Karşılaştırma listesine ekle

MBP 854

4
Genel Puanı:
Fiyatı düşünce haber ver
×
Notify me, when price drops
Set Alert for Product: MBP854 HD Wifi Lcd Ekran Kamera - 863.93 TL

Motorola MBP854 HD Wifi Lcd Ekran Kamera

Motorola MBP854 HD Wi-Fi Lcd EkranKamera’yı evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 2.4 GHz ve Wi-Fi çift modlu kablosuzteknolojiyi kullanan ürün 4.3 inç LCD ekranıyla çok daha geniş bir izleme açısı sunar. LCD ekrandabulunan ebeveyn ünitesi; kullanıcılara kamerayı sağa, sola, yukarı ve aşağı hareket ettirme şansıvererek, bebeğin bulunduğu ortamın tamamına hakim olma imkanı verir. Motorola MBP854 HD Wi-Fi LCDkamera 300 metrekare varantta bile sorunsuz bir iletişim deneyimi yaşatır. Ayrıca dört kamera ileaynı anda çalışabilme özelliğine de sahiptir.

Evden veya Her Yerden Takip Edin

MBP854CONNECT Motorola’ya ait hem siz evdeyken ebeveyn el ünitesi üzerinden hem de uzaktayken uygun akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar üzerinden her zaman olan biteni takip etmenizi mümkün kılan uzaktan kablosuz bebek izleme sistemidir. Kristal netliğinde iki yönlü iletişim özelliği aynı odada olmaksızın iletişim kurmanızı mümkün kılmaktadır. Uygun görüntüleme cihazınızdaki ücretsiz Hubble uygulaması ses, hareket ve ısı bildirimleri almanızı sağlar ve dolayısıyla her zaman neler olup bittiği konusunda bilgi sahibi olursunuz. Bu video izleme sistemi çok geniş bir 4.3 inç tam renkli LCD ekrana, uzaktan sağa sola çevirme, aşağı yukarı kaldırma ve yakınlaştırma işlevine ve çok düşük ışık seviyelerinde bile bebeğinizi takip etmeniz için kızılötesi gece görüşüne sahiptir. Motorola MBP854CONNECT ile her yerden çocuklarınızı rüya görürken görebilirsiniz.

4.3 inç Renkli LCD Ekranlı ve Dokunmatik Kontrollü Ev içi İzleme Sistemi

Tam renkli 4.3 inç köşegen LCD ekran, bebeğinizin odasında gerçek zamanlı video ve ses göstermektedir. MBP854CONNECT, 300 mt uzaklıkta (açık alan) bile bebeğinize bağlanabilmenizi sağlamaktadır. Verici ünitenin kapsama alanının dışına çıktığınızda bir alarm duyulur ve bataryanın yeniden şarj edilmesi gerektiğinde ise düşük pil uyarı sesi duyulur.

İki yönlü İletişim; Uzaktan Sağa Sola Çevirme, Yukarı Aşağı Hareket ve Yakınlaştırma

Kristal netliğinde iki yönlü iletişim özelliği herhangi bir yerden bebeğiniz ve ailenizle bağlantıda kalmanızı mümkün kılmaktadır. MBP854CONNECT’in kamerasını ihtiyacınıza göre video görüntüsünü sağa sola çevirmek, yukarı aşağı hareket ettirmek ve yakınlaştırmak üzere uzaktan kontrol edebilirsiniz. Buna ek olarak, 5 rahatlatıcı çok sesli ninni seçiminiz ile bebeğinizi sakinleştirebilirsiniz.

Oda Sıcaklığı İzleme Sistemi ve Kızılötesi Gece Görüşü

MBP854CONNECT, bir oda sıcaklığı ekranı ile donatılmıştır ve böylelikle çocuğunuz için hiçbir zaman çok sıcak veya çok soğuk olmadığından emin olabilirsiniz. Kızılötesi gece görüşü, uyuyan bebeğinizi rahatsız edecek herhangi bir ışık olmaksızın bebeğinizin odasında neler olup bittiğini takip edebilmenize yardımcı olmaktadır.

İnternetten Görüntüleme

Uygun akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlarda ücretsiz Hubble uygulamasını kullanarak uzaktan çocuğunuzu takip edebilirsiniz. Uygun görüntüleme cihazınıza ses ve hareket bildirimleri alır ve böylelikle bebeğinizin durumdan her zaman haberdar olabilirsiniz. Uygun oda sıcaklığı ekranı ve bildirimleri, siz evde veya dışarıdayken bebeğinizin odasının ne zaman çok sıcak veya çok soğuk olduğunu bilmenizi sağlar.

Marka Motorola
Telsiz Özelliği Görüntülü
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu AILEDALEMBP854
Hayat kurtaran.... Hayat kurtarır benden demesi,kalk yat,kalk yay derdine son..milenyum Erkekleri:)
Halil Arar - February 13, 2018
Kesinlikle tavsiye ederim. Ben müstakil evde oturuyorum ve ilk olarak MBP854 ardından ise tek el ünitesi ihtiyacımı göreceği için ek kamera olarak MBP85 satın aldım. 4 kameraya kadar bağlanabilme özelliği var. Şimdi önce eksilerini anlatayım, gerek el ünitesinden gerekse Hubble uygulamasından kamerayı döndürmek için hassas ayar yok dönüşler biraz fazla ama ben onu da bi şekilde çözdüm biraz uğraşmak gerek, gerçi uygulamaya bu konu ile ilgili güncelleme geleceğine inanıyorum. Ses seviyesi kristal netliğinde olsada siz üniteyle brz sesli bir ortamdaysanız (bahçe, tv karşısı vs) yetersiz. Bu sebeple ben birde her iki aparatıda kablosuz, şarj edilebilir pille çalışan Gigaset PA530 aldım, hem misafirlikte vs de onu taşırız yanımızda mantığıyla, iyi de oldu çünkü o telsizlerin tek işlevi sese dayalı olduğu için ses çok gür çıkıyor. Gece görüş yeterli, şöyle söyliyim bebeğimiz üst katta yatarken biz aşağıdan sürekli olarak ekran açık izleyebiliyoruz ve bütün hareketlerini gözlemleyebiliyoruz, eşim yemek yaparken bile rafa bırakıp oradan rahatca izleyerek işlerini yapabiliyor. El üniteside tam şarjla bizi 3-4 saat idare ediyor bence yeterli. Bütün bunların yanında en güzel özelliği ise işyerimden gerek pcden gerekse ceptelefonundan dünyanın neresinde olursam olayım bebeğimi görebilme ve ona sesimi duyurup ninni vs açma şansımın olması. Kışın oda sıcaklığını ben 20 derece set ettim altına düşerse uyarı veriyor telefona bildirim geliyor, sonuç olarak ben alınabilecek en iyi bebek kamerası olduğunu düşünüyorum, bilerek bekleyip aldıktan 6 ay sonra yorum yazdım, görüntü kalitesi ve donmalar uygulamada düzeltilirse mükkemmel olur ztn, el ünitesinde hiç donma yok, gözlemlerimi paylaştım, düşünen arkadaşlar paranızın karşılığını alıyorsunuz çok net. Saygılar
ÖMER ÖNDER - June 26, 2017
Kötü. Üst katta çekmiyor alt katta bir sağa bir sola çekmesi için uğraşıyoruz tam çekmeyince ses hiç gelmiyor monitör kısmı kablolu sayılır şarjı hemen bitiyor gece görüntüsü net deyil kamerayı sağa sola çevirmeye çalıştığınızda ya hiç algılamıyor ya da çok geç algılıyor algıladığındada çok fazla dönüyor
Hepsiburada Üyesi - January 28, 2017
8.1 Toplam Puan
İyi

Fiyat
8
Kamera
8
Bağlantı
8.5
Güvenlik
8
Dizayn
8
ARTILARI
  • Oda Sıcaklığı Ölçme
  • Çift Taraflı Ses İletimi
  • Ekstra Kamera Bağlayabilme
EKSİLERİ
  • Bağlantı Kopması
  • Elektrik Gittiği Zaman Kameranın Çalışmaması
Yorum yaz
Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap yazın

Toplam Puan

Neisterim
Yeni Hesap Kaydet
Reset Password
Ürünleri Karşılaştır
  • Cep Telefonu (0)
Karşılaştır
0