• Next2Me

Chicco Next2Me

Ebeveynleri ile bebeğin aynı anda ve yakın uyumalarını sağlayan bir bir beşiktir.Doğumdan 6 aya kadar kullanılabilir. Beşik aşamalı olarak anne babanın yatağından ayrılbilir ve çocuğun odasında kullanılabilir.

Pratik ve güvenli… Her zaman bebeğinizin yanında olun!

Bebekler için uyku zamanının en güzel yanı anne ve babasının yanında olabilmesidir! Next2me basit ve güvenli bağlantı sistemleriyle ebeveyn yatağına kolaylıkla bağlanabilir. Ayarlanabilir yüksekliği ile çekmeceli yataklara bile uygundur.

Sessiz ve Güvenli Uyku!

Pratik ve zarif yapısı ile bebeğinize güvenli bir uyku seçeneği sunar.Amerikan Akademisi tarafından bebeğinizin güvenli uyuyabilmesi için ebeveynle adı odada fakat ayrı yataklarda yatılması tavsiye edilmektedir.

İlk Günlerden İtibaren Bebeğinizi Kucaklar

Bebeğinizin ilk ayları için karyolalar, bebek yataklarına göre çok daha kullanışlıdır. Kompakt dizaynı bebeğinizin anne karnındaymış gibi güvende ve doğal hissetmesini sağlar. Bebeğinizin ilk aylarında zamanının çoğunu geçirdiği uyku alanı, uyku anı kadar önemlidir.Anne karnındayken limitli fakat güven veren bir alana sahip olan bebekler için bebek karyolaları; ölçüleri ve bebeğinizi saran yapısıyla uyku zamanları için idealdir. Ağır olmayan ve ebeveyn yatağının yanına yerleştirilebilen bebek karyolaları, bebeğin güvende hissetmesini sağlarken aynı zamanda annenin bebeğe dokunabilmesini ve her zaman bebeği kontrol edebilmesini sağlar.Çocuğun anne babası ile birlikte uyuması her şeyi kolay hale getirir: gece emzirmesi, sık uyanmalar, yatıştırmalar ve kucaklamalar.Ve tabi ki güvende hissi! Sadece bu da değil; hafif ve kullanışlı bebek karyolaları kolaylıkla taşınabilir ve ev dışında da kullanılabilir.Bebeğiniz evde olmasa bile tanıdık bir alanda olmanın keyfini sürer ve ebeveynler sosyal yaşantılarına bebekleri yanlarındayken de devam edebilirler!

Hem Gece Hem Gündüz!

Katlanabilir çekmece kısmı yükseltilerek, geceleri sakin bir uyku için ebeveyn yatağına bağlanabilir.Gündüzleri ise oturma odasında veya bebek odasında tek başına kullanılabilir. Böylelikle bebeğiniz size her zaman yakın olur!

Ev Kadar Konforlu!

Next2me beşik, yumuşak dokusu ve hava akışı sağlayan ağ penceresi ile bebeğiniz için en doğru konforu sağlar. Böylelikle bebeğiniz rahat nefes alabilirken aynı zamanda sindirim sistemi rahatlatılmış olur. Beşiğini yüksekliği 6 farklı pozisyona ayarlanabilir ve hafifçe eğilebilir. Böylece bebeğinizin daha rahat nefes alması sağlanır.

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş