Xiaomi Mi Mix 2

Dünya için yapılmış tam ekran akıllı telefon

Tam Ekran

Mi MIX 2 ile gerçek sürükleyici tam ekran tasarımını deneyimleyin. Kenar boyutu, önceki model Mi MIX’den %12 daha küçüktür ve ekran, 18: 9 en-boy oranıyla geliyor – bu da teknoloji inovasyonunda aralıksız bir arayışımız sonucu.

Büyük 5.99 “ekran

Mi MIX 2, normal 5.5 inç ekranlı akıllı telefonlardan daha küçük bir gövdede bulunan büyük bir 5.99 “ekrana sahip. Tam ekran görüntüleme teknolojisindeki yenilik, daha dar bir çerçeve, daha küçük ön kamera ve Mi MIX 2’ye avucunuza mükemmel uyan gizli bir yakınlık sensörü sunar.

 

Dört taraflı kavisli seramik gövde

Mi MIX 2, dört taraflı kavisli seramik arka plakası ve 18 karat altın kaplama dekoratif fotoğraf makinesi jantıyla etkilemek için tasarlandı, ancak havacılık-sınıfı alüminyum alaşımlı çerçeve ile son derece dayanıklı. Ayrıca son derece ince ve hafif, muhteşem bir tutuş hissi veriyor.

Snapdragon 835 + 6GB RAM

Mi MIX 2, bir Snapdragon 835 işlemcisinde süper şarj edilir ve en yeni UFS2.1 depolama teknolojisini kullanır.

Amiral gemi-seviye kamera

Mi MIX 2, tüm durumlarda muhteşem fotoğraflar çekmeye yardımcı olmak için bir IMX386 arka kamera sensörü, büyük 1,25 μm piksel ve 4 eksenli optik görüntü sabitleme kullanır.

Tamamen yeni kulaklık tasarımı

Yüksek güçlü alıcı birimi, ayarlanmış bir ses yönlendirme kanalı ile birlikte gelir. Böylece, gürültülü ortamlarda bile net, net aramalar yapabilirsiniz.

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş