DJI Mavic Pro

DJI Mavic Pro, gökyüzünü, yaratıcı tuvalinize kolaylıkla ve endişe etmeden çeviren küçük ama güçlü bir drone. Kompakt boyutu, DJI’nın en karmaşık uçan kameralarından biri haline getiren yüksek derecede karmaşıklığı gizler. 24 yüksek performanslı bilgi işlem çekirdeği, 7 kilometrelik bir menzilli iletim sistemi, 5 görsel sensör ve 3 eksenli bir mekanik parmak sabiti ile stabilize edilmiş 4K kamera, yalnızca bir başparmak veya bir dokunuşla komuta ediyor. senin parmağın.

Daha Fazla Uçuş

Mavic’in cep boyutunda uzaktan kumandası içinde 7km, HD 720p uzun menzilli ve Full HD 1080p kısa menzilli video akışına sahip olan DJI’nın yeni OcuSync iletim teknolojisi yer alıyor.

Darbe ve Sıyrık Yok

Korunmasız bir drone, uzun mesafeli uçuşlarda veya Dönüş Ev Modunda yetersiz bir yükseklikten inerken engellere vurabilir. Mavic, FlightAutonomy teknolojisini kullanarak 15 metreye kadar olan engelleri algılamakta ve Mavic’in atlatmasına izin vermekte ya da kazaları azaltmak için frenlemesine izin vermektedir.

Hassasiyet

Uydu konumlandırma, engellenmeden açık alana girintisiz olarak sadece bir uçağın üzerinde gezinmesine yardımcı olabilir. Uydular olmadan, drone konuma gelemez ve sürüklenmeye karşı hassastır. Bununla birlikte, ileri ve geri vizyon sensörleri ile Mavic tam kapalı yerlerde veya GPSsiz yerlerde durabilir.

Daha Uzun Süre Uçuş

Mavic Phantom 4’ün yalnızca 1/6 büyüklüğündedir ancak bu küçülme, uçuş süresinde bir azalma anlamına gelmez. Mavic aslında küçük boyutlarından bekleyebileceğinizden çok daha uzun süre uçuyor. Güçlü, yüksek verimli motorları sayesinde 27 dakikalık maksimum uçuş süresi ve maksimum 13 km’lik bir mesafeye ulaşma kapasitesine sahiptir.

4K Ultra HD Video

Mavic 30Kps’de 4K video destekliyor. Elektronik Işık Stabilizasyonu kullanılmaz, böylece tüm çekimlerin 4K olmasını sağlar. Mavic için pürüzsüz video ve keskin fotoğraflar için yüksek hızlı hareket sırasında dahi kamerayı dengeleme kapasitesine sahip, minyatür, ultra hassas 3 eksenli zımbalı bir çerçeve oluşturduk.

Kaliteli Fotoğraflar

Herkes iyi bir fotoğraftır seviyor. İster sadece bir çırpıda tutmak istiyorsanız veya portföyünüzü geliştiriyorsanız, Mavic’in Adobe DNG RAW desteğine sahip 12 megapiksel kamerası çekmeye hazır.

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş