Mi 6

1
Overall score:
Set Lowest Price Alert
×
Notify me, when price drops
Set Alert for Product: XİAOMİ Mİ6 6 GB 128 GB SERAMİK VE SİYAH SNAPDRAGON 835 İŞLEMCİ - 1.949,00 TL

Xiaomi Mi 6

Yedi Yıllık Bir Kilometre Taşı

Mi 6, yıldırım hızlı Snapdragon 835 ve 6GB RAM tarafından desteklenen bir performans canavarıdır. Dört taraflı kavisli cam gövdesi ve paslanmaz çelik iskeleti muhteşem bir 5.15 “ekrana sahiptir. Son teknoloji ürünü çift kamera, sorunsuz ve güzel portre çekimlerini destekleyen optik zum özelliğine sahiptir.

Ustaca ve Hassaslıkla Hazırlanmış

Mi 6, en iyi malzeme teknolojisini kullanır. Dört taraflı kavisli cam ve paslanmaz çelik gövde, şıklık ve kalitedeki bir gösteridir. Mi 6, safir mavisi, emaye beyazı ve piyano siyahı da mevcuttur.

Çift Kamera, Mükemmel Fotoğraf

Mi 6’daki çift kamera ayarı geniş açı ve telefoto lenslerle birlikte geliyor. 2x optik zoom ve 10x dijital zoom. Fotoğraf makinesi ayrıca dört eksenli OIS ile geliyor, titremenin veya hareketin etkisini büyük ölçüde azaltıyor, böylece görüntüler ve videolar keskin kalıyor.

Tamamen yeni portre modu, odak alanlarının net bir şekilde tanımlandığı ve arka planın bulanık olduğu bir bokeh efekti elde etmenizi sağlar. Bu etkiyi elde etmek için, çift kamera, tereoskopik görüntüleme sistemi ve derin bir öğrenme algoritması ile birlikte çalışmak için özel olarak 52mm’lik bir yakın çekim portre lensi seçtik.

Yeni portre moduyla muhteşem fotoğraflar çekin. Yüzlerce konumlandırma noktasını kullanarak yüz özelliklerini doğru şekilde konumlandıran akıllı bir güzelliğe sahip olan Beautify 3.0 ile birlikte geliyor. Orijinal yüz özelliklerini korurken cilt tonunu artırır.

Tamamen yeni Mi 6, 2x optik zumlu bir çift fotoğraf makinesini sorunsuz bir şekilde bir araya getirerek uzak mesafeden çekilen çekimlerin tavizsiz ve gerçek detaylara sahip olmasını sağlıyor. Ayrıca 10x dijital zoom özelliği sayesinde en küçük ayrıntıları bile yakalayabilirsiniz. Bazen bir müzede veya parkta olduğu gibi fotoğraf çekmek istediğiniz bir şeye yaklaşmak zordur. Şimdi Mi 6 ile, 2x optik zoom’u – panorama modunda bile – uzaktan detaylı ve canlı fotoğraflar çekmek için kullanabilirsiniz.

4 eksenli OIS stabilizasyon teknolojisi ile Mi 6, ivmeölçer ve jiroskop kullanarak en küçük titreşimleri bile algılayarak, eğim ve pan açısal hareketleri telafi ederek otomatik olarak yeniden kalibre eder. Parlak veya düşük ışık koşullarında ya da hareket halindeyken bile mutlu olun.

Anılarınızı 4K videoda boyayın – bu, normal full HD’den 4 kat daha yüksek çözünürlük. Daha ayrıntılı görüntüleri yakalayın, böylece kaliteden ödün vermeden kırpıp yakınlaştırabilirsiniz.

6GB RAM ile Snapdragon 835

Snapdragon 820 ile karşılaştırıldığında, Snapdragon 835 %35 daha küçüktür ve %25 daha az güç tüketir. 10nm FinFET teknolojisi kullanan 3 milyar transistör, tüm gün çoklu görevlere daha kolay bir şekilde izin verir.

En son Adreno 540 GPU grafik performansını %25 artırıyor ve üstün Vulkan grafik API’sini destekliyor. Büyük ölçekli 3D oyunlar 60 fps’de kolayca yönetilebilir. Nerede olursanız olun, sürükleyici oyun deneyimini yaşayın.

Göz Sağlığını Koruyan 5.15 İnç Ekran

Mi 6 ekranı azaltılmış parıltı, mavi ışık filtresi ve daha doğru bir renkli ekran sunar. Sadece gözlerinizi korumakla kalmaz, çoğu aydınlatma koşulunda doğal kalırken deneyiminizi geliştirir.

Gece okuma ve video izleme sırasında bile gözleri yormaz. Bunun nedeni, Mi6 teknolojisinin parlaklık seviyelerine çok daha düşük bir eşik değerinde izin vermesidir – 1nit’den başlayarak. 0.15nit kadar düşük ayarlarla, Mi 6 ekranı 4096 parlaklık seviyelerine ayarlanabilir. Parlaklığı, çevreye göre akıllıca ayarlar ve uzun süreli kullanımda bile rahat bir deneyim sağlar.

Bir Adım Önde

Mi 6, kablosuz performansını büyük ölçüde artıran, iç mekan sinyalini geliştiren ve bağlantı hızlarını% 100’e kadar hızlandıran ve ölü bölgeleri azaltan 2×2 Wi-Fi teknolojisiyle geliyor.

Mi 6, en son Snapdragon 835 işlemci,% 25 azaltılmış güç tüketimi ile 10nm işleme teknolojisinde bir devrim tarafından desteklenmektedir. MIUI ve çip seviyesinde optimizasyonların bir kombinasyonu, tüm gün deneyimi için pil ömrünü uzatır.

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş