Samsung Galaxy Note9 128GB

Yapılamayanı Yapın

Galaxy Note her zaman, talep edilenden daha güçlü teknolojileri beraberinde getiriyor. Yeni Galaxy Note9, yüksek beklentileri de aşarak bugünün mobil dünyasının en önemli noktalarında devrim yaratıyor.

PERFORMANS

Tüm gün kullanılabilen telefon:

Taşınabilir şarj cihazlarınızı ve kablolarınızı evde bırakın — 4000mAh kapasiteli batarya, tek şarjla bütün gün kullanım olanağı sunuyor. Mobil dünya, Galaxy Note9’un tüm gün dayanan bataryasıyla yoluna devam ediyor.

Bağlı Kalmadan Güçlenin:

Piliniz tamamen azaldığı zaman, herhangi bir bağlantıya gerek olmadan Galaxy Note9’unuzu kablosuz şarj aracılığıyla %100 şarj edebilirsiniz. Gelişmiş kablosuz şarj teknolojisi, Galaxy Note9’un gücüne güç katarken kullanımını da kolaylaştırıyor. Yapmanız gereken yalnızca telefonunuzu şarja bırakmak.

Olağanüstü Hızlı İndirme ve Yüklemeler

En çok ihtiyacınız olduğu anda hızın rahatlığını keşfedin. Dilediğiniz gibi veri transferi gerçekleştirin, nerede olursanız olun video yayınlayın, herhangi bir kopukluk yaşamadan dosya indirin veya yükleyin. Entegre gigabit LTE ve Wi-Fi kabiliyetleriyle donatılan 4×4 MIMO antene sahip Galaxy Note9, 1.2Gbps seviyesine kadar çıkan sıra dışı bağlantı hızları sunuyor.

Benzersiz İşlemci, Hız İçin Tasarlandı

Galaxy Note9 ile neler başarabileceğinizi keşfedin. 10nm işlemci ve 8GB RAM; oyunlar, video yayınları veya diğer çoklu işlemlerde, kayda değer bir performans artışı sağlıyor. Yıldırım hızında ağ bağlantısı, her şeyin süratle tamamlanmasına imkan tanıyor.

Bir terabayta kadar uyumlu. Daha fazla depolayın, daha az silin

Akıllı telefon depolama standartlarında devrim. 512GB dahili kapasiteye sahip Galaxy Note9, yeni standardı belirliyor, bırakın dosya ve fotoğraflarınız ihtiyaç duyduğunuz yerde kalsın: Telefonunuzda microSD kart kullanarak depolama alanını 512GB daha genişletebilirsiniz. Bu neredeyse yarım terabayt alan anlamına geliyor. Ve bu yalnızca diğer akıllı telefonlardan daha fazla depolama alanı sunmakla kalmıyor — hatta bazı laptopları da geçiyor.

Kuralları değiştiren ses deneyimi

AKG tarafından ayarlanan stereo hoparlörler size daha canlı ve yüksek sesler sunuyor. Dolby Atmos, dört farklı öntanımlı modu sayesinde üç boyutlu sesler yaratarak akıllı telefonunuzdan film izlerken veya müzik dinlerken size tiyatro salonu benzeri bir deneyim yaşatıyor.

Oyunda Tempo Arttığında, Telefonunuz Ona Yetişir

Galaxy Note9’un yenilikçi sıvı-karbon soğutma sistemi, verimli soğutma için ısıyı dağıtır. Bu esnada Akıllı Performans Ayarlayıcı, optimum bir deneyim için oyun performansını otomatik olarak ayarlar. Her ikisi birlikte size gecikmeden uzak ve akıcı bir oyun deneyimi sunar. Ayrıca, özelleştirilmiş bildirimler, oyunu durdurmadan açılır pencerede görüntülenebilir ya da bildirimleri tamamen kapatabilirsiniz.

30 Dakika Suyun Altında Kaldı ve Hala Çalışıyor

Çoğu telefon için su Kriptonit’tir. Ancak 1,5 metre suda kaldıktan sonra Galaxy Note9 ve S Pen çalışmaya devam ediyor. Su ve tozdan korunmasını sağlayan en yüksek derecelendirme olan IP68 ile içten dışa mühürlenmiş durumda .

Donanımdan Yazılıma Tam Koruma

Telefonunuzu açtığınız anda, verileriniz Samsung Knox tarafından korunur. Yazılım bazlı güvenlik uygulamalarından farklı olarak Knox, donanımsal ve yazılımsal güvenlik çözümünü üretim aşamasında bir araya getirir. Birbiriyle örtüşen koruma ve güvenlik mekanizması katmanları, Galaxy Note9’unuzu; izinsiz giriş, kötü amaçlı yazılım ve zararlı tehditlere karşı korur.

Her Yerde ve Her Zaman Kilit Ekranını Anında Açın

Parlak gün ışığı altında veya düşük ışıkta, Galaxy Note9’unuzun kilidini, yüz tanıma ve iris taramayı yenilikçi şekilde bir araya getiren Akıllı Tarama ile açabilirsiniz. Cihaz, farklı ortamlarda sizi tanımlayabilmek için her ikisini de kullanır.9 Aynı zamanda parmak izi, parola, PIN veya başkalarını işinizden uzak tutabileceğiniz daha fazlasını kullanabilirsiniz.

 

TASARIM

Sinematik deneyime dahil olun

Sonsuz Ekran’ın geniş Quad HD+ Super AMOLED ekranının sunduğu kesintisiz izleme keyfinin tadını çıkarın. Görsel bozulmayı önleyen iris tarama ve sensörler ekranın üst tarafına gizlendi.

Büyük fikirler ve ilhamlar için geniş bir tuval

S Pen kusursuz performansını zarif bir yüzeyde en üst seviyede sergileyebilir. Galaxy Note9’un hayal gücünüz kadar sınırsız, uçtan uca çerçevesiz 6.4 inç ekranı bu performansa eşlik eder.

Gün ışında dahi fotoğraflarınızdaki çarpıcı detayları görün

Cesur renkleri ve hayat dolu anları Galaxy Note9’un ekranında görün. Kapalı alanda veya doğrudan güneş ışığı altında olsanız bile, ışık temelli akıllı kontrast ayarlama mekanizması, temiz ve anlaşılır detaylar görmenizi sağlar.

Önden arkaya harika

Galaxy Note9 güzel olduğu kadar yenilikçi de. Dia-cutting özellikli üst düzey köşelere sahip metal çerçeve, kendine özgü tarzıyla diğer akıllı telefonlardan ayrılıyor. Ve arka kamera, her yönüyle kusursuzluk için arka kısımla bütünleşiyor. Sadece elinizde güzel hissettirmiyor, güzel de görünüyor.

Sizin kadar canlı

Galaxy Note9’unuz için çarpıcı bir renk seçin. İçine yerleştirilmiş uyumlu renge sahip bir S Pen veya koyu sarı tonlarıyla Okyanus Mavisi kasa göze çarpıyor.

 

S PEN

En üst düzeyde kontrolü sağlamak için dönüştürüldü

S Pen ilk defa Galaxy Note9’unuzu uzaktan kontrol etmek için Bluetooth gücüne kavuşuyor. Fotoğraf çekmek, slayt değiştirmek ve YouTube videolarını durdurmak, bir tuş ile mümkün. Dilerseniz size özel kontroller de ayarlayabilirsiniz.1 S Pen’i şarj etmek için Galaxy Note9’unuza yerleştirmeniz yeterli. Yalnızca 40 saniyelik şarjla S Pen’i 30 dakika daha kullanabilirsiniz.

Doğal bir uzantınız

S Pen’in hassas, duyarlı ve kontro sayesinde taslak, tasarım ve aklınıza gelen diğer fikirleri hayata geçirin. 0.7 mm ince ucu ve 4096 basınç seviyesi, kağıt ve kalem kullanmak kadar zarif bir his ve hassas dokunuş sunar.

Hiç kimsenin yapamadığı şekilde anı yakalayın

S Pen’in uzaktan kamera kontrolü ile fotoğrafçılığınızı zirveye taşıyın. Çekim yaparken zamanlayıcıyla yarışmaya, selfie çekerken kol kaslarını zorlamaya veya grup fotoğrafı yakalamaya çalışırken mücadeleye son.

Telefonunuza dokunmadan sunumunuzu yönetin

Galaxy Note9’unuzu Samsung Dex’e bağlayarak sunumunuzu açın ve slaytları S Pen’i kullanarak değiştirin. Basit bir tuş dokunuşuyla büyük etkiler yaratın.

Uygulama deneyiminizi zenginleştirin

S Pen’in avantajlarını diğer uygulamalarla da yakalayın. Galerinizdeki fotoğrafları ya da YouTube videolarını S Pen ile kontrol edebilirsiniz. 10 metreye kadar; oynatma, durdurma, diğer videoya geçme gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.1 Daha fazla kontrol için, size özel işlevler ayarlayabilirsiniz.

Kontrol sizde

Temel ayarlar bölümünden kendi size özel S Pen işlevlerinizi oluşturun. Uygulamaları nasıl kontrol edeceğinizi seçin. Örneğin; kamera uygulamasını açmak için basılı tutmak, arka kameradan ön kameraya geçmek için iki kez basmak gibi seçenekleri ayarlayabilirsiniz.

Her zaman hazır

S Pen’i yuvasından çıkararak Kapalı Ekran Notu’nu aktive edin ve Galaxy Note9’unuz, kilitli olsa bile akıllı bir not defterine dönüşsün. Yapılacaklar listenizi veya kişisel notlarınızı S Pen’iniz ile aynı renkte yazın. Daha sonra bu notlara ihtiyacınız olursa Samsung Notes uygulamasından ulaşabilir veya Her Zaman Açık Ekran sayesinde bu notları ekranınıza tutturabilirsiniz.

Üretkenliğin gücü parmaklarınızın ucunda

Düzenli kalmanın en kolay yolunu keşfedin. Samsung Notes uygulaması aklınızdan geçen her şeyi saklamaya yetecek kadar güçlüdür. Kapalı ekran notlarınız anında buraya kaydedebilir ve toplantı notları, proje çizimleri veya diğer önemli fikirlerinizi kategorilere ayırarak gruplandırabilirsiniz.

Mesajlarınıza sizden bir dokunuş ekleyin

AR Emoji ve S Pen, yazışmalarınızı renklendirmek için güçlerini birleştirdi. Emojinizi çiziktirin veya karalayın ya da notunuzu ekleyin.

Yaratıcılığınızı serbest bırakın

Devasa PENUP topluluğuna katılın ve yaratıcı tarafınızı özgür bırakın. PENUP uygulamasını kullanarak canlı çizimler yaratın ve gönderin. Hatta favori resimlerinizin üzerinde çizim seçeneğiyle değişiklikler yapın.

 

KAMERA

Her türlü ışıkta nefes kesen çekimler

Kategorisini yeniden tanımlayan Çift Diyaframlı lenslerimiz, sizi saran ışığa gözleriniz gibi akıllıca uyum sağlar. – İki f-stop modu arasında seçim yapabilirsiniz. F1.5 modu; çok düşük ışıkta çekimlerinizi aydınlatırken, F2.4 modu; fotoğraflarınızın net olmasına yardım eder.

Karanlıkta bile renkleri yakalar

Kamerayla keskin ve renkli fotoğraflar yakalamak için karanlıktan korkmayın. Galaxy Note9’un HDR kabiliyetleri yalnızca gündüzleri çekilen fotoğraflardaki detayları korumakla kalmaz, aynı zamanda gece çekimlerinde de gürültü kirliliğini azaltarak temiz, canlı renklere sahip ve ışık kaynaklarının yok olmadığı fotoğraflara imza atar.

Çift lens, sonsuz olanaklar

Galaxy Note9’un 2x optik yakınlaştırma destekli çift 12MP kamerasıyla fotoğrafçılığınızı yeniden tanımlayın. Telefoto lens ve geniş açılı lens, tüm sahneyi yakınlaştırarak çekseniz veya canlı odak ile eşsiz portreler yaratsanız bile birlikte çalışır. Ve çift OIS, kamera biraz titrese dahi keskin fotoğraflar ortaya koymanızı sağlar. Artık başkalarının yakalayamadığı fotoğrafları siz yakalayabilirsiniz.

Geceyi aydınlatan portreler

Arka kamerada bulunan Canlı odak ile karanlık ortamlarda bile göz kamaştırıcı portreler yaratın. Arka planı bulanıklaştırarak sevdikerinize odaklanın. Galaxy Note9’un kamerası düşük ışığı tespit ederek çoklu çekimler yapar ve bu çekimleri daha net fotoğraflar oluşturmak için bir araya getirir. Ayrıca arka plan ışığını sanatsal şekiller ve ifadelerle dilediğiniz gibi dönüştürebilirsiniz.

Harika çekimlerinizin sırrı

İstediğiniz fotoğrafı ilk çekimde elde edin. Arka kamerada bulunan görsel zeka çerçeve içerisindeki özneleri akıllıca tespit eder. Çiçekler, yemekler ve daha fazlasını içeren yirmi farklı mod arasından fotoğraf öznesiyle uyumlu olanı seçer.

Kötü fotoğraflara elveda deyin

Galaxy Note9’un Flaw Detection özelliği, kapalı göz içeren ve bulanık çıkan fotoğrafları ortadan kaldırıyor. Akıllı tespit mekanizması göz kırpma, bulanıklık, kirli lens ve ters ışık gibi durumlarda sizi bilgilendirerek ayarlamanızı yaptıktan sonra yeniden çekim yapmanızı sağlar. Cebinizde taşıdığınız akıllı danışman..

Benzersiz selfieler çekin

Bluetooth destekli yenilikçi S Pen ile nasıl selfieler çekeceğinizi düşünmeye başlayın. 10 metre uzakta olsanız dahi bir tuşa basmanız yeterli. Çünkü Galaxy Note9’un 8 MP ön kamerası odaktan emin olmak için yüzleri akıllıca tespit eder ve harika bir çekimi size garanti eder.

Her anı destansı kılın

Ultra Ağır Çekim ile yönetmenlik yeteneklerinizi sergileyin. Galaxy Note9’un süper hızlı kamerası, video kayıt sırasında saniyede 960 kare çekimi yaparak her anın, inanılmaz detaylı olmasını sağlar.

Eğlenceli tarafınızı gözler önüne serin

AR Emoji ile kendinizi tamamen yeni bir şekilde ifade edin. Pek çok kıyafet ve aksesuarların da yer aldığı kişiselleştirme seçenekleri aracılığıyla, size en yakın avatarınızı yaratın. Ardından yeni siz ile selfie çekin veya video kaydedin. Emoji’niz ifadelerinizi ve hareketlerinizi birebir gerçekleştirir ve kaydeder. Ek bir eğlence daha için avatarınıza arka plan ekleyin veya arkadaşlarınıza göndermek üzere animasyonlu çıkartmalardan birini seçin.

Favori Disney ve Pixar karakterlerinizden biri olun

Favori animasyon karakterlerinizle selfie ve videolarınıza biraz sihir katın. Mesajlarınızı, eşsiz ifadelerinizi takip eden Mickey, İnanılmaz Aile ve çeşitliliği her geçen gün artan Disney ve Pixar yüzleriyle canlandırın.

Marka Samsung
Arttırılabilir Hafıza 512 GB'a kadar
Assisted GPS (Baz İstasyon Destekli Küresel Konumlama Sistemi) Var
Bağlantı Hızı 42.2 Mbps
Bas Konuş Yok (Yüklenebilir)
Bekleme Süresi Bekleme süresi ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamaktadır, ürünün modeline göre değişiklik gösterebilmektedir.
Bluetooth Var
Çift Hatlı Yok
Dahili Hafıza 128 GB
Dahili Modem Var
Dokunmatik Ekran Var
EDGE Var
Ekran Boyutu 6,4 inç
Ekran Çözünürlüğü 1440 x 2960
Ekran Renk Çözünürlüğü 16 Milyon
Ekran Tipi Süper AMOLED
E-mail Desteği Var
Entegre Flaş Var
Entegre Kamera Var
Garanti Tipi Resmi Distribütör Garantili
Görüntülü Konuşma Var ( Uygulama ile data kullanır )
Göz Taraması Var
GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Var
Hafıza Kartı Tipi Micro SD
HandsFree (Eller Serbest) Var
İşlemci Kapasitesi 2,7 GHz Quad Core + 1,8 GHz Quad Core
İşletim Sistemi Android 8.1 (Oreo)
İşletim Türü Android
Java Desteği Yok
Kablosuz Şarj Var
Kamera Çözünürlüğü 12 MP + 12
Kamera Zoom (Yakınlaştırma) 3x, Var
Klavye Yok
Konuşma Süresi Konuşma süresi ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamaktadır, ürünün modeline göre değişiklik gösterebilmektedir.
MMS (Resimli Mesaj) Var
Mobil Bağlantı Hızı 4.5G
MP3 Çalma Var
NFC (Yakın Alan İletişimi) Var
Oyun Yüklenebilir
Ön (Selfie) Kamera 8,0 MP
Parmak İzi Okuyucu Var
PC Senkronizasyonu Var
Pil Gücü 4000 mAh
Pil Türü Li-Ion
Push E-mail (Elektronik Posta) Var
Radyo Yok
RAM Kapasitesi 6 GB
Resimli Telefon Defteri Var
Ses Kayıt Var
Sesli Arama Var
Sesli Video Kayıt Var
Şarj Girişi Type-C
Şebeke 850/900/1800/1900
Telefon Hafızası Var
Telefon Rehberi Hafızası Var
Telefon Tipi Bar Tipi
TV Özelliği 3G Mobil TV
Video Kayıt Var
Video Oynatma Var
Vodafone Kampanyası Yok
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Yüz Tanıma Var
Zil Tipi Polifonik - MP3
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu HBV00000D1V5D
ilk Defa Samsung ve Note Serisi Kullanıyorum. uzun yıllardır iphone kullanan biri olarak ilk defa Samsung ve note serisine geçiş yaptım. Telefonu alalı henüz yeni olsada ilk andan itibaren müthiş bir heyecan ve merakla inceliyorum. Samsung ve özellikle note 8 kullanan kişileri sanırım benim kadar hayacanlandırmayacaktır. sözüm zaten farklı model özellikle apple severlere. bütçesi uygun olan ve değişiklik isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. S pen harika. Yorumu note 9 ve spen ile yapıyorum :)
Ş***** Y***** - August 19, 2018
kesinlikle nite serisi alınır. mükemmel telefon son olaylardan sonra apple alınmaz zaten.
ismail kalender - August 18, 2018
Tavsiye Ederim. Bilgisayarım ile artık eskisi kadar haşır neşir olamadığım için satıp en iyi telefon arayışına girdim. Tanıtım sürecindeyken iyice araştırdım ve hiç düşünmeden piyasaya çıktığı gibi hemen aldım. Erkek olduğum için mavi ve siyah renk arasında tercihimi; mavi renk çok fazla parmak izini belli ettiği için siyah renkten yana kullandım. Fiyatı tuzlu diyen arkadaşların sonuna kadar yanındayım FAKAT olaya bilgisayardan vazgeçmiş bir insan olarak baktığınızda 6000 den başlayan 1050 Tİ barındıran laptopların full grafikte kaldırmadığı PUBG oyununu bile son grafikte takılmaksızın televizyonuma yansıtarak oynayabiliyorum. Kalemini selfi çubuğu gibi kullanarak p20 pro'dan esinlenilmiş yapay zeka teknolojisi ile çok güzel fotoğraflar çekebiliyorum. Sesim karşıya çok net gidiyor ve aynı şekilde eski telefonumda sesini duyamadığım kişilerin nefeslerini bile kulağımda hissedebiliyorum. En önemlisi de 2 sene sonra garantisi bittiğinde ROOT ayrıcalığını kendime sunarak sınırsız özelleştirme yetkisine sahip olacağım (Bu kısmı iphone için yazdım). Her şeyi bir kenara bıraktığımızda yaşattığı premium hissiyatı ve ortamlarda dikkat çekmek isteyenlerin bunu sonuna kadar başaracağını söyleyebilirim. Evet tablet büyüklüğünde olabilir fakat başta da belirttiğim gibi bilgisayara vakti kalmayanlar için ve dikkatli kullanılması dahilinde uzun ömürlü kullanım için kesinlikle ÖNERİYORUM. Artılarını saymak istemiyorum herkese göre artıları değişkendir zaten çekilen inceleme videolarında bol bol bahsediliyor. Tek eksisi şu anda alacaklar için maalesef kılıflarının Türkiye'ye daha ön sipariş ile satılıyor olması.
Sercan Yılmaz - August 18, 2018
iPhone'dan daha iyi ve daha güzel. Piyasada şu an en güzel ve en iyi telefon. Önceden Note 4 kullandım ve çok memnun kaldım. Şimdi Note 8 aldım; hem fiyatı daha uygun, hem birkaç pek gerekli olmayan özellikler hariç Note 9 ile aynı... ;-) iPhone sevenleri veya tavsiye edenleri anlamıyorum gerçekten; iPhone sadece adı var ama Samsung'dan kesinlikle daha iyi bir telefon değil. Hele Note serisi...
Tunç Karataş - August 17, 2018
muhtesem. 6 gündür note 9 kullanıyorum. Ben bi telefona bu kadar bağlanmamıştım. herşeyi mükemmel. kamerası, ekranı, işlem hızı, şarjı harika. bunun üstünde bir telefon piyasada yok zaten. yeni çıktığı için kılıf ve ekran jelatini bulmakta zorlanıyorum. idareten bir şeyler aldım. kaliteli aksesuarlarının çıkmasını bekliyorum.
M***** A***** - August 16, 2018
Samsung kalitesi. Telefon harika gerçekten note serisinin kalitesini hemen alıyorsunuz fakat fiyat biraz daha düşük olsa süper olabilir samsung dururken hiçbir zaman apple ya da herhangi bir telefon düşünmedim fiyatı makul düzeye gelince tavsiye ederim herkese ya da note 8 de düşünebilirsiniz android alırım 2 yıl kasmalar donmalar olur diye düşünmeyin samsung da hiç yaşamadım diğer telefonları bilemem.
E***** K***** - August 15, 2018
Waowwww. Önceden bir iphone 8 plus kullanıcısı olarak 1gün önce telefon değiştirme kararı aldım ve bu ürün gerçekten süper evet kılcal çizikler olabiliyor ama ben koruyucu cam alıcağım zaman 3-4 adet alıyorum buda bana 1 yıl yetecektir önceki telefonlarda yetiyordu en azından..
M***** T***** - August 15, 2018
iphonex vs Note 9. Iphone X i sattim yerine bu cihazi siparis ediyorum. Kesinlikle Samsung artik.
S***** A***** - August 14, 2018
tekneloji budur. slm arkadaşlar bazı arkadaşlar apple falan kıyaslıyorlar inanin apple o elma olmasin kimse almaz samsung yanına bile yanaşamaz sadece adamların pazarlama kabiliyetleri iyi en iyisi olduğuna inandiriyorlar appele öven arkadaşlar heralde appel son modeli 8 de bile video izleme hd kalitesinde deyil en basit ornegi onun için herkezin kendi tercihi
mustafa güven - August 14, 2018
DÜNYA MARKASI SAMSUNG. TELEFON HARIKA BATARYASI MUHTEŞEM SARJI 2 GÜN GIDIYOR SUREKLI KULLANIYORUM VIDEO MUZIK HIC DUSUNMEDEN ALIN ? SAMSUNG ? telefonda dünyada 1 numara
N***** A***** - August 13, 2018
8.9 Toplam Puan
Çok İyi

Fiyat
8
Ekran
9.5
Kamera
9.5
Şarj
8.5
ARTILARI
  • S Pen
  • Hafıza
  • Batarya
Yorum yaz
Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap yazın

Toplam Puan

Neisterim
Yeni Hesap Kaydet
Reset Password
Ürünleri Karşılaştır
  • Cep Telefonu (0)
Karşılaştır
0