Microsoft Office 365 Ev Kullanıcı 1 Yıl

PC ve Mac bilgisayarlara, tabletlere ve telefonlara yönelik premium Office uygulamaları ve bulut hizmetleri. Her ay yenileri eklenen ayrıcalıklı özelliklere ek olarak 1 TB OneDrive depolama alanını içeren bir yıllık abonelik olarak sunulur.

Hikayelerinizi her açıdan paylaşın

3B özelliği PowerPoint, Word ve Excel belgelerinize yeni bir yaratıcılık boyutu katar. Remix 3D kataloğundan veya masaüstünüzden 3B nesneleri kolaylıkla ekleyin ve açısını değiştirmek için nesneyi döndürün. Slaytlar arasında sinematik animasyonlar oluşturan Dönüşüm gibi geçişlerle sunularınızdaki 3B nesnelere hayat verin

Doğal bir şekilde düzenleyin

Mürekkeple Düzenleme ile mürekkebi kolayca kullanarak belgeleri doğrudan düzenleyebilirsiniz. Kelimeleri silmek için üstünü çizin, seçmek için daire içine alın ve vurgulayıcı mürekkebi metne otomatik olarak tutturun.

Yerleşik yazma yardımı

Yerleşik araştırma ve gelişmiş yazım denetleme araçlarıyla işinize odaklanarak daha hızlı çalışın. Araştırmacı,Word’den ayrılmanıza gerek kalmadan güvenilir kaynaklarla içerikleri araştırmanıza ve bunları yazınıza eklemenize yardımcı olur. Tek bir tıklamayla yazılarınıza materyaller ve doğru şekilde biçimlendirilmiş alıntılar ekleyin. Düzenleyici yazım tarzınızı zamanla geliştirmenize yardımcı olan yerleşik bir dijital yazım hizmetidir.

Kendinizden emin bir şekilde sunum yapın

Profesyonel sonuçlar elde etmenizi sağlayan yerleşik tasarım araçlarıyla fikirlerinizi hayata geçirin. PowerPoint Tasarımcısı, slaytlarınıza birkaç saniye içinde uygulanabilecek profesyonel tasarım seçeneklerini otomatik olarak önerir.

Problem çözüldü

Mürekkep matematik yardımcısı, OneNote’ta yazdığınız bir denklemi yalnızca metne dönüştürmekle kalmaz, aynı zamanda size denklemin çözümü için izleyeceğiniz adımları öğretip üzerinde oynayabileceğiniz değişkenler içeren etkileşimli bir grafik de sunar

Hızla sunu hazırlamaya başlayın

Hızlı Başlangıç ile sunu oluşturmayı yeniden keşfedin. Konunuzu yazdığınızda, seçki olarak sunulan içeriklerden oluşan bir ana hat, dahil edilecek kategori önerileri, hakkında araştırma yapılabilecek bilgiler ve Creative Commons lisansları ile etiketlenmiş resimler görüntülenir.

Register New Account
Reset Password
× Sipariş