Pes 2019

Tamamen Lisanslı Türkiye Süper Ligi’ni İçerir

PES 2019′ un Türkiye Süper Ligi’nin tam lisansını bünyesine alarak yarattığı coşkunun yanında sevilen Türk oyuncumuz Hakan Çalhanoğlu oyunun kapağında yer alacak !

Süper Lig, Pro Evolution Soccer serisinin en son üyesi olan PES 2019’a eklenecek sekizinci en büyük ligden biri oldu. Tüm kulüpler, lansman sonrası data pack sürümleri sayesinde gerçek donanımlarıyla temsil edilecek ve tüm istatistiklerin ve takımların haftalık olarak güncellenmesini sağlayacaktır. KONAMI Türkiye’nin en iyi ve en yetenekli oyuncularından, Türk orta saha oyuncusu Hakan Çalhanoğlu’nu yerel temsilci olarak belirledi. Türk vatandaşı olan ve İtalya’da kariyerini sürdüren Çalhanoğlu, 192 maçta 51 gol atmıştır ve ülkenin en büyük umutlarından biri olarak görülmektedir. Orta saha oyuncusu yerel tanıtımlar için kullanılacak ve özel olarak oluşturulmuş Türkçe oyun kutuları üzerinde PES 2019 küresel kapak yıldızı Phillipe Coutinho ile birlikte görünecek.

Pes 2019’un Yeni Özellikleri

  • Yerel Ligler – Çok sayıda lisanslı lig ilavesi
  • Büyülü Anlar – Oyuncu özgünlüğünde 11 yeni beceri özelliği mevcut, geliştirilmiş şut çekme hareketi ve animasyonu ile harika goller at ve Görünür Yorgunluk ile dayanıklılığa etkisini gör
  • Yeni Myclub – Oyuncularla nasıl imza attığından onların yıl boyunca piyasaya sürülen özel versiyonlarına her unsur baştan yapıldı.
  • Güzel Oyun – 4K HDR destekleyen büyüleyici animasyon akışı ile fotoğraf gerçekçiliğini deneyimle
  • Gerçek ML Sezonu – 3 mühim değişiklik ile hayatı gerçek bir menajer gibi yaşa: ICC sezon öncesi,detaylı transfer sistemi ve yeni lig lisansları

 

Demo Versiyonunu indirmek için tıklayınız

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş