Motorola MBP854 HD Wifi Lcd Ekran Kamera

Motorola MBP854 HD Wi-Fi Lcd EkranKamera’yı evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 2.4 GHz ve Wi-Fi çift modlu kablosuzteknolojiyi kullanan ürün 4.3 inç LCD ekranıyla çok daha geniş bir izleme açısı sunar. LCD ekrandabulunan ebeveyn ünitesi; kullanıcılara kamerayı sağa, sola, yukarı ve aşağı hareket ettirme şansıvererek, bebeğin bulunduğu ortamın tamamına hakim olma imkanı verir. Motorola MBP854 HD Wi-Fi LCDkamera 300 metrekare varantta bile sorunsuz bir iletişim deneyimi yaşatır. Ayrıca dört kamera ileaynı anda çalışabilme özelliğine de sahiptir.

Evden veya Her Yerden Takip Edin

MBP854CONNECT Motorola’ya ait hem siz evdeyken ebeveyn el ünitesi üzerinden hem de uzaktayken uygun akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar üzerinden her zaman olan biteni takip etmenizi mümkün kılan uzaktan kablosuz bebek izleme sistemidir. Kristal netliğinde iki yönlü iletişim özelliği aynı odada olmaksızın iletişim kurmanızı mümkün kılmaktadır. Uygun görüntüleme cihazınızdaki ücretsiz Hubble uygulaması ses, hareket ve ısı bildirimleri almanızı sağlar ve dolayısıyla her zaman neler olup bittiği konusunda bilgi sahibi olursunuz. Bu video izleme sistemi çok geniş bir 4.3 inç tam renkli LCD ekrana, uzaktan sağa sola çevirme, aşağı yukarı kaldırma ve yakınlaştırma işlevine ve çok düşük ışık seviyelerinde bile bebeğinizi takip etmeniz için kızılötesi gece görüşüne sahiptir. Motorola MBP854CONNECT ile her yerden çocuklarınızı rüya görürken görebilirsiniz.

4.3 inç Renkli LCD Ekranlı ve Dokunmatik Kontrollü Ev içi İzleme Sistemi

Tam renkli 4.3 inç köşegen LCD ekran, bebeğinizin odasında gerçek zamanlı video ve ses göstermektedir. MBP854CONNECT, 300 mt uzaklıkta (açık alan) bile bebeğinize bağlanabilmenizi sağlamaktadır. Verici ünitenin kapsama alanının dışına çıktığınızda bir alarm duyulur ve bataryanın yeniden şarj edilmesi gerektiğinde ise düşük pil uyarı sesi duyulur.

İki yönlü İletişim; Uzaktan Sağa Sola Çevirme, Yukarı Aşağı Hareket ve Yakınlaştırma

Kristal netliğinde iki yönlü iletişim özelliği herhangi bir yerden bebeğiniz ve ailenizle bağlantıda kalmanızı mümkün kılmaktadır. MBP854CONNECT’in kamerasını ihtiyacınıza göre video görüntüsünü sağa sola çevirmek, yukarı aşağı hareket ettirmek ve yakınlaştırmak üzere uzaktan kontrol edebilirsiniz. Buna ek olarak, 5 rahatlatıcı çok sesli ninni seçiminiz ile bebeğinizi sakinleştirebilirsiniz.

Oda Sıcaklığı İzleme Sistemi ve Kızılötesi Gece Görüşü

MBP854CONNECT, bir oda sıcaklığı ekranı ile donatılmıştır ve böylelikle çocuğunuz için hiçbir zaman çok sıcak veya çok soğuk olmadığından emin olabilirsiniz. Kızılötesi gece görüşü, uyuyan bebeğinizi rahatsız edecek herhangi bir ışık olmaksızın bebeğinizin odasında neler olup bittiğini takip edebilmenize yardımcı olmaktadır.

İnternetten Görüntüleme

Uygun akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlarda ücretsiz Hubble uygulamasını kullanarak uzaktan çocuğunuzu takip edebilirsiniz. Uygun görüntüleme cihazınıza ses ve hareket bildirimleri alır ve böylelikle bebeğinizin durumdan her zaman haberdar olabilirsiniz. Uygun oda sıcaklığı ekranı ve bildirimleri, siz evde veya dışarıdayken bebeğinizin odasının ne zaman çok sıcak veya çok soğuk olduğunu bilmenizi sağlar.

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş