ/1.8 diyafram açıklığına sahip altı bileşenli lensi, optik görüntü stabilizasyonunu, daha büyük ve daha hızlı 12 MP sensörü bir araya getiriyor. Ayrıca güçlü bir ƒ/2.8 telefoto kamera da mevcut. Bu iki kamera birlikte çalışarak optik yakınlaştırma ve Portre modu özelliklerini hayata geçiriyor.

Gelişmiş yeni ISP

Apple tasarımı akıllı görüntü sinyali işlemcisi; kadrajınızdaki insan, hareket, ışık koşulları gibi öğeleri algılayarak siz daha fotoğraf çekmeden görüntüyü optimize ediyor. Üstelik, gelişmiş piksel işleme, geniş renk yelpazesiyle çekim, daha hızlı otomatik odaklama ve daha iyi HDR fotoğraflar sunuyor.

Portre modu

Daha keskin ayrıntılar, daha doğal flulukta arka planlar, loş ışık için gelişmiş performans ve ihtiyaç duyduğunuz anda erişebildiğiniz bir flaş. Tüm bu özelliklerle birlikte Portre modu şimdi her zamankinden daha iyi.

Portre Işığı

Gerçek zamanlı stüdyo ışığı efektleri. Portre sanatı ve tekniği hakkındaki kapsamlı araştırmaların bir ürünü olan Portre Işığı özelliği, Portre moduna yepyeni bir boyut katıyor. Gücünü A11 Bionic çip ve yeni ISP’den alan Portre Işığı, yüz algılama teknolojisi ve derinlik haritalarından yararlanarak çarpıcı gölgelere, spot ışığı efektlerine ve çok daha fazlasına sahip portreler çekebilmenizi sağlıyor.

Ön kamera ile kendinize odaklanın

Retina Flash, geniş renk yelpazesiyle çekim, gelişmiş piksel teknolojisi ve otomatik görüntü stabilizasyonu özelliklerine sahip 7 MP FaceTime HD kamera, göz alıcı selfie’ler çekmenizi sağlıyor.

Fotoğrafı çektiğiniz andan son düzenlemelere kadar, iPhone 8 ile olağanüstü kareler elde etmek çok daha kolay. Ve yeni nesil HEIF dosya sıkıştırma teknolojisi sayesinde, çektiğiniz fotoğraflar yine aynı kalitede ama dosya boyutları eskisinin sadece yarısı büyüklüğünde. Kısaca, çekin gitsin.

Live Photo’larınızı eğlenceli video döngülerine dönüştürün, bir ileri bir geri oynatın. Göz alıcı bir uzun pozlama efektiyle, havai fişekleri gökyüzündeki parlak çizgilere çevirin. Cilt tonlarını daha doğal hale getirmek veya portrelerinize klasik bir görünüm vermek için yeni filtreler uygulayın.

Yavaş Senkron flaş, yavaş pozlama ile kısa flaş patlamasını bir araya getiriyor. Loş ışıkta hem ön plandaki süjenizin daha aydınlık görünmesini sağlıyor hem de arka planı daha görünür kılıyor. Ve Dört LED’li True Tone Flash, yüzde 40’a kadar daha homojen bir aydınlatma sağlayarak ışık yansımalarını azaltıyor.

İster çocuğunuzun ilk gösterisini çeken bir anne olun ister bir sinema öğrencisi veya bir yönetmen; iPhone 8 ile inanılmaz filmlere imza atabilirsiniz. Apple tasarımı video kodlayıcısı, optimum kalite için gerçek zamanlı görüntü işleme özelliğine sahip. Ve HEVC dosya sıkıştırma teknolojisi sayesinde, çektiğiniz videolar yine aynı kalitede ama dosya boyutları eskisinin sadece yarısı büyüklüğünde.

1 yorum
 1. 4.35
  Fiyat
  80
  Ekran
  100
  Kamera
  90
  Şarj
  80

  Güzel telefon

  + ARTILARI: Kamera Ekran Kablosuz Şarj
  - EKSİLERİ: Fiyat
  Evet(0) Hayır(0)You have already voted this

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş