HP Sprocket Beyaz Fotoğraf Yazıcı Z3Z91A

HP İpi Fotoğraf Yazıcısı ile, akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden kolayca gönderdiğiniz fotoğrafları bastırın. Anında paylaşılabilen 2 x 3 inçlik (5 x 7.6 cm) anlık görüntülerin veya eğlenceli dakikaların her birinin çıkartmasıyla arkadaşlarınızla daha unutulmaz vakit geçirin.

Sosyal Medyadan Baskıya

Sosyal medya paylaşımlarından kişiselleştirilmiş baskılara direkt köprü kuran ve bir anda ne kadar çok keyifli anı paylaşabileceğinizi gösterin. Selfie’lerden Pazar kahvaltılarına kadar, her zaman kutlanması gereken bir neden var.

Mükemmel taşınabilir

Yaklaşık 6 ons (170 gram) ağırlığındaki bir cep telefonunun boyutu hakkında bu taşınabilir yazıcı her yere gidebilir. Birlikte gelen 10 yapraklık paketi kolayca yükleyin ve anında 2 x 3 inç (5 x 7.6 cm) fotoğraf veya çıkartma baskısı yapın.  Bluetooth teknolojisine sahip HP Sprocket App ile yazdırın. 

Kişisel bir dokunuş ekleyin

Fotoğraflarınızı basmadan önce özelleştirmek için ücretsiz HP Sprocket Uygulamasını indirin.

Baskı daha sosyalleşti

En sevdiğiniz sosyal medya fotoğraflarınızı hızlı bir şekilde basmak için HP Kıvırma Uygulamasını kullanın. Sorunsuz Bluetooth® bağlantısı ile, siz ve tüm arkadaşlarınız bağlanabilir ve yazdırabilir.

 

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş