• Switch Oyun Konsolu

Nintendo Switch

Oynamak için yeterli vaktin olmadığı için oyundan vazgeçtin mi?

Nintendo Switch sistemi durumunuza uyacak şekilde dönüşebilir, böylece hayatın ne kadar meşgul olursa olsun istediğiniz oyunları oynatabilirsiniz.

Yaşam tarzınızı oyun oynamak için ayarlamanıza gerek kalmayan yeni bir çağ, bunun yerine konsolunuz yaşam biçiminize uyacak şekilde ayarlanır.

Esnek ve ücretsiz oynatma modlarıyla, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, herkesle oyunun tadını çıkarın.

 

TV MOD:

Konsolu TV’ye takın ve herkes, çocuklardan yetişkinlere kadar oynamaktan keyif alasın. Evde aile ve arkadaşlarınızla oyun oynamak için harika bir yoldur.

MASAÜSTÜ MOD:

Bir TV’ye erişiminiz yoksa konsolda bulunan standı destekleyin ve konsol ekranında ortak veya rekabetçi oyunlar oynamak için bir arkadaşınıza bir Joy-Con verin.

TAŞINABİLİR MOD:

Bir TV ekranında olduğu gibi, parmaklarınızın ucunda olduğu gibi, aynı oyun deneyiminin tadını çıkarın. Hareket halindeyken her zaman, her yerde oynayabileceğinizi düşündüğünüz ilgi çekici oyunları oynayın.

 

Çok oyunculu oyun için sekiz konsoldan bağlanın
Oyuncular, rekabetçi ve çok oyunculu oyun oynamak için sekiz adede kadar Nintendo Switch konsolunu eşzamanlayabilirler. Nintendo Switch * için çevrimiçi abonelik hizmetine kaydolursanız, uzaktaki arkadaşlarınızla ve tüm dünyadaki oyuncularla oynayabilirsiniz. Bu ücretli servisle çevrimiçi çok oyunculu oyunun yanı sıra Nintendo Switch sisteminize bağlanan ve çevrimiçi oyun oturumları için arkadaşlarınızla bağlantı kurmanıza yardımcı olan özel bir akıllı cihaz uygulamasının keyfini çıkarabilirsiniz.

 

JOY-CON

Nintendo Switch, konsolun her iki yanında birlikte çalışan bir gamepade sahiptir: Joy-Con.

İki Joy-Con’ı Joy-Con tutucuya takarsanız, geleneksel bir gamepad gibi çalışır ve tutucu olmadan iki ayrı, tam işlevli gamepad olarak çalışırlar. Joy-Con’tan birini arkadaşınıza vererek, rekabetçi veya çok oyunculu bir oyunu herhangi bir yerde oynayabilirsiniz. Oyun oynamak için dikey veya yatay olarak tek bir Joy-Con tutmanın yanı sıra, her iki elin de birer birer tutan iki Joy-Con’ı aynı anda kullanarak oynayabilirsiniz. Pakete dahil olan Joy-Con kayışlarını takın ve Joy-Con’un hareket kontrollerinin tadını çıkarmak için kayışları bileklerine kaydırın. Joy-Con’u yanlamasına tutarsanız, SL / SR Düğmelerine de kolayca erişebilirsiniz.

Titreşimlerin ötesine geçen dokunuş hissi

Joy-Con’un buz küpleri içeren bir cam olduğunu düşünün. HD rumble ile, Joy-Con’ı hareket ettirdiğinizde ve eğdiğinizde buz küplerinin etrafında dolaştıklarını hissedebilirsiniz. Bir tane var, bir tane daha var … HD rumble gerçekçi bir şekilde hissediyor ki sanki elinde bir bardak tutmuş gibi sanki kaç küp var olduğunu bilebilirsiniz. Joy-Con’da bulunan HD gürültülü işlevi, görüntüler ve sesler tek başına mümkün olmayan, kapsamlı bir oyun deneyimi oluşturur.

Algı şekli, hareketi ve mesafesi

Joy-Con (R) ‘daki IR Hareket Kamerası, kamera tarafından çekilen nesnelerin şeklini, hareketini ve mesafesini algılayabilir. Örneğin, bir kaya, kağıt veya makas yaparken olduğu gibi oyuncuların ellerinin şeklini tanıyabilir. Bu özellik sayesinde, her zamankinden daha fazla oyun olanağı var!

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş