Karşılaştırma listesine ekle

One X 1 TB

1
Genel Puanı:
Fiyatı düşünce haber ver
×
Notify me, when price drops
Set Alert for Product: XBOX ONE X 1TB KONSOL - 1,999.00 TL
  • One X 1 TB

Xbox One X 1 TB

Xbox One X ile Güçlendirildi oyunu ister gerçek dünyada ister Middle-earth gibi hayali bir dünyada geçiyor olsun, oyundaki nefes kesici ayrıntılar kendinizi daha sürükleyici oyun deneyimine kaptırmanızı sağlar. Ayrıcalıklı yeni bir teknolojiye yatırım yaptığınızda daha yüksek performansı hak edersiniz. Xbox One X ile Güçlendirildi oyunları daha iyi performans gösterir, daha kısa sürelerde yüklenebilir ve daha yüksek çözünürlükte oynanabilir. Kare hızındaki ani değişimler rahatsız edici olabilir ve sizi oyun deneyiminden uzaklaştırır. Xbox One X ile Güçlendirildi oyunları, daha yüksek veya istikrarlı kare hızında çalışmak için Xbox One X’in tüm gücünü kullanır. Diğer konsollardan %40 daha fazla gücüyle, gerçek 4K oyun deneyiminin keyfini çıkarın.

Daha Hızlı İşlem – Oyunlar Xbox One X’te daha iyi oynanır. 8 çekirdekli Özel AMD CPU; oyununuza geliştirilmiş AI, gerçek dünya ayrıntısı ve daha rahat etkileşimler getirmek için 2.3 GHz hızında çalışır.

Daha Fazla Bellek – 12 GB GDRR5 özellikteki grafik bellek; daha büyük dünyalar, daha geniş ufuklar ve daha hızlı yükleme süreleri sağlamak için oyun performansına hız ve güç kazandırır.

Sürükleyici Dünyalar – 6 Teraflopluk bir GPU, 4K ortamların ve karakterlerin daha ayrıntılı ve pürüzsüz animasyonlarla her zamankinden daha gerçekçi olmasını sağlar.

Bellek Bant Genişliği – Oyun grafikleri, oyundaki hareketliliğinizi akıcı tutmak için 326 GB/saniye bellek bant genişliği ile daha hızlı ve daha ayrıntılıdır.

 

Özel 4K Oyunları Oynayın – Forza Motorsport 7, Crackdown 3, State of Decay 2, Sea of Thieves ve Super Lucky’s Tale gibi 4K oyunları oynanması gerektiği şekilde sadece Xbox One X’te oynayabilirsiniz.

Marka Microsoft
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu HBV000008OMBQ
Başarılı. Fiyatı yüksek gibi görünebilir ancak fiyat/performans en iyi konsol budur.
Hepsiburada Üyesi - February 1, 2018
Mükemmel Cihaz: Darısı Playstation'ın başına :). Gerçek oyun devrimi budur asla pişman olmazsınız xbox one s kullanıyorum bu cihaz ondan da güçlü. Gerçekten inanılmaz.
Hepsiburada Üyesi - January 2, 2018
8.3 Toplam Puan
Çok İyi

Fiyat
7.5
Çözünürlük
8.5
Gamepad
8.5
Oyun
8.5
ARTILARI
  • Görüntü Kalitesi
  • 4K Desteği
EKSİLERİ
  • Ağırlık
  • Oyun Çeşitliliği
  • Fiyat
Yorum yaz
Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap yazın

Toplam Puan

Neisterim
Yeni Hesap Kaydet
Reset Password
Ürünleri Karşılaştır
  • Cep Telefonu (0)
Karşılaştır
0