• MX Anywhere 2

Logitech MX Anywhere 2 Mouse

Devrim Niteliğinde Birden Fazla Bilgisayar Denetimi

Size süper güçler sunan kompakt ve güçlü MX Anywhere 2 mouse ile tanışın. MX Anywhere 2; kafe, havaalanı, otel odası ya da şirket dışı toplantılar olsun, çalıştığınız her yerde çalışır. Gezinme ve kopyalayıp/yapıştırma işlemleri dahil üç bilgisayar arasında sorunsuz şekilde çalışır.

Bilgisayarlar arasında en akıcı iş akışı için Logitech Flow ile MX Anywhere 2’in potansiyelini ortaya çıkarın. Mouse imlecinizi üç bilgisayarda hareket ettirebilir, hatta bir bilgisayardan diğerine metin, resim ve dosya kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.

Her Yüzeyde İzler

MX Anywhere 2S, her yerde çalışanlar için tasarlanmış performans mouse’udur. Yeni 4000 dpi Darkfield™ algılayıcısı, her yerde hatta cam üzerinde bile sorunsuzca çalışır.

Siz Hazır Olduğunuzda O da Hazır

Hızlıca şarj edin ve tüm gün kullanmak için yalnızca 3 dakikada yeterli gücü elde ederek ürünü şarj sırasında da kullanın. Tam şarjın ömrü 70 güne kadar sürebilir.

Yüksek Hızlı Kaydırma

Tekerleğin tek bir dönüşüyle uzun belgeleri ve web sayfalarını hızla geçin. Daha fazla hassasiyet gerekli olduğunda, tıklatmalı kaydırmaya geçiş için tekere basın.

Kolay Geçiş ve Çoklu Bağlanabilirlik

MX Anywhere 2S’i ürünle birlikte gelen Logitech Unifying Alıcı ya da Bluetooth® düşük enerji teknolojisi aracılığıyla bağlayın. Logitech Easy-Switch™ teknolojisi sayesinde aynı anda üç adede kadar aygıtla eşleştirin ve tek bir tuşa dokunarak bu aygıtlar arasında kolayca geçiş yapın.

Elinize Uygun Kompakt Tasarım

Elinize uyması için üretilmiş bu konforlu mobil mouse evde, işte ya da yolculukta ihtiyaç duyduğunuz kontrolü sağlar.

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş