• Mate 10 Pro

Huawei Mate 10 Pro

Üstün Performans

Dünyanın ilk Kirin AI işlemcisi size daha hızlı, daha güçlü ve kusursuz akıllı telefon deneyimi yaşatır. Kirin 970 işlemcisi, özel bir NPU (Sinir Ağı İşleme Birimi) ile AI bilgi işlem platformu aracılığıyla hızı, duyarlılığı ve verimliliği artırır. HUAWEI Mate 10 Pro, akıllı, hızlı ve uyarlanabilir olup, gerçek dünyadaki durumları anında anlar ve yanıt verir. Modern 10 nm teknolojisi, 8 çekirdekli CPU ve 12 çekirdekli GPU ile HUAWEI Mate 10 Pro, daha az güç kullanarak yıldırım hızında üstün performans sunar. NPU, verimliliği 50 kat ve performansı ise 25 kat* artıran AI işleme kapasitesi sunan teknolojik bir sıçramadır. HUAWEI Mate 10 Pro’daki NPU, standart bulut tabanlı işleme yönteminden bağımsız olarak çalıştığı için gizliliğiniz koruma altındadır. Kirin 970, HUAWEI Mate 10 Pro’nuzu nasıl kullandığınızı anlamak, en verimli modları öngörmek ve performansı en uygun düzeyde tutmak için tasarlanmıştır.

Uzun Ömürlü Güç

Akıllı pil yönetimi ile yoğun kullananlar için tüm gün kullanım. Kaynakları akıllıca dağıtmak için kullanıcı davranışlarından öğrenen akıllı pil yönetimiyle birleştirilmiş sektörde lider 4000 mAh pil güç israfını en aza indirir ve pil ömrünü en üst düzeye çıkarır. HUAWEI’nin SuperCharge teknolojisi 20 dakikalık tek bir şarj ile tüm gün kullanım sağlar, aynı zamanda TÜV Rheinland tarafından onaylanmış 15 katmanlı güvenlik sistemine sahiptir.

Akıllı Fotoğrafçılık

Her mükemmel anı yakalamak için hedefleyin ve çekin. HUAWEI’nin Yapay Zeka özellikleri ve Yeni Leica Çift Kamera minimum çabayla olağanüstü bir görüntü kalitesi sunar. f/1.6 diyafram açıklığına sahip yeni Leica Çift Lens ile zahmetsizce güzel sığ derinlikli fotoğraflar çekebilir, kristal berraklığında düşük ışıklı fotoğraflar yakalayabilir ve hareketli nesnelerde bulanık olmayan çekimler yapabilirsiniz. 20MP tek renkli sensör ve Optik Görüntü Sabitleme özelliğine sahip 12MP RGB sensörü uzman standardında çekimler için daha fazla ışık yakalar. Yapay zeka destekli gerçek zamanlı sahne ve nesne tanıma. Akıllı fotoğrafik algoritmalarla HUAWEI Mate 10 Pro, gerçek zamanlı olarak farklı sahne ve nesne türlerini tanımlar; otomatik olarak renk, kontrast, parlaklık, pozlama ve diğer ayarlamaları yaparak canlı, keskin ve mükemmel çerçeveli fotoğraflar üretir. Portre resimlerindeki veri önbelleğimizden “öğrenmek” için yapay zeka tarafından desteklenen HUAWEI Mate 10 Pro, mükemmel portreler ve selfieler çekmek için odak noktasını fotoğraf öznesinin üzerine kaydırarak profesyonel bokeh (arka plan bulanıklığı) efektini kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilir.

Akıllı Mobil Deneyimi

Hayatın Sizi Götürdüğü Her Yerden Bağlanın. Ultra hızda indirmenin ve üstün telefon sinyal gücünün keyfini çıkarın. Akıllı hücre arama ve devretme teknolojisi, yüksek hızda seyahat ederken bile HUAWEI Mate 10 Pro’nuzun bağlı kalacağı anlamına gelir. HUAWEI Mate 10 Pro’da konuşulan en küçük fısıltıları bile karşı tarafa net bir şekilde iletir. HUAWEI Mate 10 Pro’nun yapay zeka teknolojisi, düşük sesli çağrıları geliştirecek ve güçlendirecektir, gürültülü çağrılar Yapay zeka ile geliştirilmiş ortam gürültüsü azaltma özelliğiyle yüksek kaliteli görüşmelere dönüşür. Yapay zeka destekli hızlandırmayla metin, ses, görüşmeler ve görüntüleri anında 50’den fazla dile çevirin. Önceden yüklenmiş Tercüman ile birebir veya grup görüşmelerini cihazlar arasında hızlıca çevirebilirsiniz.HUAWEI Mate 10 Pro’nun yapay zeka-ekosistemi içinde çalışmak, bu uygulamanın metin ve resimleri her zamankinden daha hızlı tercüme edebileceği anlamına gelir.

Akıllı Kullanıcı Arayüzü

Sezgisel ve basit, yepyeni EMUI 8.0 kullanılabilirliği yeni seviyelere taşıyor. Yenilikçi ve kullanımı kolay özelliklerle dolu HUAWEI Mate 10 Pro’nun kullanıcı arayüzü hızlı, duyarlı ve sezgiseldir. Yerleşik NPU, AI’de odaklanan bir geliştirici ekosistemi oluşturarak yeni bir akıllı uygulama çağının kapılarını açıyor. HUAWEI Mate 10 Pro’yu daha büyük bir ekrana bağlayın ve akıllı telefon ekranınızı yansıtın. Kişisel bildirimler, çağrılar ve mesajlar yalnızca sizin telefonunuzda görünecek şekilde gizli kalır. HUAWEI Mate 10 Pro, aynı anda hem kablosuz fare ve hem de klavye bağlama olanağı sunarak tam bir masaüstü deneyimini destekleyebilir. Bir fare veya klavye taşımak istemiyor musunuz? Telefonunuzu bir mobil dokunmatik yüzeye dönüştürün! Mobil eğlencenizi gerçekten sürükleyici bir büyük ekran macerasına dönüştürün! Google Play’de daha fazla oyunun keyfini çıkarın.

Akıllı Ekran

Tek el modu, HUAWEI Mate 10 Pro’nun kullanımını daha da kolaylaştırır. Giriş düğmesini ve kısayol yuvasını ekranda herhangi bir yere yerleştirin ve dilediğiniz zaman kolaylıkla erişin. Tek dokunuşla, telefonun çarpıcı ekranında iki uygulamayı yan yana çalıştırmanıza olanak tanır. HUAWEI Mate 10 Pro, ped benzeri çok sütunlu görüntüleme için ayarlanmıştır. Böylece mobil işlemlerinizi masa başında oturuyormuş gibi zahmetsizce yapabilirsiniz.

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş