LG PH450UG Projeksiyon Cihazı

Kısa Mesafeden Mükemmel Görüntü Kalitesi

İhtiyacınız olan sadece 33cm mesafe, uzaklığını ayarlamaya çalışarak kendinizi yormayın. Akıllı Projektörü duvarın önüne koyun 33 cm mesafeden 80 inçlik görüntünün keyfini çıkarın.

2.5 Saate Kadar Bataryalı Kullanım

Ağır güç kabloları veya adaptör taşıma derdinden kurtulup, sevdiğiniz içeriğe istediğiniz zaman istediğiniz yerde erişmenin keyfini çıkarın.

Akıllı Cihazlarla Kolay Ekran Paylaşımı

Küçük ekranlarla kendinizi sınırlamayın. İçerikleri Wireless Mirroring özelliğine sahip PC ya da laptop’ınızla kablolara gerek duymadan projeksiyon ekranına taşıyın. İçerikler üzerinde istediğiniz değişiklikleri daha büyük ekran üzerinde yapabilmeniz, grup sunumları için size büyük avantaj sağlayacak.

Bluetooth ile Kablosuz Ses Akışı

4K Çözünürlük Yükseltici özelliği, üstün görüntü işleme teknolojisi ile çözünürlüğü 4K kalitesine yakın bir seviyeye yükseltir.

30,000 saat Lamba Ömrü

LG’nin LED ampülleri 30,000 saate kadar dayanıklıdır. Günlük 4 saat kullanımla 20 yıl ömre sahiptir. LG LED ampüllü projektörlerle ampül değişim maliyetine son verin.

 

Marka LG
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu HBV000002068D
Çok memnun kaldım. Yakın mesafeden, büyüterek yansıtma özelliği çok önemli. Işık gücü 450 as için çok çok iyi. Ses seviyesi zaten düşük. Üstelik yansıtma ortamına yakın durduğu için izleyiciye hiç ses gelmiyor. DLP, Bluetooth, wireless özelliği, şarjlı olması ayrıca değer katıyor. Kontrast oranı iyi, renkler doğal. Tüm bu özelliklere göre fiyatı da uygun.
İBRAHİM OGAN - April 21, 2017
TEŞEKKÜRLER. ÇOK İYİ BİR ÜRÜN HERKESE TAVSİYE EDERİM AYRICA HEPSİ BURADA COM. A TEŞEKKÜR EDERİM BU ÜRÜNÜ UYGUN FİYATA VE ZAMANINDA GÖNDERDİĞİ İÇİN...
gökhan bozbıyık - March 2, 2017
8 Toplam Puan
İyi

Fiyat
8
Görüntü Kalitesi
8
Çözünürlük
7.5
Lamba Ömrü
8.5
ARTILARI
  • Kompakt Tasarım
Yorum yaz
Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap yazın

Toplam Puan

Neisterim
Yeni Hesap Kaydet
Reset Password
Ürünleri Karşılaştır
  • Cep Telefonu (0)
Karşılaştır
0