Karşılaştırma listesine ekle

Leyla ile Mecnun

1
Genel Puanı:
Fiyatı düşünce haber ver
×
Notify me, when price drops
Set Alert for Product: Leyla ile Mecnun - 16.25 TL

Leyla ile Mecnun

“Bir yanımız çöl bir yanımız deniz…”

“Zaman döngüseldir ve farklı seçimler yapsan da aynı hayatı yaşarsın. Sana verilmiş bir ömür vardır. Bu dünyadaki zamanın bellidir. Ve her şey bir denge içindedir. Biz… Daha doğrusu ben, o dengeyi bozdum…”

Aynı gün aynı hastanede doğmalarıyla başladı her şey. Bir hayatın birden fazla kez yaşanabileceğinin ve yarım kalmış her hikâyenin tamamlanmaya muhtaç olduğunun bir kanıtıydı onlar. Peki Mecnun bu sefer Leylasına kavuşabilecek mi? Yoksa yine çölde mi açacak gözlerini? Çünkü o çöl çaresiz âşıkların son durağıdır. Kavuşamayan âşıklar o çölde aralar sevdiğini, kavuşanlarsa emlakçı emlakçı dolanır dururlar, 2+1 kombili.

Yayınlandığı dönemde izleyicisini ekrana kilitleyen Leyla ile Mecnun, bu kez bambaşka bir hikâye ile sevenleriyle yeniden buluşuyor. Mecnun, İsmail Abi, Erdal Bakkal, Baba İskender, Yavuz Hırsız, Yedek Kamil, Gözlüklü Çocuk Kaan ve Aksakallı Dede bu kez bambaşka bir maceranın peşine düşüyor. O geminin geleceğine ilk günkü gibi inananların, sevdiği kızın gözlerinin içine bakarak ‘seni seviyorum’ diyemeyenlerin, kendi çölünde kaybolanların hikâyesi Leyla ile Mecnun Burak Aksak’ın kalemiyle yeni başlangıçlar için geri dönüyor.

Marka Küsurat Yayınları
Basım Dili Türkçe
Boyut Normal Boy
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 272
Yayın Tarihi 2018
Yazar Burak Aksak
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu HBV00000B25LA
belki bir gün. biz beklemeyi biliriz belki bir gün film olacaktır.
abdullah boyraz - April 4, 2018
L & M. Uzun zamandan beri özlemini çektiğimiz, dizisinin bölümlerini tekrar tekrar izleyip her seferinde ilk kez izliyormuş gibi kahkahalar attığımız ve hüzünlendiğimiz Leyla ile Mecnun efsanesi... Henüz okumamış olsam da kitabının çıkacağını duyduğum andan beri heyecanla bekliyorum ve okumak için sabırsızlanıyorum. Teşekkürler Burak Aksak. O gemi bir gün gelecek be İsmail Abi... :)
Mustafa Kılıç - April 3, 2018
9 Toplam Puan
Çok İyi

Türk Roman

Yorum yaz
Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap yazın

Neisterim
Yeni Hesap Kaydet
Reset Password
Ürünleri Karşılaştır
  • Cep Telefonu (0)
Karşılaştır
0