Karşılaştırma listesine ekle

Move Time

0
Genel Puanı:
Fiyatı düşünce haber ver
×
Notify me, when price drops
Set Alert for Product: ALCATEL Kidswatch Mavi Kırmızı - 409.00 TL

Alcatel Move Time

Anne ve babaların huzurlu olması için 2G bağlantılı saat!

Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati ile şimdi çocuğunuzu her an takip edebilir ve nerede olduğundan haberdar olabilirsiniz. Çocuğunuz sizin belirlediğiniz 10 kişi tarafından aranabilir ve sadece tanımlanan kişilere arama yapabilir. Elektronik çit özelliği sayesinde çocuğunuz belirlediğiniz alanın dışına çıktığında size bir uyarı bildirimi gelir.

Herhangi bir acil durumda çocuğunuz SOS tuşuna basarak size ve önceden rehbere tanımladığınız kişilere hem mesaj ile konum gönderebilir hem de arama yapabilir.

Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati kaliteli tasarımı, IP65 seviyesinde suya ve toza dayanıklılık özelliği ile çocuklarınız tarafından rahatça kullanılabilinir.

370 mAh bataryası ile uzun pil ömrüne sahip olan Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saatinin 2 farklı renk seçeneği de sunulmaktadır.

 

Marka Alcatel
Adımsayar Var
GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Var
Su Geçirmezlik El ve Yüz Yıkama
Uyumlu Marka Universal
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu HBV000005QJYP
Daha iyi olabilirdi.. Saati telefonumdan arıyorum, saat zır zır ötüp cevap için çocuğu bekliyor. Bu bir güvenlik açığıdır. Böyle bir cihazda gelen aramalar için çocuğun çağrıya cevap vermesini beklemek yerine cihazın konuşmayı sessizce ve doğrudan başlatmasını beklerdim. Sonuçta bu bir telefon değil takip cihazı. Ayrıca şunu öngörüyorum; Kordon deliğine giren metal pinin kaplaması önünde sonunda terden aşınacak ve aynı ter içteki metali küflendirerek cilt tahrişine sebep olacak. Bunu Sansung Gear Fit saatimde ilk elden tecrübe ettim malesef.
Alkım Yılmaz Kadaif - February 20, 2018
piyasadaki en iyi ürün. Bir operatör kampanyası ile kızıma aldım.Ayda 250 dk 250 mb 250 sms rahat yetiyor. 4 düğmesiyle kullanımı kolay. hangi düğmeye basılacağı ilk başta karıştırılsa da , ekrandaki minik simge ve oklar sayesinde kızım 2. güne tüm işlevlerini öğrendi. Move time uygulamasını kendi telefonumuza kuruyoruz ve şu ayarlamaları yapabiliyoruz : - harita üzerine konum bilgisini görebilme - güvenli bölge ayarlanması (min 200 m) - 15 saniyelik sesli mesaj gönderip , çocuğunuzun gönderdiği sesli mesajları dinleme - çocuğunuzun kaç adım attığını görebilme - saatin pil durumunu görebilme - kendiniz dahil çocuğunuzu arayabilecek 10 telefon numarası ekleme - çocuğunuzun günlük ve geçmiş konum bilgilerini görebilme - çocuğunuzun saatinin , sessiz kalma süresini ayarlayabilme ( kızımın saati okul süresince sessiz modda kalıyor, okul bitiminde sesi açılıyor. ) - sessiz modda titreşimi ayarlama - 5 farklı zil sesini ayarlama - saat dilimi ayarları - saat ayarları tüm ayarlamalar uygulama üzerinden yapılıyor. kordonu silikon ve dayanıklı . kordon kolay açılıp bilekten çıkabilir diye çekincem vardı ama sıkıntı olmadı şu ana kadar.suya toza dayanıklı olması rakip saatlere göre artı özelliği. karşılıklı konuşma net. gürültü ortamda sesimizi cocuk duyamayabiliyor. saati kulağına dayamalı. sos düğmesinde basıldığında kayıtlı numaralar sırayla aranıyor ve uyarı ve konum bilgisi için sms gönderiliyor.kızlar için pembe rengi olabilirdi. farklı modellerde saat sadece uygulama üzerinden kapanabiliyor. bu saatte çocuk saati kendi kapatabilir. belki güncelleme ile bu düzeltilebilir. saatin koldan çıktığını bildiren sensör yok.o da olsaydı iyi olurdu. kalite, performans ve fiyat bakımından araştırdım aldım. tavsiye ederim.
Ceyhan Ergin - February 18, 2018
Dört Yıldız. kullanışlı bir ürün
ahmet kaya - February 14, 2018
8 Toplam Puan
İyi

Fiyat
8.5
Şarj
7.5
Tasarım
8
ARTILARI
  • Sos Tuşu
  • Safe Zone Özelliği
  • Suya Dayanıklı
EKSİLERİ
  • Az Renk Alternatifi
  • Dokunmatik Olmayan Ekran
Neisterim
Yeni Hesap Kaydet
Reset Password
Ürünleri Karşılaştır
  • Cep Telefonu (0)
Karşılaştır
0