JBL T450BT Kablosuz Kulaklık

JBL T450BT kulak üstü kablosuz kulaklıklarla tanışın. Düz katlanır, hafif, konforlu ve kompakttır. Kapağın altında, bir çift 32 mm’lik sürücüler, bazı büyük bas seslerini yumuşatır ve daha büyük alanlarda yaşadığınız güçlü JBL Pure Bass sesini yeniden üretir. Müzik ve arama kontrolleri / mikrofon kulaklığın üzerine yerleştirilir. Müziğiniz gittiğiniz yere gitmesi gerektiğinden, tek bir ücret karşılığında 11 saate kadar kesintisiz ses çalmaya başlayacaksınız.

JBL Saf Bas Sesi

JBL, 60 yılı aşkın süredir dünyanın dört bir yanındaki büyük mekanlarda bulunan hassas ve etkileyici sesi üretmiştir. Bu kulaklıklar aynı JBL sesini yeniden üretir, hem derin hem de güçlü basları keser.

11 Saatlik Pil Ömrü

Tek bir şarjla on bir saatlik kesintisiz ses çalma süresiyle, tüm gün sürecek yeterli enerji sunar.

Kulaklıktan Arama ve Müzik Kontrolleri

Müzik çalmayı kontrol edin ve kulaklıkların üzerindeki uygun şekilde yerleştirilmiş düğmeler ve mikrofon ile çağrıları anında yanıtlayın.

Sportif Performans Sağlayan Kulaklık Süngerleri

G430 kulaklık süngerleri saatler boyunca kullandıktan sonra bile yumuşak dokunuş rahatlığı sunmak için sportif performans sağlayan kumaşla kaplıdır. Kumaşı çıkarıp yıkayarak kulaklığın şeklini korumasını sağlayabilirsiniz.

Hafif Tasarım

Kulaklığınıza değil, oyuna odaklanın. G430 kulaklıklar ses kalitesinden ödün verilmeden ince ve hafif olacak şekilde tasarlandı. Kulaklık taktığınızı dahi unutabilirsiniz.

Gürültü Engelleyici Mikrofon

Arka plan gürültüsünü filtresi sayesinde yüksek ve berrak bir şekilde duyulursunuz. Mikrofon yalnızca sizin sesinizi alacak şekilde ayarlayın.

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş