Samsung Galaxy Tab 3 Lite

Süper Hafif, İnce Tasarım

Tab3 Lite her yere kolayca taşınabilecek şekilde üst seviye taşınabilirlikle tasarlanmıştır. Yalnızca 9,7 mm derinliğiyle diğer modellerden daha incedir, memnunluk sağlayan kullanışlı bir yapıya sahiptir. Üst düzey hafifliğin katkısı ile elin kavrayışındaki rahatlığın keyfini yaşayın, farkı hissedin! Kompakt yapı ve uzun sureli güç bir arada… Başka ne isteyebilirsiniz ki?

Optimum Görüntüleme Deneyimi

Tab3 Lite’ın yüksek çözünürlüklü ekranı eğlencenizi en üst seviyeye çıkarır. Görüntüyü engelleyen durum çubuğu olmadan daha parlak görüntüler, daha keskin metinler… Daha büyük, daha geniş ekran alanı görüntü zevkinizi artırır.

1,2 GHz Çift Çekirdekli İşlemci

Güçlü, hızlı işlemci, gelmiş geçmiş en eğlenceli multimedya tablet deneyimi için videolar, oyunlar, uygulamalar ve sınırsız Web sörfünün keyfine varmanızı sağlamak üzere cihazınızı güçlendirir.

Eğlenceli Özellikler ile Akıllı Kamera

Akıllı özelliklerle donatılmış arka kamera her zaman mükemmel fotoğraflar elde etmenizi sağlar. İster çekilmeye değecek manzaralar, ister herkesin güldüğü mükemmel bir fotoğraf olsun profesyoneller gibi çekim yapın ve paylaşmayı kolaylaştıran akıllı paylaşım özellikleri ile hemen paylaşın.

Eğlenceli ve Paylaşılabilir Hizmetler

On binlerce uygulama parmak uçlarınızda… Tümü Tab3 Lite için özellikle oluşturulmuştur ve maksimum eğlence için kolayca indirilebilir. Ayrıca Samsung Link fotoğraflarınızı ve dosyalarınızı bulut depolamaya veya herhangi bir cihaza erişim, düzenleme ve paylaşım için kaydeder. Zorluk çekmeden içeriğinizi yönetin veya videolarınızı televizyon ekranında uzaktan oynatın. Kolay, güvenli ve güvenilir şekilde herhangi bir yerden erişmek ve herhangi bir zamanda paylaşmak için Dropbox, dosyalarınızı web tabanlı bulut hizmetinde güvenle saklar.

 

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş