Spigen Legato Arc R72E

QUALCOMM APTX HD güçlü ses ve ses kalitesi sağlayan sesli arama özelliğine sahip isteğe bağlı olarak en iyi sesi sunan HD Dinamik ses kalitesi ile değiştirilebilir 3 Adımlı EQ özellikli 14 Phi alıcısı ile donatılmıştır. Spigen Legato Arc son derece hafiftir ve boynunuza rahatça sığacak şekilde tasarlanmıştır. Kulaklığı hissetmeyeceksiniz bile. Bir ses komutuyla günlük hayatınız için mükemmel bir Bluetooth ses arkadaşıdır. 5 dakikalık şarj ile, yaklaşık 1 saat müzik dinleme süresi ve 2 saatlik tam şarj ile 10 saat boyunca müzik dinleme ve konuşma süresi verecektir.

Zengin Ses

14mm dinamik sürücü düşük frekansların zengin oynatılmasına olanak sağlayan ünitede teslim edilen ses kaybını en aza indirir. Alçak sesin yansımasına özenle ifade eder ve bas sesiyle müzik dinlerken vurguladığınız mekan hissini hissedebilirsiniz. Ses Codec’i ses kaybını önlemek için Bluetooth kablosuz teknolojisine sahip yüksek kaliteli ses sağlar.

Müzik türüne göre değişen ekolayzır ses modunu ses uzmanı tarafından doğrudan ayarlanan üç ekolayzır modunda dinlediğiniz müzik türüne göre değiştirin. Güç düğmesine 2 defa basmak, ses modunu değiştirir.

Tasarım

36 gr. ağırlığında ergonomik tasarım. Göz alıcı ve şık tasarımı sayesinde uzun ömürlüdür. Otomatik geri çekme teknolojisi kulaklık kullanıldıktan sonra kabloları düzenlemeyi kolaylaştırır. Esneyebilen kaliteli malzemeden yapılmış, boyun bandları konforlu ve mükemmel dayanıklılığı ile uzun süre kullanım sunar.

Aktif 2 Cihaz Bağlantısı

Aynı anda 2 cihazı birbirine bağlayabilirsiniz ve cihazı her değiştirdiğinizde eşleştirmek zorunda kalmadan kolayca geçiş yapabilirsiniz.

 

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş