Kodak Pixpro SP360 4K VR Aksiyon Kamera

SP360 4K yaratıcı vizyonunuzu bir sonraki seviyeye taşımak için tasarlanmıştır. 4K çözünürlük, yakalamak ve paylaşmak istediğiniz önemli nüanslar için geniş ayrıntı, netlik ve hassasiyet ekler. SP360 4K VR Kameranın esnekliğini, gücünü ve performansını yaşayın ve sanal gerçeklik içeriğinizi yeni zirvelere taşıyın.

Sanal Gerçekliği Yaşayın

360 videoya kendinizi bırakın. Etrafına bir bak.

Üstünde ve Ötesinde

Kimsenin söylenenden hoşlanmadığı sınırları var. Sen, risk öncüsü, öncü, vizyoner ve sıradanları yeniden tanımlamak için geçmiş sınırları zorlayan birisi. SP360 4K VR Kamera ile uçsuz bucaksız uçuş özgürlüğünden yararlanın ve hayal gücünüzü yeni zirvelere taşıyın.

Sosyal Medya Uyumlu

Bir gösteri yapın ve maceralarınızı, tutkularınızı ve 360 ​​° interaktif videolarınızı bir sonraki seviyeye taşıyın. SP360 4K VR Kamera, YouTube ™ ve Facebook ™ 360 ° videolarını destekler, böylece görüntüleyenleriniz etkileşimde bulunur ve oluşturduğunuz içeriğe kendilerini kaptırır.

360 Derece

Etkileşimli videonuzu neden büyük resmin yalnızca yarısına kadar sınırlandırıyorsunuz? Çift kamera taban montajımız size iki SP360 4K VR Kamerayı arka arkaya konfigüre edebilme yeteneği sağlar ve VR videoları oluştururken basitlik ve esneklik sağlar.

Software & Apps

Kendi tam 360 ° küresel VR videolarınızı yakalamak ve oluşturmak sadece başlangıç. Mac, PC, iOS ve Android için mobil uygulamalar ve yazılımlar, fotoğraf makinenizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

Aksesuarlar

Tutkunuz ne olursa olsun, deneyiminiz ne olursa olsun, büyük ya da küçük bir sonraki maceranız için sizi ele geçirdik. SP360 4K VR Kameranız için pek çok aksesuar mevcut olduğunda, nereden başlayacağınızı bilmek zordur.

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş