DJI Mavic Air Drone

Macera Başladı

Bir mühendislik ve tasarım harikası olan Mavic Air, maceraların sizi götürdüğü her yere gitmek için inşa edildi. Mavic serisinin en iyisi olan bu ultra taşınabilir ve katlanabilir drone, sınırsız keşif için yüksek uç uçuş performansı ve işlevselliği sunuyor.

3 Eksenli Gimbal Kamera

Mavic Air, 3 eksenli mekanik bir gimbalin, en fazla 0.005 ° ‘ye düşürülmüş açısal titreşim aralığına sahip en taşınabilir DJI drone’dur. Üçgen bir formasyonda ayarlanan gimbal amotisötrleri, daha düzgün çekimler oluşturmaya yardımcı olur.

32 MP Küre Panoramaları

Yatay, Dikey ve 180 ° panoramalara ek olarak, Mavic Air, kristal netliğinde 32 MP Küre panorama oluşturmak için sadece sekiz saniyede 25 fotoğraf çeker. Bunları DJI Goggles ile etkileyici bir perspektiften görüntüler.

4K 100 Mbps Video

Mavic Air, inanılmaz bir 4K 30 fps hızında video çekiyor ve her saniyesini UHD kalitesinde yakalamak için 100 Mbps hızında kayıt yapıyor.

Ağır Çekim Video

1080p 120 fps ağır çekim videosunu kaydetme desteği ile Mavic Air, tüm destansı yüksek hızlı maceralarınızı yakalar.

HDR Fotoğraflar

Yeni HDR algoritmaları, aydınlatma koşullarına göre doğru pozlama ayarlarını akıllıca elde etmenize yardımcı olur. DSP hızlandırması daha verimli çekim yapılmasına izin verirken, çok parlak veya karanlık alanlar parlak noktalar ve gölgeler arasında daha doğal geçişler için işlenir.

12 MP’lik fotoğraf

Mavic Air’in yerleşik kamerası 1 / 2.3 ” 12 megapiksel CMOS sensör ve bir f / 2.8 objektif ile Yüksek kaliteli fotoğraflar ve videolar çekmek için 35 mm’lik 24 mm odak uzaklığı.

8 GB Dahili Depolama

Micro SD kart yuvasına ek olarak, 8 GB dahili depolama, fotoğraf ve videoları doğrudan USB 3.0 aracılığıyla uçak ve transfer dosyaları için C tipi bağlantı noktası.

Geometrik Zerafet

Geometrik hassasiyeti ifade eden Mavic Air’in kolları aerodinamik şasisine karşı akıyor. Magnezyum alaşımlı braketler yedi dahili kamerayı güçlendirir, arkadaki havalandırıcılar ısıyı verimli bir şekilde dağıtır ve birincil gömme gimbal kamera için daha iyi koruma sağlar.

3D Katlanabilir Tasarım

Katlanmış bir akıllı telefon gibi uzun boylu ve geniş olan Mavic Air, bir cihazın boyutu için mümkün olanın sınırlarını genişleten ultra taşınabilir bir drone

Katlanabilir Uzaktan Kumanda

Özel uzaktan kumanda, akıllı telefonunuzu maksimum rahatlık sağlamak için katlanabilir, düşük profilli, ergonomik bir tasarım kullanır. Ayrılabilir kumanda, hareket halindeyken daha rahat bir şekilde paketlemek için uzaktan kumanda içinde saklar.

Aktif İzleme

ActiveTrack, doğru izleme nesnesini seçmenize izin vererek, aynı anda 16’ya kadar seçilebilir konuyu algılayabilir. Daha yüksek izleme hassasiyeti ve daha geniş senaryo uygulamaları ile ActiveTrack, koşarken, atlarken veya bisiklet sürerken bile hedefleri takip eder.

Hızlı çekim

Altı farklı QuickShots – Rocket, Dronie, Circle, Helix, Asteroid ve Boomerang arasından seçim yapın. Hepsi sadece bir dokunuş ve atış oluştururken hakkında düşünmek gerek kalmadan bu destansı drone videoları size alacak. Yeni kreasyonlarınızı anında DJI GO 4 uygulaması ile sosyal medyaya paylaşın.

Akıllı Yakalama

Eğlenceli, basit ve sezgisel SmartCapture, Mavic Air’i el ile kontrol etmenin yeni ve etkileşimli bir yolunu sunuyor. Drone’yu el hareketleriyle başlatın ve kontrol edin, sonra istediğiniz gibi fotoğraf veya video çekin.

TapFly

Sadece çekiminize odaklanmak istiyorsanız, mobil cihaz ekranınızda dokunduğunuz her yere uçmanızı sağlayan DJI GO 4’te TapFly seçeneğini belirleyin. TapFly İleri, Geri, Serbest ve Koordinat modlarında çalışır ve tüm hava ihtiyacınıza göre uçuş hızını ayarlayabilirsiniz.

Uçuş Özerkliği 2.0

Advanced VIO teknolojisini kullanan FlightAutonomy 2.0’daki güçlü sensör sistemi, bir birincil gimbal kamera, ileri, geri ve aşağı çift görme sensörleri, aşağı doğru kızılötesi algılama sistemi, IMU fazlalıkları ve bir dizi bilgisayar çekirdeğinden oluşur. Birlikte, daha hassas bir uçuş ve daha iyi uçuş performansı için çevreden gelen bilgileri yüksek performanslı işlemciye toplar ve iletir. Gelişmiş Pilot Assistance Systems (APAS), uçağın önündeki ve arkasındaki engelleri baypas etmesine izin verir. Büyük keşif maceralarınız hiç bu kadar güvenli ve kolay olmamıştı.

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş