• One X 1 TB

Xbox One X 1 TB

Xbox One X ile Güçlendirildi oyunu ister gerçek dünyada ister Middle-earth gibi hayali bir dünyada geçiyor olsun, oyundaki nefes kesici ayrıntılar kendinizi daha sürükleyici oyun deneyimine kaptırmanızı sağlar. Ayrıcalıklı yeni bir teknolojiye yatırım yaptığınızda daha yüksek performansı hak edersiniz. Xbox One X ile Güçlendirildi oyunları daha iyi performans gösterir, daha kısa sürelerde yüklenebilir ve daha yüksek çözünürlükte oynanabilir. Kare hızındaki ani değişimler rahatsız edici olabilir ve sizi oyun deneyiminden uzaklaştırır. Xbox One X ile Güçlendirildi oyunları, daha yüksek veya istikrarlı kare hızında çalışmak için Xbox One X’in tüm gücünü kullanır. Diğer konsollardan %40 daha fazla gücüyle, gerçek 4K oyun deneyiminin keyfini çıkarın.

Daha Hızlı İşlem – Oyunlar Xbox One X’te daha iyi oynanır. 8 çekirdekli Özel AMD CPU; oyununuza geliştirilmiş AI, gerçek dünya ayrıntısı ve daha rahat etkileşimler getirmek için 2.3 GHz hızında çalışır.

Daha Fazla Bellek – 12 GB GDRR5 özellikteki grafik bellek; daha büyük dünyalar, daha geniş ufuklar ve daha hızlı yükleme süreleri sağlamak için oyun performansına hız ve güç kazandırır.

Sürükleyici Dünyalar – 6 Teraflopluk bir GPU, 4K ortamların ve karakterlerin daha ayrıntılı ve pürüzsüz animasyonlarla her zamankinden daha gerçekçi olmasını sağlar.

Bellek Bant Genişliği – Oyun grafikleri, oyundaki hareketliliğinizi akıcı tutmak için 326 GB/saniye bellek bant genişliği ile daha hızlı ve daha ayrıntılıdır.

 

Özel 4K Oyunları Oynayın – Forza Motorsport 7, Crackdown 3, State of Decay 2, Sea of Thieves ve Super Lucky’s Tale gibi 4K oyunları oynanması gerektiği şekilde sadece Xbox One X’te oynayabilirsiniz.

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş