Karşılaştırma listesine ekle

S5420/06

3
Genel Puanı:
Fiyatı düşünce haber ver
×
Notify me, when price drops
Set Alert for Product: Philips 5000 Serisi S5420/06 Islak Kuru Şarjlı Tıraş Makinesi - 449.90 TL

Philips S5420/06 Tıraş Makinesi

Standart bıçaklara kıyasla 10 kat daha fazla koruma sağlar. AquaTouch tıraş makinesi, ferahlatıcı bir tıraş keyfi sunarken cildinizi korur. Yuvarlak profilli başlığa sahip MultiPrecision Bıçak Sistemi cildinizde pürüzsüz biçimde kayar ve cildinizi korumak üzere tasarlanmıştır.

Pürüzsüz ve hassas bir tıraş deneyimi elde edin. MultiPrecision Bıçak Sistemimiz tüm sakalı kaldırarak keser.

Yuvarlak köşeli başlıklar cildi korur. Kesik veya çizik olmadan pürüzsüz şekilde tıraş olun. Yuvarlak profilli başlığa sahip MultiPrecision Bıçak Sistemi, cildinizde pürüzsüz biçimde kayar ve cildinizi korur.

Pürüzsüz tıraş elde etme esnekliği. 5 adet bağımsız hareket özelliğine sahip 5 boyutlu Flex başlıklar, boyunda ve çene hattında hızlı ve pürüzsüz bir tıraş için yakın cilt teması sunar.

Islak veya kuru tıraş. Nasıl tıraş etmek istediğinize karar verin. Aquatec Islak ve Kuru tıraş özelliği sayesinde hızlı ancak rahat bir kuru tıraş tercih edebilirsiniz.  Hızlıca kuru tıraş olun veya duşun altında bile jel veya köpükle daha rahat ıslak tıraşı tercih edin.

Mükemmel bıyık ve favori düzeltme deneyimi için takıp çıkarılır düzeltici. Mükemmel bıyık ve favori düzeltme deneyimi için takıp çıkarılır düzeltici Tarzınızı tamamlamak için cilt dostu hassas düzelticiyi makinenize takın. Bıyığınızı ve favorilerinizi düzeltmek için idealdir.

45 dakika kablosuz tıraş. 1 saatlik şarj ile 45 dakikadan fazla çalıştırma süresine sahip olursunuz; bu 15 tıraş anlamına gelir. Bu tıraş makinesi yalnızca kablosuz modda çalışır.

1 saat şarj etme süresi. Güçlü, enerji tasarruflu ve uzun ömürlü lityum iyon pilimiz sayesinde her şarjla daha uzun süre tıraş olun. 5 dakika hızlı şarj ile bir tıraş işlemi gerçekleştirecek kadar güce sahip olursunuz.

1 seviyeli pil ve seyahat kilidi Göstergeleri. Sezgisel ekran ilgili bilgileri göstererek tıraş makinenizden en iyi performansı almanızı sağlar: – 1 seviyeli Pil Gösteresi – Temizleme Göstergesi – Düşük Pil Seviyesi Göstergesi – Başlık Değiştirme Göstergesi – Seyahat Kilidi Göstergesi

Rahat ve yakın bir tıraş için kılları yukarı kaldırır. Çift bıçaklı Süper Kaldır ve Kes Teknolojisi ile daha pürüzsüz şekilde tıraş olun. Kusursuz sonuçlar için ilk bıçak sakalları kaldırır ve ikinci bıçak sakalları cilt seviyesinde rahatça keser.

 

Marka Philips
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu SGPH738114
Makina. Harika bir makina ayrıca vaktinden çok erken geldi teşekkür ederim
Ayhan YILDIRIM - January 18, 2018
SÜPER ÜRÜN. ürün çok güzel. Bu kadarını beklemiyordum. Hızlı sarj alması pratik olması avantaj olsa gerek. ürünün üretiminden pazarlamasına kadar emeği olan herkese teşekkür ederim.
MUSTAFA AYDINOĞLU - December 10, 2017
Ürün Güzel. ürün gayet güzel beğendim herkese tavsiye ederim
SEYDİ NACİ ALP - December 1, 2017
8.3 Toplam Puan
İyi

Fiyat
8
Tahriş Etkisi
8.5
Sıfır Tıraş
9
Cihazın Temizlenmesi
8
Tüm Boy Kılları Kesebilmesi
8
ARTILARI
  • Islak ve Kuru Tıraş Özelliği
  • Yuvarlak Köşeli Başlıklar
  • Hızlı Şarj
Yorum yaz
Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap yazın

Toplam Puan

Neisterim
Yeni Hesap Kaydet
Reset Password
Ürünleri Karşılaştır
  • Cep Telefonu (0)
Karşılaştır
0